Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Γιώργος

Επώνυμο*: Ανώνυμος

Ηλικία: 22 ή 23, ανάλογα πως το βλέπεις.

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Φοιτητής

Hobbies: Spanking the monkey, bird watching, bird machine check, DotA 2>DotA>LoL>HoN, footBAWLS.



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: ICryYouDie

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: PickarwGiaNaSolarw

Είστε admin στα Bots μας; Όχι.

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Ναι, από τον πούστη τον Άγγελο, τον πούστη τον Παπά και άλλους.

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; So many times.

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Κάθε μέρα, πριν 3 χρόνια.

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): Να τα τσεκάρετε εσείς για μένα.



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Όποτε μου σηκωθεί το σήμα για το ίντερνετ.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Offtopic Only Like a baws.

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Εδώ άπειρες φορές και σε κάποια άλλα forum, αλλά δεν θυμάμαι πλέον.

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Νομίζω ναι, αλλά δεν θυμάμαι γιατί, παίζει να είχα βρίσει τον μαλάκα τον inc.Evageloua. (Άλιμο Αττικής έμενε το αρχίδι)

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Ναι, όταν αρχηγός είναι ο Παπάς ή ο Φάγκελος.



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 1 ώρα είναι καυλωτικά όμορφα.

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Ώρες; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ καλό.

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Κάτι ψιλά C/C++/C#, QBasic, τώρα θα κάνω κάτι λίγα σε LAD(der) και μια ακόμη για τα PLC.

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Ήταν ο ναός μου πριν 5 χρόνια, τώρα απλά είμαστε μαζί γιατί δεν μπορούμε να είμαστε χώρια.

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Ότι θέλεις μάνα μου.

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Είχα κάνει κάποτε ένα tutorial.

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Πήρα τηλέφωνο στην Paypal και συνεννοήθηκα, καλούτσικα είναι. But, as always, I speak England bester and bester everyday!


Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Bitch Please.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Ανάλογα, η αλήθεια είναι ότι το αποφεύγω αλλά αγαπάω να μαλώνω, ειδικά με καθηγητές, ΔΑΠίτες, ΠΑΣΠίτες, ΚΝίτες και γενικότερα ζώα.

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Ναι αμέ.

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Όχι, been there, done that.

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Τι λες ρε λέσι; Ποιος σου τα έμαθε αυτά;


Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Για το Rank και μόνο.

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Όλες εκτός από User Abuse Section, Admin Abuse Section, Unban Request Section και όποιο άλλο section υπάρχει πέραν του offtopic.

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Ναι, αν με πληρώνατε γι αυτό.

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι, KiTz is the truth, our messiah, our GOD.

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι, του είχα δώσει και έναν κωδικό μου για να πάρει δωρεάν κάτι φοιτητικά βιβλία και server στο GRNET.



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Anwnimos αν δεν έχει γίνει expire.

Λογαριασμός Skype*: Anwnim0s

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Παραδεχτείτε το. Σας έλειψα.