Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Disciple
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 230

    Default Staff Application

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα: Ευγένης

    Επώνυμο*: Κιουρτσής

    Ηλικία: 17-18

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Ακόμα είναι το σχολείο τελευταίος χρόνος φέτος!

    Hobbies: Με αρέσει αρκετά να παίζω τον ελεύθερο μου χρόνο dota,να βγαίνω έξω για καφέ με τα φιλαράκια μου και άμα κάτσει και καμία μπαλίτσα μέσα είμαι!



    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Iwin_YOUkid.

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Είναι το γνωστό ένα και το αυτό που λένε..Δεν χρησιμοποιώ άλλο account.

    Είστε admin στα Bots μας; Ναι,και στο eleos channel και στην NoL.

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Όταν είχα πρωτογίνει μέλος στο συγκεκριμένο community διότι ήμουν πολύ πιο μικρός με άλλα μυαλά πιο αεράτα αλλά ο άνθρωπος αλλάζει όπως λένε και οι παλιοί..

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 2-3 φορές warn και 1 φορά demote.

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Μπορώ να πω αρκετά σε καθημερινή βάση πάντα, 4-5 ώρες ημερησίως και καμιά φορά ξεφεύγει :Ρ

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): -> [Iwin_YOUkid.]: Forum: [Banned)Name] Games: [1948] ALT: [14.96s] ASR: [98%] Rated games: [1638] Score: [1440.99] Rank: [498] First game: [2011-10-21] Last game: [2014-09-10] Play time: [1mnth 3wks 19hrs 58mins ] Gold: [15716]



    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Αρκετά μπορώ να πω σε καθημερινή βάση όλη μέρα και όλη νύχτα όσο δεν κοιμάμαι

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Με τα πάντα, μπαίνω αν όχι σε όλα στα περισσότερα Threads και βλέπω τι γίνεται στο community μας.

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Πιο παλιά όταν ασχολιόμουν ακόμα με το LineageII και admin υπήρξα και με δικό μου server/site τώρα το πόστο δεν ήταν κάτι συγκεκριμένο..

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Ναι είχα φάει ban για υπερβολικό spamming όταν πρώτο είχα μπει στο community και δεν ήξερα ούτε τι είναι το spam ήμουν δηλαδή με λίγα λόγια καινούργιος.Για 15 μέρες ήταν αν θυμάμαι καλά..

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Εννοείται πως όχι αλλιώς δεν θα υπήρχα και ποτέ σαν admin..



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Αρκετό έως πάρα πολύ μιας και ο ελεύθερος μου χρόνος είναι αρκετός και τον σπαταλάω αδίκως..

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Σε καθημερινή βάση 5-6 games σίγουρα..

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; MySQL,eclipse.

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Αρκετά καλή αν και δεν έχω κάτσει ακόμη να ασχοληθώ σοβαρά με το pc και τα περί αυτού γιατί δεν με χρειάζονται ακόμη αλλά είμαι πάντα έτοιμος αν χρειαστεί!

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Microsoft office Word,power point,excel.

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Ναι το dota replay manager το χρησιμοποιώ ακόμη και τώρα και όσο για το mh detecting με το πρόγραμμα fog click detector είχα εξοικειωθεί ακόμα περισσότερο και πλέον μπορώ ακόμη πιο εύκολα να καταλάβω mh users..

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Ότι αγγλικά ξέρω είναι χάρης το lineageII και πιστεύω εφόσον έφτασα σε ένα σημείο να μπορώ να βγάζω συνεννόηση και να συζητάω στα αγγλικά εγώ προσωπικά είμαι ικανοποιημένος.!



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Πλέον έχω σοβαρευτεί αρκετά σε σχέση με παλαιότερα δεν προκαλώ και προσπαθώ τα αδύνατα δυνατά για να αποφύγω τις έντονες διαμάχες και τους τσακωμούς γιατί στην τελική δεν οδηγούν πουθενά..

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Πλέον το έχω ελαττώσει αρκετά και όσο πάω το κόβω τελείως..Στην ουσία πολύ σπάνια.

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Όταν πρέπει.

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Δεν το νομίζω αν και όλα πρέπει πλέον να τα περιμένεις σε αυτή την ζωή.

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Ένας μόνος του δεν μπορεί να καταφέρει πολλά για πολύ, ενώ πολλοί μαζί τα καταφέρνουν και πιο εύκολα αλλά και πιο ευχάριστα όποτε θεωρώ πως θα χρειαστεί σίγουρα..



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Για να μπορέσω να διευκολύνω διάφορα παιδιά που ζορίζονται εδώ μέσα με τον ελεύθερο μου χρόνο.

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Δεν έχω κάποια συγκεκριμένη θέση θα αρεσκόμουν απλός αν μπορούσα κάπως,κάπου να βοηθήσω και διευκολύνω εσάς..

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Σε οποιαδήποτε υπάρχει η δυνατότητα να βοηθήσω.

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Βεβαίως

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ο διαχειριστής των bots του community.



    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Iwin_YOUkid

    Λογαριασμός Skype*: Όποιος θέλει ρωτάει.

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Δεν έχω να προσθέσω κάτι συγκεκριμένο απλά πιστεύω πως δεν θα πήγαινε χαμένη η 1η και τελευταία ευκαιρία που θα και αν μου δίνατε.. ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερώσατε!
    Last edited by Iwin_YOUkid.; 10-09-2014 at 03:41 AM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •