Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Δημήτρης

Επώνυμο*:

Ηλικία: 20

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Φοιτητής

Hobbies: Έχω αρκετά



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Da_w0rst. , xunwkaime8as

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: LALALA- , LETMEKNOW. ,

Είστε admin στα Bots μας; Yes

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; 1-2 αν θυμάμαι καλά

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Warn 1 επειδή ήθελα να μου το δώσει ο θείος Τρολλ

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Κάθε μέρα

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [Da_w0rst.]: Forum: [Pappou_Mitsaras] Games: [686] ALT: [8.98s] ASR: [99%] Rated games: [578] Score: [2611.44] Rank: [15] First game: [2010-12-17] Last game: [2014-02-08] Play time: [2wks 3ds 9hrs 48mins ] Gold: [14693]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Κάθε μέρα

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Τα κοιτάω όλα κάθε φορά

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Ναι εδώ user abuse manager

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Νο

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Κανένα



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Αρκετό !

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; 5-6 Σίγουρα

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Eλάχιστες

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; ..

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Είναι αρκετά skype word excel photoshop και άλλα τέτοια περίεργα!

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Ναί μεγάλη αν και τώρα το ΜΗ δν υπάρχει πλέον

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; β2



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Χαλαρός τύπος , νευριάζω μερικές φορές αλλά οκ , μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Πάααρα πολύ σπάνια

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Αμέ

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Όχι καθώς έχω ξαναυπάρξει στο τεαμ και ξέρω πως λειτουργεί το πραγμα.

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού;
Ναι σε μεγάλο βαθμό!


Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Έχω ξανά άπειρο ελεύθερο χρόνο και θέλω να ασχοληθώ ξανά!

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Για όποια γίνεται δν έχω θέμα αν και user admin abuse νιώθω λίγο παραπάνω!

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Ναι

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : daw0rst

Λογαριασμός Skype*: dimitris.aforozis

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Έχω ξαναυπάρξει σταφφ , με ξέρετε..Δν έχω να πω πολλά όποιος θέλει κάτι ας ρωτήσει! Αυτα από μένα! Με αγάπη ex-stuffs da_w0rst. :*