Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Rank: Devotee
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 336

    Default Swap account ( admin+premium ) : UltrasG.13

    Account που χρησιμοποιώ τώρα: UltrasG.13
    Account στο οποίο θέλω να μεταφερθούν τα admin rights: CF.Phoenix

    Ειμαι admin και premium. Θα θελα να μεταφερθουν τα rights στο καινουριο account.
    Μια ερωτηση θελω να κανω. τα sd δεν θελω να τα μεταφερω. γινεται να μεταφερω το elo και τα gold ??? Γιατι εχω αρκετα και ειναι κριμα.... αν δεν γινεται τοτε ακυρωστε το swap.
    Last edited by UltrasG.13; 26-02-2015 at 08:53 PM.
    <@DA-Bot> -> [ultrasg.13] was banned by [Sn0wBl4cK@IRC] on 2014-07-21 (via DA-BOT) because: [happy birthday]

  2. #2
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Εγώ λέω να σου μεταφέρουν μόνο τα kills και τα win χωρίς deaths και loose, χαχαχ. Κάποιος ντρέπεται μου φαίνεται για τα sd του...

  3. #3
    Rank: Dota Head Admin
    • Join Date: Sep 2011
    • Posts: 1,359

    Default

    Όχι, δεν γίνεται να μεταφερθούν μόνο το elo και το gold. Πάνε πακέτο μαζί με τα stats.

    Αλλιώς θα έκανε κάποιος !stats cf.phoenix και θα του έβγαζε το εξής παράδοξο:

    [cf.phoenix]: Forum: [UltrasG.13] Games: [0] ALT: [0.00s] ASR: [0%] Rated games: [0] Score: [2443.83] Rank: [31] First game: [] Last game: [] Play time: [] Gold: [19286]

  4. #4
    Rank: Devotee
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 336

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Εγώ λέω να σου μεταφέρουν μόνο τα kills και τα win χωρίς deaths και loose, χαχαχ. Κάποιος ντρέπεται μου φαίνεται για τα sd του...
    To acc το χω πολλα χρονια...5 για την ακριβεια. και ειναι λογικο τωρα να παιζω '' καλυτερα '' απ'οτι πριν. Και εχω και τετοιο ονομα που ξεκινανε ολοι τις μαλακιες και τα mute πεφτουν αβερτα. εσυ ειδικα για !sd ΑΣΤΟ.
    <@DA-Bot> -> [ultrasg.13] was banned by [Sn0wBl4cK@IRC] on 2014-07-21 (via DA-BOT) because: [happy birthday]

  5. #5
    Rank: Devotee
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 336

    Default

    Quote Originally Posted by h3rmit View Post
    Όχι, δεν γίνεται να μεταφερθούν μόνο το elo και το gold. Πάνε πακέτο μαζί με τα stats.

    Αλλιώς θα έκανε κάποιος !stats cf.phoenix και θα του έβγαζε το εξής παράδοξο:

    [cf.phoenix]: Forum: [UltrasG.13] Games: [0] ALT: [0.00s] ASR: [0%] Rated games: [0] Score: [2443.83] Rank: [31] First game: [] Last game: [] Play time: [] Gold: [19286]
    Οκ τοτε μην κανεις το swap.
    <@DA-Bot> -> [ultrasg.13] was banned by [Sn0wBl4cK@IRC] on 2014-07-21 (via DA-BOT) because: [happy birthday]

  6. #6
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by UltrasG.13 View Post
    To acc το χω πολλα χρονια...5 για την ακριβεια. και ειναι λογικο τωρα να παιζω '' καλυτερα '' απ'οτι πριν. Και εχω και τετοιο ονομα που ξεκινανε ολοι τις μαλακιες και τα mute πεφτουν αβερτα. εσυ ειδικα για !sd ΑΣΤΟ.
    Εγώ ρε φίλε για αυτό σε πειράζω, γιατί απλούστατα δεν δίνω σημασία σε αυτά και δεν με νοιάζει τι sd θα βγάλει, μόνο τα πόσα games έχω τπτ άλλο. Και πίστεψε με αν έπαιζα με ένα αλλο acount τον τελευταίο χρόνο(για να μην πω χρόνια) θα είχα αρκετά καλά sd αλλά για ποιον λόγο?Για να αποδείξω σε κάτι μπετόβλακες το πόσο ξέρω να παίζω?Εδώ προχθές τον άλλο τον είχα με 10-0 και σχολιάζε τα sd μου....άσε, καλύτερα να νομίζουν πως δεν είσαι καλός, τους έρχεται από εκεί που δεν το περιμένουν, πίστεψέ με...Όσο για το name και τα mutes που λες σε καταλαβαίνω και ειδικά εγώ το συναντώ από διάφορους(ακόμη και από εσένα αν και παλιά παίζαμε Team αλλά τα ξέχασες..,)αλλά δεν θα τους κάνω την χάρη να το αλλάξω. Αν από την άλλη δεν σημαίνει ως name τπτ για εσένα άλλαξε το, αλλά μην το κάνεις για τους άλλους..γνώμη μου..

  7. #7
    Rank: Dota Head Admin
    • Join Date: Sep 2011
    • Posts: 1,359

    Default

    Grave

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •