Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2014
    • Posts: 23

    Default Premium Stats swap

    Το account μου: DayWalk3rCY
    Το account στο οποίο θέλω να μεταφερθούν τα stats: DayWalk3r
    Έχει το account μηδενικά stats; (yes/no): no
    Ο λόγος που θέλω να τα μεταφέρω είναι ότι μερικά άτομα λανθασμένα πιστεύουν ότι το DayWalk3rCY είναι steal name για το λόγο ότι έχει το CY στο τέλος, ενώ αυτό σημαίνει Cyprus(Κύπρος). Και στα 2 account πάντα εγώ είμουν ο χρήστης. Εφόσον γίνει η μεταφορά των stats επιτυχώς, παρακαλώ όπως αλλακτεί το Βnet nick που είναι συνδεδεμένο με το forum απο DayWalk3rCY σε DayWalk3r. Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

    "We save lives, what do you do?" NAEMT
    DayWalk3r

  2. #2
    Rank: Disciple
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 230

    Default

    ( Click to show/hide )
    Απαραίτητη προυπόθεση για να γίνει αυτό είναι το καινούργιο σας account να έχει μηδενικά stats στα bots.

    Πριν μπεις στον κόπο να κάνεις το request καλό θα ήταν να διάβαζες και κάποια requirements btw εφόσον εσύ ξέρεις ποιος είσαι και τι είσαι, στην θέση σου δεν θα με ενδιέφερε να δείξω κάτι στους υπόλοιπους..

  3. #3
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2014
    • Posts: 23

    Default

    Quote Originally Posted by Iwin_YOUkid. View Post
    ( Click to show/hide )
    Απαραίτητη προυπόθεση για να γίνει αυτό είναι το καινούργιο σας account να έχει μηδενικά stats στα bots.

    Πριν μπεις στον κόπο να κάνεις το request καλό θα ήταν να διάβαζες και κάποια requirements btw εφόσον εσύ ξέρεις ποιος είσαι και τι είσαι, στην θέση σου δεν θα με ενδιέφερε να δείξω κάτι στους υπόλοιπους..
    Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
    Τα requirements τα έχω ήδη διαβάσει, και το κριτήριο που δεν πληρεί το request μου είναι ότι το άλλο account δεν έχει 0 games. Όμως έχω δει παρόμοια post στο παρελθόν και έχουν γίνει accept με το να κάνουν merge τα 2 accounts. Και εγώ αυτό που ζητάω είναι απλά την ίδια διευκόληνση όπως έχουν ήδη πάρει αρκετά άτομα πριν απο μένα. Και swap να γίνει (όπως κάνει ο hero venge στο dota με την ulti του), ας γίνει. Απλά εγώ δεν θέλω να νομίζουν ότι είμαι κάτι για το οποίο δεν είμαι. Δεν θέλω να δίνω τέτοια δικαιώματα.
    Σας ευχαριστώ για την κατανόηση,
    αν χρειαστείτε κάτι περαιτέρω είμαι διαθέσιμος για να το παραχωρήσω.

    "We save lives, what do you do?" NAEMT
    DayWalk3r

  4. #4
    Rank: Board General
    • Join Date: Feb 2012
    • Posts: 1,757

    Default

    Reject και δεν έγιναν πολλά άτομα μόνο 2!για διαφόρους λόγους(και ξέραμε ότι ήταν αυτοι)
    Το καλύτερο Admin Abuse ever
    http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=75316

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •