Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Mar 2015
    • Posts: 24

    Default Χαιρεται new world {DOTA 2}

    Να ρωτησω καμοια πραγματακια Dota 2. Μπορεις να κανεις δωρεαν account πλεον? Υπαρχει staff και εκει αν ναι πως γινεσε και τι προνομια εχεις? Υπαρχει εκει μεσα Βοτ οπως και το dota 1 που παιζεις με ελληνες ? μπορεις να κανεις καποιον ingore για να μην βλεπεις που μιλαει?
    Last edited by dim.voutsas; 19-04-2015 at 05:34 PM.

  2. #2

    Default

    1)Ναι το game μπορείς να το κατεβάσεις δωρεάν. Φτιάχνεις account στο steam. Κατεβάζεις το client και μέσω αυτού κατεβάζεις την dota 2.
    2)Όχι staff δεν υπάρχουν.
    3)Όχι δεν υπάρχουν bots που κάνουν host games όπως στο Eleos
    4)Στο Dota 2 υπάρχει ειδικό matchmaking σύστημα που σου βρίσκει αντιπάλους/συμμάχους ανάλογα με το δικό σου επίπεδο και τους server που έχεις επιλέξει. Μπορείς όμως να μπεις με φίλους σου και να παίξετε εναντίων άλλων παιχτών που θα σας βάλει το σύστημα.Έχεις επίσης την δυνατότητα να κάνεις host δικό σου lobby για να μπεις με τους φίλους σου και να παίξετε κανονικά (χωρίς τα αποτελέσματα του παιχνιδιού να μετρηθούν στον λογαριασμό σου)
    5)Ναι, υπάρχει δυνατότητα ignore και μένει για πάντα, δηλαδή εάν εσύ π.χ κάνεις ignore εμένα σε ένα game και μετά από κάτι μέρες με ξαναπετύχεις σε game θα είμαι ακόμα ignored.

    Ελπίζω να βοήθησα, εαν έχεις κάποια άλλη ερώτηση χώστην ελεύθερα.

  3. #3
    Rank: Rookie
    • Join Date: Mar 2015
    • Posts: 24

    Default

    ebtox δεν ξερω και πως σε λενε χαιρετε...Και σε καποιους που λεει staff for dota 2 απο πανω εδω στο foroum ti einai? επισης πατας πανω στο ονομα δεξι click και εχει ignore?

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by dim.voutsas View Post
    ebtox δεν ξερω και πως σε λενε χαιρετε...Και σε καποιους που λεει staff for dota 2 απο πανω εδω στο foroum ti einai? επισης πατας πανω στο ονομα δεξι click και εχει ignore?
    Dota 2 staff στο MyMGN είναι οι moderators του φόρουμ. Είχε γίνει πιο παλιά μια προσπάθεια απο μερικά μέλη του φόρουμ να φτιαχτεί ένα inhouse league που θα παίζαμε όλοι οι παίχτες από το MyMGN μαζί αλλά απέτυχε και έχουν μείνει από τότε τώρα τα 'Dota 2 staff' αλλά στην πραγματικότητα δεν έχουν κανένα επιπλέον δικαίωμα μέσα στο παιχνίδι από τον κοινό χρήστη.

    Για να κάνεις ignore κάποιον κάνεις αυτά τα βήματα που έχει αυτή η εικόνα


  5. #5
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Mar 2013
    • Posts: 546

    Default

    voutsa ksekina prwta paikse dota 2 kai ase ta peri staff kai tetoia
    Ήμουν κι εγώ στο cayenne..


    <STALAVISTA> Όσο για το gameplay μου και το πόσο μπορώ, εχω πάρει και games μόνος μου

  6. #6
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    Quote Originally Posted by LiveTrue- View Post
    voutsa ksekina prwta paikse dota 2 kai ase ta peri staff kai tetoia
    o disturb ειναι staff νομιζω και εκει !

  7. #7
    Rank: Squire
    • Join Date: Sep 2012
    • Posts: 144

    Default

    Παιρνεις οδηγιες απο τον ebtoxXxXxXxXx.Βουτσα το νου σου!
    Code:
    Today me, tomorrow you.

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by K-GOD- View Post
    Παιρνεις οδηγιες απο τον ebtoxXxXxXxXx.Βουτσα το νου σου!
    τε τσιφσα.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •