Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Unban Requests Manager
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 776

    Default Staff Application: Kabalarian

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα:Σταυρος steeve

    Επώνυμο*:

    Ηλικία:30

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση:ανεργος πτυχιουχος μηχανικος πληροφορικης

    Hobbies:φυσιολατρης,μοτοποδηλ τα,συλλεκτης,ερασιτεχνης αγιογραφος,και αλλα πολλα.



    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]:kabalariaN

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net:cambo

    Είστε admin στα Bots μας;ναι

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots;2 αν θυμαμαι.

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote;καμια φορα

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας;αρκετα συχνα καθε μερα μπορω να πω

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):[kabalarian] Games: [3657] ALT: [15.56s] ASR: [99%] Rated games: [3040] Score: [1993.51] Rank: [81] First game: [2009-10-17] Last game: [2015-02-03] Play time: [3mnths 1wk 6ds 17hrs ] Gold: [35565]



    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;καθημερινα

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως;κυριως admin abuse mia kai eimai admin αλλα ριχνω και μια ματια σε ολα τα section

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο;oxi

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο;oxi

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς;oxi



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum;οσο χρειαστει εχω αρκετο χρονο

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;αρκετες το λεει και το playtime

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*;c++ assemply matlab

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*;πολυ καλη

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:ξερω αρκετα λογω του τομεα μου

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*;εχω

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*;lower cambridge



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας:με χερουν αρκετοι εδω μεσα δν χρειαζετε να πω και πολλα.Αγαπαω dota για αυτο και ειμαι ακομα εδω.

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε;ειμαι ηρεμος γενικα αλλα εκει που πρεπει κανω αυτο που πρεπει

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες;φυσικα

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία;δν νομιζω

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού;μα αυτα ειναι τα χαρακτηριστικα που χρειαζονται για να επιτυχει κανεις σε ολους τους τομεις



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff;για να προσφερω κατι παραπανω στο παιχνιδι (ισως το μοναδικο για μενα γιατι δν πεζω αλλα) που αγαπαμε πολοι εδω μεσα.

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff;οπουδηποτε υπαρχει θεση ανοιχτη

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή;απαντησα ηδη

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff;ναι

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;απο τους 300?(φυσικα και ξερω)



    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) :adsfg η αληθεια ειναι οτι δν εχω κανει αλλα θα το κανω.

    Λογαριασμός Skype*:...οποιος θελει ρωταει και με βρησκει

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; τα λεμε και στην πραξη.ευχαριστω οσους θα το το αναγνωσουν
    Last edited by h3rmit; 09-03-2015 at 08:34 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •