Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Rank: Regular
    • Join Date: Oct 2012
    • Posts: 78

    Default Πινακας ελεγχου -- > προγραμματα και δυνατοτητες

    Καλησπερα , θελω να κρυψω ενα προγραμμα απο το Πινακας ελεγχου -- > προγραμματα και δυνατοτητες κατα ποσο ειναι εθικτο αυτο ? Δλδ οταν καποιος ανοιγει Πινακας ελεγχου -- > προγραμματα και δυνατοτητες να μην υπαρχει το προγραμμα αυτο εκει για απεγκατασταση

  2. #2
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Aug 2011
    • Posts: 191

    Default

    Eιχα κανει κατι παρομοιο πριν πολλα χρονια. Στην ουσια ειχα μετανομαζει ενα προγραμμα και πως φαινοταν στο συστημα.
    Δηλ. πηγαινες στην προσθαφαιρεση προγραμματων και αντι να εμφανιζει το warcraft3 το εμφανιζει ως ***** (οτι ηθελα εγω)
    π.χ explorer ή solitaire etc.

    Mε ενα προγραμμα το ειχα κανει σε 1 λεπτο. Δεν θυμαμαι πως λεγεται αλλα νομιζω οτι το εχω κρατημμενο σε καποιο usb hard drive.
    Αν σε ενδιαφερει πες να το ψαξω.


  3. #3
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    lol ... Δεν γινεται αυτό.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by qlilow. View Post
    Eιχα κανει κατι παρομοιο πριν πολλα χρονια. Στην ουσια ειχα μετανομαζει ενα προγραμμα και πως φαινοταν στο συστημα.
    Δηλ. πηγαινες στην προσθαφαιρεση προγραμματων και αντι να εμφανιζει το warcraft3 το εμφανιζει ως ***** (οτι ηθελα εγω)
    π.χ explorer ή solitaire etc.

    Mε ενα προγραμμα το ειχα κανει σε 1 λεπτο. Δεν θυμαμαι πως λεγεται αλλα νομιζω οτι το εχω κρατημμενο σε καποιο usb hard drive.
    Αν σε ενδιαφερει πες να το ψαξω.
    gia ton theo allakse signature re an8rwpe..



    thread starter, me ena grigoro psaksimo sto google eida oti auto pou zhtas einai efikto alla prepei na exeis kapoies gnwseis apo leitourgika susthmata.
    Edw ekshgei enas pws na to kaneis (egw den to dokimasa alla des pistevw einai legit)

  5. #5
    Rank: Regular
    • Join Date: Oct 2012
    • Posts: 78

    Default

    Ευχαριστω πολυ παιδες για τις αμεσες απαντησει σας , δυστυχως δεν τα εβγαλα περα ebtox ;/ . qlilow. θα το εκτιμουσα αν το εβρισκες και το postares , Ευχαριστω και παλι



    Εdit . Προκειτε για παιχνιδια αυτο που θελω να κρυψω
    Last edited by Zaraze; 23-08-2014 at 12:22 AM.

  6. #6
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Aug 2011
    • Posts: 191

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    gia ton theo allakse signature re an8rwpe..
    Xαχα.. Γιατι ?

    Quote Originally Posted by Zaraze View Post
    Ευχαριστω πολυ παιδες για τις αμεσες απαντησει σας , δυστυχως δεν τα εβγαλα περα ebtox ;/ . qlilow. θα το εκτιμουσα αν το εβρισκες και το postares , Ευχαριστω και παλι



    Εdit . Προκειτε για παιχνιδια αυτο που θελω να κρυψω
    Μου θυμιζεις τον εαυτο μου.
    Λοιπον, το θυμηθηκα αλλα μαλλον θα εχεις προβλημα με αυτο. Οπως ειπα ηταν πριν πολλα-πολλα χρονια δηλ. μιλαμε για windows 95 ή windows98. (πριν τα windows xp δηλ). Kαι εγω ειχα κρυψει παιχνιδια απο το κοινο pc της οικογενειας τοτε (τσοντο παιχνιδια ηταν).
    WinHacker λεγοταν αλλα σου προτεινω να μην το δοκιμασεις. Μπορει να κανει ζημια επειδη ειναι παλιο.

    Θα δω-κανω μια αναζητηση να δω μηπως βρω κατι αλλο..

    Y.Γ : Για ποιο παιχνιδι ?
    Last edited by qlilow.; 23-08-2014 at 10:25 AM.


  7. #7
    Rank: Councilor
    • Join Date: Mar 2014
    • Posts: 400

    Default

    auto pou zitas einai "efikto" simfona me auto pou se edose o EbtoXx alla einai san kribis kai auta t pragmata apo ton idio ton ipologisti sou..kai se periptosi pou xreiasti n 3anaemfanisis tha einai apira diskolo n to kaneis giati tha prepei n kaneis anazitisi stin basi dedomenon tou pc sou kathos n einai KRIFO...
    do_not_disturb

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •