Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα:Λεβόν-Λεωνίδας

Επώνυμο*:Ακοπιάν

Ηλικία: 18

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση:Μαθητής λυκείου.

Hobbies: γυμναστική,gaming!!



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main ACCOUNT]: Killer_Dota

Names από άλλα ACCOUNTS που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: oxi

Είστε admin στα Bots μας; Nai

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Nai.έχω φάει 7-8 ban μπορεί και περισσότερα λόγο του υπολογιστή μου που είχε για ένα διάστημα πρόβλημα και έκανε "επανακινισις" και κολλούσε από μονο του και έτρωγα bans μονο "γιαυτον" τον λόγο έχω φάει ban τις περισσότερες φορες

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 1-2

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας;καθημερινά από 3-4-5 ώρες

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):[Killer_Dota]: Forum: [killer_dota] Games: [3337] ALT: [19.58s] ASR: [97%] Rated games: [2258] Score: [2598.59] Rank: [18] First game: [2010-11-18] Last game: [2014-08-16] Play time: [2mnths 3wks 3ds 19hrs ] Gold: [18603]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;1-2 ωρες

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; γενικά κοιτάω τα πάντα όλα τα περισσότερα

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; oxi

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; oxi

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς;Όχι κανένα πρόβλημα



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 1-2 ωρες

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;4-5 ώρες την μέρα μπορεί και παραπάνω

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; από προγραμματισμό ξέρω μερικά πράγματα

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; ξέρω τα βασικά έχω ασχοληθεί "παραπολι" γενικά και πιστεύω ξέρω πολλά

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:Fraps,Sony Vegas,

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*;Oxi

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*;μέτρια



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Γενικά "μαρεσι" "παραπολι" να κάνω χαβαλέ όση με ξέρουν το ξέρουν καλά ..."μαρεσι" πολύ να πειράζω τα φιλαράκια μου έτσι για πλακα επειδή τους αγαπάω πολύ...και είμαι γενικά ήρεμο άτομο δεν πολύ τσακώνομαι αλλα μην με φτάσει κάποιος στο όριο δεν θα έχει καλο τέλος.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; σχεδόν ποτε

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Ναι στο DotA

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Oxi

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Nai



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff;ήθελα πριν 2-3 χρονια να κάνω staff aplic αλλα μου είπαν είμαι πολύ μικρός γενικά "μαρεσι" να ασχολούμαι με forum και τέτοια φάση

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff;Unban Request

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή;ανάλογος αν δω ότι μπορώ γιατί όχι

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff;Ναι

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;Ναι



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Killer_Dota

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌΣ Skype*: levon123123123

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; γενικά έχω πολύ τρελα με τι ντότα παίζω παραπόλα χρονια και όση με ξέρουν ξέρουν τι τρελα κουβαλάω