Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Dec 2014
    • Posts: 28

    Default [GRAVEYARD] Timeban Removal : oQwerty_

    Your Battle.Net Account : oQwerty_
    Your Stats : [oqwerty_]: Forum: [oqwerty] Games: [771] ALT: [7.19s] ASR: [98%] Rated games: [652] Score: [1913.99] Rank: [95] First game: [2014-06-22] Last game: [2015-01-27] Play time: [2wks 5ds 8hrs 39mins ] Gold: [19816]
    Unban Request Link : http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=218963

    ΥΓ: Μιας και τα άλλα ποστ που έκανα έκλεισαν να το πω εδώ. Όπως υποστηρίζει ο h3rmit, δεν είμαι υποχρεωμένος να γνωρίζω ποιος είναι σε ποια θέση "διαχειριστή". Αυτό σημαίνει ότι όταν ένας απλός παίχτης δεν ξέρει ποιος είναι ποιος και κράξει ένα "staff" τρώει άμεσο ban. Τον είπα άσχετο και παράγωγα αυτού. Και μετά από 60 λεπτά mute, επειδή αγανάκτησα και τον έστειλα στο διάολο με έκανε ban. Δεν ξέρω αν μπήκες καν στον κόπο να δεις τα logs ώστε να δεις και τη δική του συμπεριφορά ενώ με έχει ήδη κάνει mute, πρώτα δηλαδή στο βουλώνει επειδή μπορεί και μετά λέει τα δικά του (εκτός αν όσοι είναι admin, staff, head οτιδήποτε είναι υπεράνω όλων και κάνουν ότι γουστάρουν ανενόχλητοι χωρίς να τους κρίνει κανείς). Γιατί αν το τελευταίο είναι έτσι, ενημερώστε μας να μη χάνουμε το χρόνο μας με requests, abuses και μαλακίες και απλά να πάμε παρακάτω.

  2. #2
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Dec 2014
    • Posts: 28

    Default

    Για να μη μιλήσω για την μέγιστη ειρωνεία της υπόθεσης. Με κάνει το τύπος ban, κάνω request και αποφασίζει ο ίδιος που με έκανε ban για το αίτημά μου.

  3. #3

    Default

    Όχι θα κάνεις οτι θέλεις εσύ βρίζοντας τα πάντα σε wisp..

    grave
    Divide et impera

    Wise men talk because they have something to say
    fools because they have to say something.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •