Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Θάνος

Επώνυμο*:

Ηλικία: 21

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Φοιτητης, Σερβιτορος

Hobbies: Λογω της εξεταστικης περιοδου, τιποτα. Γενικα ομως παω για τρεξιμο,λιγο κολυμβηση και κανενα streaming-εαν μιλησουμε για gaming-.



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: leav

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Ειχα καποια zucc_ κατι και αλλα που δεν θυμαμαι. Υπαρχουν σε logs στο irc :P.

Είστε admin στα Bots μας; Ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Aπο οτι θυμαμαι μια φορα.

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Mε ενα συντομο search , 0.

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Εχω σταματησει το Dota εδω και πολυ καιρο. Απο αρχες του νεου μηνα, καλως η κακως, θα επιστρεψω Λαρισα οπου εκει δεν θα εχω το pc και θα παιζω καποια games dota.
Ενα κινητρο ειναι οτι βλεπω καποιους φιλους να μπαινουν καποια games.

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):
[leav]: Forum: [Leaver] Games: [678] ALT: [8.36s] ASR: [99%] Rated games: [553] Score: [2112.22] Rank: [59] First game: [2011-11-27] Last game: [2014-09-06] Play time: [2wks 2ds 5hrs 38mins ] Gold: [8494]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Καθε μερα.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Λογω της θεσης που ειχα, κοιτουσα τα παντα και εχει μεινει ως "συνηθεια".

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Moderator/Captain moderator

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Ποτε.

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Εχω δειξει οτι ειμαι συνεργασιμο και συννενοησιμο ατομο, οποτε θεωρω οτι εχω απαντησει στην ερωτηση.


Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Δεν υπαρχει συγκεκριμενη απαντηση. Μπορει 10 ωρες, μπορει και 10 λεπτα. Ανθρωποι ειμαστε και εμφανιζονται καθημερινα νεες υποχρεωσεις/απροοπτα συμβαντα.

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Οπως ειπα παρα πανω εξαρταται. Οπως και να χει , διαθεσιμος για gaming θα ειμαι μετα τον Σεπτεμβριο.

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Δεν εχω καποια γνωση πανω στον προγραμματισμο.

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; -

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Αρκετη. Ποτε δεν ασχοληθηκα στο section αλλα παντα εδινα συμβουλες, οταν μου ζητουσαν γνωμη.

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; proficiency του Michigan και Cambridge.



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Υπομονετικος, συνεργασιμος, συζητησιμος, λογικος.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Στο skype συνεχεια, ingame ποτε.

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Φυσικα.

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Καμια.

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Απο τη στιγμη που θεωρειται "ομαδα" το staff team, φυσικα και ναι.



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff;

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Δεν εχω καποια συγκεκριμενη προτιμηση.

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; -

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι.

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ο owner.



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : DA-LEAV

Λογαριασμός Skype*:-

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Καλο χειμωνα να εχουμε.