Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Theo

Επώνυμο*: -

Ηλικία: 17

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Σχολείο αυτή την περίοδο

Hobbies: Κλασικά Gaming, πιάνο, κολυμβητήριο και φυσικά ότι άλλο έχει σχέση με υπολογιστές και τεχνολογία.



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: PBTeodor

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Αν θυμάμαι καλά μόνο από το PBTeodor παίζω.

Είστε admin στα Bots μας; Ναί.

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; 2-3 νομίζω αλλά έγινα unban μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα.

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Demote 2, warn 3 φορές νομίζω.

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Είμαι τακτικός παίκτης αν και εδώ και μερικούς μήνες λόγο εξετάσεων και μετά πήγα διακοπές.

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): -> [pbteodor]: Forum: [Call-me-Winner] Games: [1018] ALT: [11.17s] ASR: [97%] Rated games: [833] Score: [1330.74] Rank: [952] First game: [2011-07-08] Last game: [2014-07-09] Play time: [3wks 3ds 2hrs 42mins ] Gold: [1546]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Κάθε μέρα.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Με το support section, τα Tournament που οργανώνουμε και με το moderating σε διάφορα sections.

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Εδώ και 1μιση χρόνο έχω υπάρξει L2, Support, Tournaments, DotA, DotA2 και NoL staff.

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Όχι, ποτέ.

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Έχω μάθει καλά να τηρώ την ιεραρχία μιας που υπήρξα και απλός user μέχρι και head.



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Όσο χρειαστεί...

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Ανάλογα με το πόσο ελεύθερο χρόνο θα έχω συμπεριλαμβανομένου και του όγκου δουλειάς στο forum.

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Γνωρίζω κάποια πράγματα απο C++, HTML και αρκέτα καλή mySQL.

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Πιστεύω δεν χρειάζεται να συμπληρώσω κάτι παραπάνω εδώ, όλα όσα ξέρω φαίνονται στο support section.

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Από Photoshop μέχρι Fraps και από Blender μέχρι Codeblocks και πολλά άλλα. Είναι πάρα πολλά.

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Πιο παλιά εξέταζα replay και προσπαθούσα να βρω τους maphackers. Έχω αρκετά καλή σχέση με το Detecting...

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; B2-C1 κρατικό.



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Ήρεμος, μερικές φορές εγωιστής αν και προσπαθώ να το κρύψω. Με χαρακτηρίζει το ομαδικό πνεύμα μου και η όρεξη μου για δουλειά.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Δεν φτάνω συχνά σε σημείο να λογομαχήσω. Εκτός αν είναι να το κάνω με τους Ρώσσους στο D2...

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Είναι ένα ακόμα στοιχείο που θα έλεγα είναι ένα μέρος του χαρακτήρα μου.

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Φυσικά. Πάντα υπάρχουν δυσκολείες αλλά πιστεύω ότι το team θα με βοηθήσει να τις προσπεράσω.

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Μετά από τις πολλές ώρες δουλειάς στο φόρουμ και κυρίως στα τουρνουά μπορώ να πω πως είναι το Α και το Ω το να έχεις ομαδικό πνεύμα και επίσης πιστεύω πως το κατέχω αρκετά.



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Όπως όλοι για να βοηθήσω στην προσπάθεια τον άλλον παιδιών για ένα καλύτερο DotA Channel.

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; User Abuse Manager

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Όπου υπήρχε ανάγκη.

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Φυσικά. Odisseas, J3ns3n, Kazuhiro.

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ο Leader και κάτοχος του MyMGN.



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Οxa

Λογαριασμός Skype*: theodor.sy

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Nothing else, με ξέρετε καλά πιστεύω. Θα χαρώ να επανενταχθώ στην ομάδα!