Results 1 to 7 of 7

Thread: Unban.

  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Apr 2015
    • Posts: 4

    Default Unban.

    Your Battle.Net nickname: Iluvatar8
    Game name: ap8745
    Admin name: MaS_PSekazZz
    Reason: aniwthos
    Time of event:
    Unban Card Usage:
    Further details: Με έκανε ban απλά και μόνο επειδή ήθελε να το παίξει στρατηγός και δεν ακολουθούσα διαταγές. Είχα 2 support όπως άλλοι 2 παίκτες, ήμουν μόνος επάνω και κατάφερα να σπάσω ένα tower, κόντεψα να σπάσω και το κάτω, ενώ pushara στη μέση όταν οι άλλοι ανεβαίναν πάνω δύο-δύο και πεθαίναν. Τότε σκύλιασε και άκουσα την πρώτη απειλή. Μόλις έσπαγα στη μέση το δεύτερο, έφαγα gang και προχώρησε σε άμεσο kick.

    Ζητώ unban & abuse γιατί το κακό έχει παραγίνει με ορισμένα κομπλεξικά παιδάκια που τα δέρνανε μικρά οι συμμαθητές τους και έρχονται στη dota χωρίς να τα έχει χρήσει κανείς αρχηγούς, να το παίζουν ιστορία.
    Last edited by Iluvatar8; 24-04-2015 at 06:24 AM.

  2. #2
    Rank: Regular
    • Join Date: Nov 2014
    • Posts: 96

    Default

    oloi mazi k o psoriaris monos..auta patheneis an to pezeis esu strathgos

  3. #3
    Rank: Rookie
    • Join Date: Apr 2015
    • Posts: 4

    Default

    Αυτό φαίνεται απ' το support, οπότε τις σαχλαμάρες σου ψωριάρη, αλλού. Όλοι μαζί = δυο-δυο, σαν τους Χιώτες. Κι αφού πέσατε σαν τα κοτόπουλα, έψαχνες εξιλαστήριο θύμα. Εγώ έσπασα και δύο tower για να προχωρήσουμε. Εσύ το κάτω το είχες άθικτο όταν έφτασα.

  4. #4
    Rank: Regular
    • Join Date: Nov 2014
    • Posts: 96

    Default

    Quote Originally Posted by Iluvatar8 View Post
    Αυτό φαίνεται απ' το support, οπότε τις σαχλαμάρες σου ψωριάρη, αλλού. Όλοι μαζί = δυο-δυο, σαν τους Χιώτες. Κι αφού πέσατε σαν τα κοτόπουλα, έψαχνες εξιλαστήριο θύμα. Εγώ έσπασα και δύο tower για να προχωρήσουμε. Εσύ το κάτω το είχες άθικτο όταν έφτασα.
    Gia na telionoume :t kick ban efuge molis s eipame gia 3i fora play mazi mas enw s eixame anagki k poutsa s..sto teliko simeio dn irthes ,piges n spaseis k epeses XWRIS NA varas me full hp otan s erixne o slark,pragma pou egine arketes fores..eisai toso zwo pou perneis warlock ,vgazeis ulti k ormas mono tw's. fuckin logic
    Oso gia to support,Ekana fly sto 3,pira 10wards,20sentry ,paron s ola ta fight me 770 hp etc etc.

  5. #5
    Rank: Rookie
    • Join Date: Apr 2015
    • Posts: 4

    Default

    Για να τελειώνουμε: Όταν δε σε χρήζει κανείς αρχηγό, αυτόματα σημαίνει πως δεν είσαι. Εάν νομίζεις πως επειδή έγινες admin θα δίνεις εντολές και όποιος δεν ακούει θα τιμωρείται με mute και ban, είσαι βαθειά νυχτωμένος. Παράτα τα από τώρα, διότι τέτοιος κανονισμός δεν υπάρχει και δεν υπήρξε ποτέ.

    Όσον αφορά το παιχνίδι τώρα, ΟΛΑ αυτά τα πήρες, όταν εγώ έλειπα από το παιχνίδι μετά το kick σου. Μέχρι τότε με τον barathrum που είχες, ήσουν απλά αξιολύπητος. Επάνω ήμουν μόνος αλλά μια χαρά τα κατάφερα. Support έκανα και σε rylai και όπου χρειαζόταν, μιας και healara οποιονδήποτε ήταν μαζί, τόσο στο κυνήγι στα woods του αντιπάλου, όσο και στο να μείνει η rylai και να μη γυρίσει βάση με λίγα hp. Συγκεκριμένα πράγματα για όσους τα είδαν, όσο τα είδαν και δεν τραβούσαν μόνοι τους να πέφτουν ένας ένας και να κοιτάνε στο χάρτη ποιος είναι ζωντανός να τον κατηγορήσουν για φταίχτη. ΒΛΑΚΑ. Τη στιγμή που έπεσα χωρίς να βαράω, ήταν επειδή έγραφα να απαντήσω σ' εσένα, που μου τα 'χες κάνει βυζιά. ΒΛΑΚΑ. Έτσι κι αλλιώς, βέβαια, δε γλύτωνα απ' τον slark που γίνεται αόρατος, ήρθε πίσω και με παγίδευσε, οπότε αυτό σου χάλασε το παιχνίδι και όχι τα 30 άλλα δικά σας death. Σωστά;

    Όσο για τις προσβολές αυστραλοπίθηκε, στις επιστρέφω όλες. Μιλάμε για πολύ ξύλο στα παιδάτα σου. Grow up καραγκιόζη. Εκτός κι αν είσαι ακόμα πιτσιρίκος και τις τρως στο σχολείο. Τις προάλλες με άλλο account, μου έκανε ένας kick επειδή δεν του έδινα κότα που "τόσο ευγενικά" μου το είχε ζητήσει. Για ν' αποκτήσει δωρεάν courier. Έτσι απλά. Αυτές οι μαλακίες πρέπει επιτέλους να σταματήσουν. Και αν υπάρχουν υπεύθυνοι εδώ μέσα, να βάλουν κάποια πράγματα στη θέση τους. Άντε με το κάθε καθυ-στερημένο μυξιάρικο που την έχει δει καουμπόης και βαράει στο ψαχνό.
    Last edited by Iluvatar8; 25-04-2015 at 12:58 AM.

  6. #6
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    +1 στο unban μονο και μονο για το name.

  7. #7
    Rank: Rookie
    • Join Date: Apr 2015
    • Posts: 4

    Default

    Να και ένας σοβαρός και μετρημένος κύριος με εκπλεπτυσμένο γούστο! -1 στην υπογραφή σου μονάχα, γιατί απ' τον Jar Jar Abrams θα πρέπει να περιμένεις τα χειρότερα. jar-jar-abrams.jpg

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •