Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Rank: Regular
    • Join Date: Oct 2012
    • Posts: 78

    Angry Nεο pc προβλημα

    Καλησπερα παιδες ,
    Καταρχας να τονισω οτι ειμαι λιγο στοκος απο θεματα υπολογιστη μονο τα βασικα !
    Εχω 2 μερες που παιδευομαι με το πσ που πηρα (μεταχειρισμενο) τεχνικα ολα δουλευουν το θεμα μου ειναι του λογισμικου δεν μπορω να βαλω τα windows . Στην αρχη ηθελα να βαλω τα vista μιας και εχω το product key (cd χαμενο) τα κατεβαζω τα βαζω στο στικ (το εκανα boot πρωτα) το βαζω επιλεγω γλωσσα και μετα με βγαζει κατι πιπες για drivers (can not be found κατι τετοιο) λεω drivers tis mitrikis tha einai (kserw malakia) τα κατεβαζω τα βαζω @@ μπλε παλι τιποτα . Κατεβαζω πειρατικα windows 7 τα βαζω παλι τα ιδια με εβγαζε παω και παταω χωρις να ξερω βεβαια repair κατι και τωρα με βγαζει μονο αυτο στην οθονη καθε φορα που το ανοιγω. Ευχαριστω για οποιαδηποτε βοηθεια10383035_836446929783470_1718118724181511612_n.jpg

  2. #2

    Default

    Dokimase na kaneis oti leei sto video gia na valeis ta win 7

  3. #3
    Rank: Duke
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 3,052

    Default

    τι λογισμικο ειχε πριν το συστημα? μηπως δεν εχει τα τελευταια update h motherboard και δεν σου αναγνωριζει τα νεα windows?
    Βαρύ λουκέτο στη καρδιά μ' επιγραφή επάνω
    να γράφει: "απαγορεύεται, αγάπες πιά δεν κάνω".

    EVERYDAY I'M SHUFFLING. ┏( -_-)┛┗(-_- )┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓
    ( Click to show/hide )

    Da end
    ( Click to show/hide )

  4. #4
    Rank: Regular
    • Join Date: Oct 2012
    • Posts: 78

    Default

    Pipa_herb αυτα που κανει στο βιντεο μου ειναι γνωστα απλα στο λεπτο 2.41 αριστερα απο το next μου εβγαζε κατι Setup does not support USB or IEEE 1394 Port νταξει λεω δεν υποστηριζουν εγκατασταση απο usb θα βαλω τα 7 , βαζω τα 7 μου εβγαζε για drivers δεν θυμαμαι ακριβως πως το εγραψε.

    Αsotosios , δεν το γνωριζω αυτο αλλα και παλι προσπαθησα (κατεβασα τα drivers της μητρικης και τιποτα παλι !!

  5. #5
    Rank: Regular
    • Join Date: Oct 2012
    • Posts: 78

    Default

    Το προβλημα λυθηκε , δεν εφαπτοταν καλα ο σκληρος δισκος .. τζαμπα 3 μερες παιδεμα εφαγα ! ευχαριστω για τις απαντησεις

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •