Όνομα: Θώμας

Επώνυμο*: Μαραντίδης

Ηλικία: 21

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Ηλεκτολόγος

Hobbies: Ντοτά 1,καμιά μπαλίτσα με τους φίλους,καφε & ποτα!



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: KarteriThanatou

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Δεν χρησιμοποίω αλλα Account!

Είστε admin στα Bots μας; Ναι έχω δικαιώματα διαχειριστή

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; 6 φορές έχω δέχθει αποκλείσμο στα 6 χρόνια που παίζω στο κανάλι!

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 1 φορά έχω γίνει demote,3 φορές έχω δεχθεί warn!

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Καθημερινά

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [karterithanatou]: Forum: [KarteriThanatou.] Games: [3491] ALT: [10.45s] ASR: [96%] Rated games: [2425] Score: [2241.34] Rank: [48] First game: [2010-01-26] Last game: [2014-11-30] Play time: [3mnths 1d 4hrs 1min ] Gold: [30561]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Καθημερινά

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Διαβάζω τα posts γενικά!

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Όχι δεν έχω ξαναυπάρξει staff!

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Όχι δεν έχω δεχθεί ποτέ αποκλεισμό από το forum!

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Όχι δεν έχω κανένα πρόβλημα!



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 3-4 ωρες!

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; 5 ώρες την ημέρα μπορεί και παραπάνω!

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Microsoft Outlook,Microsoft Word/Office/Power Point/excel/access μόνο αυτά!

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Σχετικά καλή!

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Microsoft Outlook,Microsoft Word/Office/Power Point/excel/access

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Λίγες φορές τα εχω χρησιμοποιησει αλλα αν ασχοληθώ θα αποκτήσω τις γνώσεις που χρειάζονται!

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Πολύ καλο. Κάτοχος πτυχίου lower!



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Ήρεμος,χαλαρός κ χιουμορίστας!

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Σπάνια. Συνήθως εκνευρίζομαι στην ζωη μου με άτομα τα οποία δεν σέβονται τίποτα.Προσπαθώ όμως πάντα να μην ξεσπάω και να συγκρατώ τον ευατό μου!

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Ναι τις περισσότερες φορες. Αναλογα τις συνθήκες βεβαια!

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Εξαρτάται ελπίζω και να τα βρώ σκούρα θα ανταπεξέλθω!

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Εννοείται. Η συνεργασία ειναι πάντα καλή. Δεν χρειάζεται να ξέρεις τον άλλον για να πάρεις μια συμβουλή η να ακούσεις αυτο που σου λέει απλά επειδή ξέρει παραπάνω κ θέλει να σε βοηθείσει!Μαρέσει να μαθαίνω!



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Όσα χρόνια ειμαι admin έχω βοηθήσει αρκετά νομίζω όπως προσπαθεί ο καθένας μας φυσικά , δεν εχω δημιουργήσει ποτέ κάποιο πρόβλημα και θέλω να συνεχίσω να βοηθάω σε μεγαλύτερο βαθμό και να ασχοληθώ και με άλλους τομεις οχι μονο ingame!

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Δεν έχω πρόβλημα οπούδηποτε

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; -

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι!

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι ο κάτοχος του Mymgn!



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : KarteriThanatou

Λογαριασμός Skype*: karterithanatou


Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Τα είπα όλα νομίζω κ με το παραπάνω!Ευχαριστώ για τν χρόνο σας!<3