Page 3 of 13 FirstFirst 123456789101112 ... LastLast
Results 41 to 60 of 244
  1. #41
    Rank: Regular
    • Join Date: Nov 2014
    • Posts: 96

    Default

    STALAVISTA KONTEYEI I WRA GIA DEMOTE-BAN ..EFTASES HDH...45??
    + OTI ARXIZEI POLEMOS STA ARMATAA

  2. #42
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Να ζητησω ban για ποιον λογο; Επειδη 3-4 προβληματικα ατομα ψαχνουν ευκαιρια να με κανουν abuse , να με σχολιασουν στο forum χωρις να ειμαι παρων; Που μεχρι και στα deny abuse κανουν επανεξεταση για να πουνε τα πραγματα αλλιως μηπως και τους δωσει κανεις σημασια και τους πιστεψει ή επειδη ειναι τοσο αθλιοι σε χαρακτηρα που δεν παραδεχονται πως απλα ηταν λαθος; Κατσε αν θες και βγαλε κανενα στατιστικο με τα abuse μου και θα δεις πως ειναι τα ιδια και ιδια ατομα με διαφορετικους λογαριασμους που δεν κανουν μονο εμενα μην γελιεσαι, εχουν προβλημα καθε λιγο με διαφορους γιατι ζουν σε εναν δικο τους κοσμο που θα ηθελαν να λειτουργουν ολα τα πραγματα στα δικα τους μετρα. Έπειτα εκτος του οτι το να υποχωρησω απλα οπως λες για να βρω την ηρεμια μου απο τετοια ατομα, το θεωρω λαθος (γιατι το αδικο και σαπιο το πολεμας δεν σφυριζεις αδιαφορα γιατι θα σε βρει παλι με διαφορους τροπους) δεν προκειται να κανω αυτα που κοροιδευω με τα new acounts.....Τελος αν καποια στιγμη το αποφασισω τελικα να τα παρατησω, τοτε ναι, θα ζητησω ban demote και δεν θα ξανασχοληθω ξανα ουτε με το παιχνιδι ουτε με το φορουμ, μαχαιρι. Αυτο οταν το κανω θα ειναι για 2 λογους, ειτε επειδη θα το εχω συχαθει τοσο απο κατι τετοια ατομα (το εχουν ψιλοκαταφερει οσο ναναι αυτο...) ειτε επειδη απλα θα θελω να μην τρωω ουτε μια ωρα σε παιχνιδια. Το θεμα ειναι ομως πως αυτοι οι τυποι θα μεινουν και θα τους βρειτε μπροστα σας. Προς το παρον τους απασχολω εγω, οταν φυγω νομιζεις θα ηρεμησουν; Τυχαιο που ατομα σαν τον new με το που ξαναγυρισαν αρχισαν να δημιουργουν παλι προβληματα; Τυχαιο που οι 9 ατους 10 που ειχα διαμαχη κατεληξαν με ban στο forum games και μαλιστα οχι απο εμενα; Μεγαλα παιδια ειστε οι περισσοτεροι πλεον, βαλτε τα κατω και σκεφτειτε τι μελλον μπορει να εχει το forum με τετοια ατομα. Αυτοι θα ηρεμησουν μονο οταν μεινουν να παιζουν 1vs1.
    Poso Stalavista mporei na eisai re gamoto. Les oti dhmiourgw provlhmata epeidh se doulevw enw ta thelei o kwlos sou. Den ftanei pou eisai terma noobas kai louzeis, eisai kai arxispammer kai den pernaei oute ena game xwris na prosvaleis tous sumpaixtes sou kai na mhn apeileis gia kick, eite gia upotithemeno ruin pou mono sta oneira sou uparxei, eite gia upotithemeno kill steal pou kai pali mono sta oneira sou uparxei. Kai otan paei o allos kai se kanei abuse (fusika den milaw gia tupous san ton Axillea) h sou leei na stamatiseis, prosvalesai kai arxizeis tous xarakthrismous, pistevontas oti to kanei gia na se prokalesei! Lupamai alla eisai apla anisoropos. Gia osous anaferontai sthn proswpikh zwh tou kathenos kakws to kanoun kai to theorw aparadekto. Apo kei kai pera oso kai na prospathisw na milisw logika mazi sou, oso kai na prospathisw na paiksw normal game mazi sou, to kaneis na moiazei adunato giati psaxnesai sunexws. Akoma kai kalos paixths na hsoun pou den eisai oute metrios, pali auto to spam sou kai oi apeiles tha se ekanan anupoforo. Kai an to kaneis se tetoio vathmo se paixtes san emena pou kaka ta psemmata eimai polu kaluteros apo sena kai arketa panw apo ton meso oro edw mesa, fantazomai ti kaneis se allous.
    Last edited by The_New_Guy; 18-06-2015 at 04:56 AM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  3. #43
    Rank: Disciple
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 223

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    Poso Stalavista mporei na eisai re gamoto. Les oti dhmiourgw provlhmata epeidh se doulevw enw ta thelei o kwlos sou. Den ftanei pou eisai terma noobas kai louzeis, eisai kai arxispammer kai den pernaei oute ena game xwris na prosvaleis tous sumpaixtes sou kai na mhn apeileis gia kick, eite gia upotithemeno ruin pou mono sta oneira sou uparxei, eite gia upotithemeno kill steal pou kai pali mono sta oneira sou uparxei. Kai otan paei o allos kai se kanei abuse (fusika den milaw gia tupous san ton Axillea) h sou leei na stamatiseis, prosvalesai kai arxizeis tous xarakthrismous, pistevontas oti to kanei gia na se prokalesei! Lupamai alla eisai apla anisoropos. Gia osous anaferontai sthn proswpikh zwh tou kathenos kakws to kanoun kai to theorw aparadekto. Apo kei kai pera oso kai na prospathisw na milisw logika mazi sou, oso kai na prospathisw na paiksw normal game mazi sou, to kaneis na moiazei adunato giati psaxnesai sunexws. Akoma kai kalos paixths na hsoun pou den eisai oute metrios, pali auto to spam sou kai oi apeiles tha se ekanan anupoforo. Kai an to kaneis se tetoio vathmo se paixtes san emena pou kaka ta psemmata eimai polu kaluteros apo sena kai arketa panw apo ton meso oro edw mesa, fantazomai ti kaneis se allous.
    mou thimises 1 prox8esino game p eixa 4 atoma apo 10 deaths+ o ka8enas. Epeza olomonaxos kai grafei o allos p zhthse mid sthn arxh kai fusika ton eriksa akuro: if i were mid i could win this, report our mid!

    Delusional atoma uparxoun pantou dn xreiazete na asxoleise mazi tous! MONO TROLL!

  4. #44
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Just(wiNner View Post
    mou thimises 1 prox8esino game p eixa 4 atoma apo 10 deaths+ o ka8enas. Epeza olomonaxos kai grafei o allos p zhthse mid sthn arxh kai fusika ton eriksa akuro: if i were mid i could win this, report our mid!

    Delusional atoma uparxoun pantou dn xreiazete na asxoleise mazi tous! MONO TROLL!
    E nai. Den kserw ti me epiase pali. Soz
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  5. #45
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    The_New_Guy πρώτον για να δουλέψεις εσύ εμένα θες πολλά ψωμιά ακόμη.Δεύτερον αν έκανες πλάκα όπως λες δεν θα ήσουν όλο μες στα abuse και το κλάμα. Τρίτον, ακόμη και καλύτερος παίκτης να είσαι(που δεν με ενδιαφέρει πραγματικά καθόλου)δεν είσαι όσο καλός νομίζεις και σε έχω τύχει σε πολλά παιχνίδια να λούζεις και φυσικά να μην το παραδέχεσαι. Τέταρτον έχεις πραγματικά πρόβλημα αν νομίζεις πως είμαι εγώ ο σπάμερ και αυτός που δεν συμπεριφέρεται καλά στα παιχνίδια γιατί αυτήν την φήμη αποδεδειγμένα την έχεις εσύ ακόμη και στο forum.Το πόσο πρόβλημα έχεις εν το μεταξύ φαίνεται που δεν μπορείς να μάθεις καν από τα λάθη σου και επιμένεις να κάνεις επανεξετάσεις σε abuse, πως μόνο εσύ ξέρεις ποιο είναι το σωστό και άλλα τέτοια αστεία. Υπήρχε διάστημα που έμπαινες κάθε μέρα με άλλο acount και έψαχνες ευκερία να με προκαλέσεις και να κάνεις abuse. Το πόσο έχεις ασχοληθεί δηλαδή μαζί μου δείχνει και πόσο θέμα έχεις και δεν το καταλαβαίνεις γιατί είναι του χαρακτήρα σου και με μαθηματική ακρίβεια πάλι θα καταντήσεις ban ακόμη και εγώ να μην είμαι. Έχεις σοβαρά άσχημα θέματα χαρακτήρα και δεν στο λέω με εμπάθεια.

    ΥΓ. Καλά όσο αφορά τον mas_psekazz πάλι δικαιώθηκα, σας έλεγα πως αυτό το άτομο δεν έπρεπε ούτε για αστείο να είναι είναι admin και τελικά έφαγε το demote και πολύ άργησε....(έκανα την μλκία και του είχα χαρίσει και εγώ ένα γιατί πίστευα πως ο άνθρωπος αλλάζει αλλά αν είσαι σάπιος τελικά είσαι σάπιος τέλος...)

  6. #46
    Rank: Banned User
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 471

    Default

    E re trela pou kouvalate......

  7. #47
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Quote Originally Posted by Sotis. View Post
    Το μονο που με έτσουξε ήταν που ήξερες τη λέξη "ομοφοβικος",οι μισοί εδώ μέσα την googlaran.
    Εγώ πάντως άμα έβλεπα την καλαματιανή κοπέλα μου 3 η ώρα το βραδυ να απαντάει σε Dota post θα της έκανα ότι και στο signature σου!
    Εγώ πάντως (Γ)καύλωσα.
    Ένας σκληρός καριόλης

  8. #48
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Mar 2015
    • Posts: 174

    Default

    soti 8a mas prhkseis polu to poutso akoma i na arxisw k gw tis dikes m "mpixteS" ?

  9. #49
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Mas_psekazoun Banned User..... Λέω το μέλλον με 20 μόνο ευρώ, όσοι ενδιαφέρονται να στείλουν pm να τους δώσω αριθμό τραπέζης....χαχαχα

    Τα έλεγα?Νομίζετε απλά λέω ζώα κάποιους επειδή δεν τους χωνεύω?Όχι φυσικά, απλά ξέρω ποιοί είναι ζώα και τί κατάληξη θα έχουν, εσείς δεν με ακούτε να γλυτώναμε και χρόνο....

  10. #50
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Έρχεται καινούριο καλοκαιρινό NoLopolitan..Το ζητάει ο οργανισμός σας, μην κρύβεστε από τον θείο Τρολλ...
    Ένας σκληρός καριόλης

  11. #51
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by Rock_N_Troll View Post
    Έρχεται καινούριο καλοκαιρινό NoLopolitan..Το ζητάει ο οργανισμός σας, μην κρύβεστε από τον θείο Τρολλ...

    Εγώ θέλω την στήλη με τα ΖΩΟδια...

  12. #52
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    The_New_Guy πρώτον για να δουλέψεις εσύ εμένα θες πολλά ψωμιά ακόμη.Δεύτερον αν έκανες πλάκα όπως λες δεν θα ήσουν όλο μες στα abuse και το κλάμα. Τρίτον, ακόμη και καλύτερος παίκτης να είσαι(που δεν με ενδιαφέρει πραγματικά καθόλου)δεν είσαι όσο καλός νομίζεις και σε έχω τύχει σε πολλά παιχνίδια να λούζεις και φυσικά να μην το παραδέχεσαι. Τέταρτον έχεις πραγματικά πρόβλημα αν νομίζεις πως είμαι εγώ ο σπάμερ και αυτός που δεν συμπεριφέρεται καλά στα παιχνίδια γιατί αυτήν την φήμη αποδεδειγμένα την έχεις εσύ ακόμη και στο forum.Το πόσο πρόβλημα έχεις εν το μεταξύ φαίνεται που δεν μπορείς να μάθεις καν από τα λάθη σου και επιμένεις να κάνεις επανεξετάσεις σε abuse, πως μόνο εσύ ξέρεις ποιο είναι το σωστό και άλλα τέτοια αστεία. Υπήρχε διάστημα που έμπαινες κάθε μέρα με άλλο acount και έψαχνες ευκερία να με προκαλέσεις και να κάνεις abuse. Το πόσο έχεις ασχοληθεί δηλαδή μαζί μου δείχνει και πόσο θέμα έχεις και δεν το καταλαβαίνεις γιατί είναι του χαρακτήρα σου και με μαθηματική ακρίβεια πάλι θα καταντήσεις ban ακόμη και εγώ να μην είμαι. Έχεις σοβαρά άσχημα θέματα χαρακτήρα και δεν στο λέω με εμπάθεια.

    ΥΓ. Καλά όσο αφορά τον mas_psekazz πάλι δικαιώθηκα, σας έλεγα πως αυτό το άτομο δεν έπρεπε ούτε για αστείο να είναι είναι admin και τελικά έφαγε το demote και πολύ άργησε....(έκανα την μλκία και του είχα χαρίσει και εγώ ένα γιατί πίστευα πως ο άνθρωπος αλλάζει αλλά αν είσαι σάπιος τελικά είσαι σάπιος τέλος...)
    Ma den kanw plaka, eisai terma vlakas kai fusika kai se antipathw opws kathe normal anthrwpos. Nai fusika kai kserw poio einai to swsto kai otan kanw epaneksetash einai giati den apantithike swsta gia diaforous logous pou episis kathe normal anthrwpos mporei na katalavei. Me vash to spam pou rixneis sta games kai kuriws to bulling pou kaneis, den tha eprepe na eisai admin pote. Apo thema gameplay den eisai kan ikanos na krineis to pote louzei kapoios kai pote oxi, opote sou proteinw na mhn milas katholou kai apla na koitas na kaneis to paixnidaki sou hrema kai wraia san kalos noobas. H diafora mas se gameplay toso individual oso kai se teamwork einai toso megalh pou tha eprepe na perneis mathimata, opws exw kanei kata kairous me kaluterous apo mena, oxi na vgazeis glwssa.
    Last edited by The_New_Guy; 18-06-2015 at 02:54 PM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  13. #53
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Rock_N_Troll View Post
    Έρχεται καινούριο καλοκαιρινό NoLopolitan..Το ζητάει ο οργανισμός σας, μην κρύβεστε από τον θείο Τρολλ...
    Psisou
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  14. #54
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: May 2012
    • Posts: 1,189

    Default

    Quote Originally Posted by Rock_N_Troll View Post
    Έρχεται καινούριο καλοκαιρινό NoLopolitan..Το ζητάει ο οργανισμός σας, μην κρύβεστε από τον θείο Τρολλ...
    μονο υποσχεσεισ..
    Originally Posted by h3rmit
    Δεν γνωρίζω ρώσικα, ούτε όφειλα να γνωρίζω. Όταν είδα να γράφει "pidar jobani", νόμιζα πως ήθελε να γράψει "πήδα ρε τσομπάνη".

  15. #55
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 1,430

    Default

    Α ρε φίλε. Αν δεν υπήρχε και αυτό το ρημαδο-gaming forum ήθελα να'ξερα που στον πούτσο θα εκφραζόσασταν. Ας πω και εγώ την παπάρα μου γιατί βαριέμαι.

    Το θέμα μου όμως είναι το εξής. Ότι δεν μας αρέσει γιατί θα πρέπει να το εξαφανίζουμε/απομακρύνουμε.
    Thread starter μιλάς σαν λόγιος μα η σκέψη σου μόνο σοφή δεν είναι. Αν επιτρέπεις στον εαυτό σου να σκέφτεται και να εκφράζεται με κριτήρια, το καλό της αγέλης, υιοθετώντας τον εαυτό σου κυρίαρχο μέλος της που προτείνει λύσεις.
    Ξεκίνα με ποιο ζωτικά θέματα όπως, γίνε μέλος της προσπάθειας να έρθει κόσμος, βελτίωσε εσύ ο ίδιος την ποιότητα ξεκινώντας από τον εαυτό σου και ύστερα πάρε την troll ιδέα σου και βάλτην στα σκουπίδια.

    Δεν σε υποχρεώνει κανείς να είσαι μέλος/παίζεις εδώ. Από επιλογή σου όπως και κάθε άλλος. Από την στιγμή που κάποιος δεν παρεμβαίνει τους κανόνες του συστήματος εδώ δεν νομίζω πως χρειάζεται ιδιαίτερη μεταχείρηση.
    Και ειδικά όταν ο λόγος είναι να "ηρεμήσει το κεφάλι σου".

    Όσο για το κάποτε οι σελίδες ήταν άπειρες στα section κλπ κλπ δεν ήταν και ίδια η αντιμετώπιση.
    Κάποτε το slogan έλεγε το εξής. Άμα δεν σαρέσει πούλο, και τα abuse έκλειναν με λίγες κουβέντες.
    Τώρα δεν υπάρχει αυτή η πολυτέλεια και έτσι για να μην αδικηθεί κάποιος έχουν αυξηθεί τα κριτήρια και ο βαθμός δυκολίας εξέτασης των αιτημάτων.

    Sotis χρήζει άξιος επιστημονικής μελέτης. Αν και υπάρχουν θεωρίες που μιλούν για την αυτοπεποίθηση ενός βλάκα και είναι πολλές αυτός τις κάνει να μοιάζουν ελλειπείς.
    Student: "Master what do I do to become wise?"
    Guru: "Make good choices"
    Student: "How do I make good choices?"
    Guru: "Experience"
    Student: "How do I get experience?"
    Guru: "Bad choices"

    ( Click to show/hide )
    Code:
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: nice mh mirana
    [All] [EstharoR]: polla les
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: de xano apo programata omos
    [All] [EstharoR]: a nai apo ti xaneis?
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: apo kalous pextes 1v9
    [All] [EstharoR]: na s pw esena psaxnane oi navi gia thn 8esi?
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: no stus mym epeza
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: Esi?
    [All] [EstharoR]: sto xwrio m mpala
    Το να κατηγορείς όποιον νάνε για mh δεν σε κάνει "eleopaido"? Τελικά τι σημαίνει eleopaido?

    ( Click to show/hide )
    Code:
    [Allies:0] [xamsterak1]: !mute nick
    Player [Nick_Tountas183] was muted by player [xamsterak1].
    [All] [xamsterak1]: exoume admin>
    [All] [xamsterak1]: gamw tin aderfi sou einai katef8ian ban i oxi?
    [Allies:1] [stribw_apira]: !ban manners xamsterak1
    [All] [xamsterak1]: egw mporw na kanw ban re
    [All] [xamsterak1]: apla pes mou gamw tin aderfi sou einai katef8eian ban?
    [Allies:1] [stribw_apira]: !ban xamsterak1 manners
    Player [xamsterak1] was banned by player [stribw_apira] on server [europe.battle.net].
    Δεν υπάρχει επικοινωνία στις μέρες μας

    ( Click to show/hide )

    Blue ranger καλεί MegaTroll

    ( Click to show/hide )

    Μην κοιτάς μόνο πόσοι είναι πάνω από σένα μα και πόσοι είναι πιο κάτω!!!

  16. #56
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by EstharoR View Post
    Α ρε φίλε. Αν δεν υπήρχε και αυτό το ρημαδο-gaming forum ήθελα να'ξερα που στον πούτσο θα εκφραζόσασταν. Ας πω και εγώ την παπάρα μου γιατί βαριέμαι.

    Το θέμα μου όμως είναι το εξής. Ότι δεν μας αρέσει γιατί θα πρέπει να το εξαφανίζουμε/απομακρύνουμε.
    Thread starter μιλάς σαν λόγιος μα η σκέψη σου μόνο σοφή δεν είναι. Αν επιτρέπεις στον εαυτό σου να σκέφτεται και να εκφράζεται με κριτήρια, το καλό της αγέλης, υιοθετώντας τον εαυτό σου κυρίαρχο μέλος της που προτείνει λύσεις.
    Ξεκίνα με ποιο ζωτικά θέματα όπως, γίνε μέλος της προσπάθειας να έρθει κόσμος, βελτίωσε εσύ ο ίδιος την ποιότητα ξεκινώντας από τον εαυτό σου και ύστερα πάρε την troll ιδέα σου και βάλτην στα σκουπίδια.

    Δεν σε υποχρεώνει κανείς να είσαι μέλος/παίζεις εδώ. Από επιλογή σου όπως και κάθε άλλος. Από την στιγμή που κάποιος δεν παρεμβαίνει τους κανόνες του συστήματος εδώ δεν νομίζω πως χρειάζεται ιδιαίτερη μεταχείρηση.
    Και ειδικά όταν ο λόγος είναι να "ηρεμήσει το κεφάλι σου".

    Όσο για το κάποτε οι σελίδες ήταν άπειρες στα section κλπ κλπ δεν ήταν και ίδια η αντιμετώπιση.
    Κάποτε το slogan έλεγε το εξής. Άμα δεν σαρέσει πούλο, και τα abuse έκλειναν με λίγες κουβέντες.
    Τώρα δεν υπάρχει αυτή η πολυτέλεια και έτσι για να μην αδικηθεί κάποιος έχουν αυξηθεί τα κριτήρια και ο βαθμός δυκολίας εξέτασης των αιτημάτων.

    Sotis χρήζει άξιος επιστημονικής μελέτης. Αν και υπάρχουν θεωρίες που μιλούν για την αυτοπεποίθηση ενός βλάκα και είναι πολλές αυτός τις κάνει να μοιάζουν ελλειπείς.
    Den katalava auto me ta abuse. Ti poluteleia. Diafwneis dhladh pws einai kalutera twra? Theoritika toulaxiston giati praktika gamata. To thema einai na lunontai swsta h na mporei o allos na leei mpoulo? Den se katalavainw.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  17. #57
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 1,430

    Default

    Να λύνονται σωστά. Αυτής της άποψης είμαι και το έδειξα έμπρακτα όσο είχα μια αρμόδια θέση επί του θέματος. Απλά είπα πως κάποτε και να αδικηθεί κάποιος ήταν και φυσικό επακόλουθο του φόρτου εργασίς αλλά υπήρχει και ανοχή λόγο του πολύ κόσμου.
    Student: "Master what do I do to become wise?"
    Guru: "Make good choices"
    Student: "How do I make good choices?"
    Guru: "Experience"
    Student: "How do I get experience?"
    Guru: "Bad choices"

    ( Click to show/hide )
    Code:
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: nice mh mirana
    [All] [EstharoR]: polla les
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: de xano apo programata omos
    [All] [EstharoR]: a nai apo ti xaneis?
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: apo kalous pextes 1v9
    [All] [EstharoR]: na s pw esena psaxnane oi navi gia thn 8esi?
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: no stus mym epeza
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: Esi?
    [All] [EstharoR]: sto xwrio m mpala
    Το να κατηγορείς όποιον νάνε για mh δεν σε κάνει "eleopaido"? Τελικά τι σημαίνει eleopaido?

    ( Click to show/hide )
    Code:
    [Allies:0] [xamsterak1]: !mute nick
    Player [Nick_Tountas183] was muted by player [xamsterak1].
    [All] [xamsterak1]: exoume admin>
    [All] [xamsterak1]: gamw tin aderfi sou einai katef8ian ban i oxi?
    [Allies:1] [stribw_apira]: !ban manners xamsterak1
    [All] [xamsterak1]: egw mporw na kanw ban re
    [All] [xamsterak1]: apla pes mou gamw tin aderfi sou einai katef8eian ban?
    [Allies:1] [stribw_apira]: !ban xamsterak1 manners
    Player [xamsterak1] was banned by player [stribw_apira] on server [europe.battle.net].
    Δεν υπάρχει επικοινωνία στις μέρες μας

    ( Click to show/hide )

    Blue ranger καλεί MegaTroll

    ( Click to show/hide )

    Μην κοιτάς μόνο πόσοι είναι πάνω από σένα μα και πόσοι είναι πιο κάτω!!!

  18. #58
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by EstharoR View Post
    Να λύνονται σωστά. Αυτής της άποψης είμαι και το έδειξα έμπρακτα όσο είχα μια αρμόδια θέση επί του θέματος. Απλά είπα πως κάποτε και να αδικηθεί κάποιος ήταν και φυσικό επακόλουθο του φόρτου εργασίς αλλά υπήρχει και ανοχή λόγο του πολύ κόσμου.
    Ontws. Kala kai palia kai twra kakomathimena paidakia pou kanoun oti theloun alla tespa.
    Last edited by The_New_Guy; 18-06-2015 at 03:36 PM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  19. #59
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    Quote Originally Posted by EstharoR View Post
    Να λύνονται σωστά. Αυτής της άποψης είμαι και το έδειξα έμπρακτα όσο είχα μια αρμόδια θέση επί του θέματος. Απλά είπα πως κάποτε και να αδικηθεί κάποιος ήταν και φυσικό επακόλουθο του φόρτου εργασίς αλλά υπήρχει και ανοχή λόγο του πολύ κόσμου.
    Ναι αλλα καποτε ηταν και 1-2 τα φαντασματακια του τεαμ,τωρα ειναι 1-2 που υπαρχουν.Παλιοτερα ενα λαθος Abuse και επρεπε να δωσεις εξηγησεις τουλαχιστον σε 3-4 ατομα,τωρα πιστευεις ασχολειται κανεις?Εδω εφαγα λαθος infraction και γελαγαμε με τον leav,σβηνουν οφτοπικ στο οφτοπικ τι να λεμε.Τουρ εχει να γινει ενα χρονο δεν γινεται να υπαρξει συγκριση μεταξυ των τωρινων σταφ και των ενεργειων τους και των προ 14-13 εποχης.Αυτα στα λεω γτ αν θυμασαι καλα καναμε και ενα φεγγαρι μαζι και ηταν πολυ διαφορετικα τα πραγματα και εντος και εκτος παρ ολο τον ξεπεσμο του d1.
    Last edited by Momergil; 18-06-2015 at 03:30 PM.

  20. #60
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Feb 2012
    • Posts: 49

    Default

    To έχετε φαει το παιδι ρε γαμωτο και στα Games και στο Forum καποιοι για χαβαλε καπιοι για σπασιμο.
    Ειμαστε στο 2015 και καποιοι ειστε πανω απο 30 και παιζετε λες και αν χασετε απο καποιον θα τελειωσει ο κοσμος. παιξτε για να το χαρειτε θα σπαστεις με καποιον αλλα νταξει της στιγμης καθε φορα τα τα ιδια και τα ιδια θα χασεις θα μπεις αλλο κλαιγεστε για το Lose

Page 3 of 13 FirstFirst 123456789101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •