Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 548

    Default staff application SmD_TaZ

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα: Ιάκωβος

    Επώνυμο*: Σιγάλας

    Ηλικία: 33

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Ιδιωτικός υπάλληλος

    Hobbies: dota hearthstone bowling



    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: SmD_TaZ

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: UnkLe ( Σπανια )

    Είστε admin στα Bots μας; Ναι

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; 1

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 3

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Καθημερινά

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [smd_taz]: Forum: [SmD_TaZ] Games: [2802] ALT: [8.13s] ASR: [98%] Rated games: [1405] Score: [1201.35] Rank: [2425] First game: [2009-10-11] Last game: [2014-09-20] Play time: [2mnths 3wks 7hrs 57mins ] Gold: [3905]



    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Καθημερινά

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Σε όλα τα section

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; fyletikesmaxes kai war2

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Οχι

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Οχι



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 2-3 Ώρες ανάλογα την όρεξη

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; http://www.mymgn.com/stats/player/SmD_TaZ/playtime

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Έχω σκουριάσει αλλα κάτι κατέχω ( eggdrop windrop irc servers lineage servers php )

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Φτιάξτο μονος σου

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Πτυχίο ECDL OFFICE, LINUX, PHP

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Νάνε καλά ο h3rmit ( amh ) Αλλα ασχολούμαι με το drm

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; 2 Χρονια στην αγγλία καλά τα πήγα



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Και γαμώ τα παιδιά ( μεγάλωσα βεβαια ) :P

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Καθόλου ( δείτε και το ιστορικό μου σαν admin ) Με την γυναικα μου δεν μετράει

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Αρκετές

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Ναι όταν κρατάω την κόρη μου και θέλει να μου πάρει keyboard

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Αν δεν υπάρχει ομάδα γιατί να υπάρχει το forum ?



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Αράζω που αράζω τόσες ώρες στο forum ας κάνω κάτι και εγώ

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Όλες εκτος unban request

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Ναι

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; αι ( αν και δεν ξέρω ποιος πείρε την θέση του οδυσσέα )

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι



    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : SmD_TaZ ( Εχω ένα θέμα με το elite bounce )

    Λογαριασμός Skype*: Ask me

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Οxi καλά είμαι
    Last edited by SmD_TaZ; 20-09-2014 at 08:00 AM.
    Τι ΔΕΝ προκειται να ακουσεις στις μερες μας:
    -Ειχα αδικο
    -Ευχαριστω πολυ
    -SS MID
    ( Click to show/hide )
    Bad manner Se lan??? i mono piso apo mia othoni...!!
    θα γυρνούσες να τον αποκαλέσεις έτσι; πολυ αμφιβάλλω. θα ντρεπόσουν/σεβόσουν/φοβόσουν δεν εχει σημασία τι απο τα τρια.υπο την ίδια αιγίδα της έλλειψης ντροπής/σεβασμού/φόβου κάθε παίχτης κυρίως μικρότερης ηλικίας υιοθετεί παρόμοια συμπεριφορά.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •