Results 1 to 1 of 1
  1. #1

    Default Staff Application : C0uP_d3_GrAcE

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα: Δήμος

    Ηλικία: 25

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Ιδιωτικος υπαλληλος σε εταιρια με δραστηριοτητα τα νομικα στον τομεα του εμπορικου δικαιου και γενικου εμπορικου μητρωου! Επισης συμβουλος επικοινωνιακης πολιτικης σε φορεις κυριως τουριστικου ενδιαφεροντος! Τελος, κανω και μαθηματα σε φοιτητες, μαθητες και ετοιμαζομαι για μεταπτυχιακο στο εξωτερικο.

    Hobbies: In free times, επιμόρφωση με Κοινωνική Ψυχολογία και Φιλοσοφία


    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: C0uP_d3_GrAcE (Expired though)

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: I used to use only one

    Είστε admin στα Bots μας; οχι!

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Καμια απο οτι θυμαμαι!

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Once!!!! και αυτη με αποδειξη 3 χρονων πριν εσφαλμενα (κλασικο κολλημα του bot και κριση διαχειριστη για εθελοντικη αποχωρηση)

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Παλιοτερα ηταν το main channel μου, αλλα λεω να ξαναγινει! Αν εννοειται το αλλο, 2 φορες την εβδομαδα!

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [C0uP_d3_GrAcE]: Forum: [C0uP_d3_GrAcE] Games: [1104] ALT: [9.94s] ASR: [98%] Rated games: [684] Score: [936.68] Rank: [>5000] First game: [2010-09-24] Last game: [2014-04-11] Play time: [3wks 6ds 56mins 50secs ] Gold: [5855]


    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Φυσιολογικα γυρω στις 2 ωρες, αλλα αν μου ανατεθουν καθηκοντα περισσότερο!

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; No mention, αλλα με την παλια μου αγαπη, το Unban Section!

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Mαλιστα! Αρχισα το 2010 με τη θεση του moderator, μετα σε θεση unban manager! Εν συνεχεια υπηρξα Captain of Unban Section και εληξε η θητεια μου οντας για λιγο Head Admin του καναλιου!

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Ποτε! Κατι που παντοτε αναρωτιομουν πως καταφερνουν μερικοι!

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Οχι! αποδεδειγμενα απο καποια ατομα στο staff team!



    Iκανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; As much as required! Ειναι γνωστο οτι δεν μπορεις να δωσεις παραπανω η λιγοτερο απο οσο χρειαζεται σε οτιδηποτε στη ζωη!

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Ομοια απαντηση με την παραπανω! Δεν υπαρχει διαφορα, period!

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Αριστη κυριολεκτικα καλυτερα απο την μητρική μου! Κανω ιδιαιτερα μαθηματα, κατοχος International English Language System and Proficiency ECPE!



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Ωριμος, συνεπης, ευγενικος (οσο μπορω), τελειομανης γενικα, πειθαρχημενος σε οτι κανω.

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Σχεδον καθολου! Εβαλα σχεδον γιατι τιποτα δεν ειναι απολυτο!

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Φυσικα! Και ως project manager σε εταιριες το εμαθα καλα!

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Αναλογως αλλα γνωριζω το community οποτε δεν νομιζω!

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Φυσικα, με καλυπτουν οι 2 αυτες εννοιες γιατι πολυ απλα ειναι το παν σε ενα forum πασης φυσεως!



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Mεταβαση σε staff member ενος commmunuty γινεσαι καθαρα για να βοηθησεις, δεν υπαρχει αλλος λογος, ειμαι απολυτος σε αυτο!

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Oτιδηποτε εχει να κανει με το Unban Section, θα το γουσταρα!

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Αν υπαρχει αναγκη, δεν εχω δικαιωμα να πω οχι..αλλα αν ακουστει λιγο wierd παντα ηθελα να ασχοληθω και με το admin application section xD

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Φυσικα, αλιμονο, , προφανως!

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Leader of the worl...Mymgn (Λεο γεια σου αν με θυμασαι :P)


    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : c0upd3grace (αν δεν λανθανω)

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Ναι, η παρουσα φορμα πρεπει να αλλαξει σε πολλα! Επισης αναμενω με αγωνια τα αποτελεσματα οποτε εχετε available position! Until then, χαρηκα που ειμαι μαζι σας για ακομα μια φορα!
    Sincerly yours,
    GrAcE
    Last edited by C0uP_d3_GrAcE; 01-11-2015 at 01:11 AM.
    Το Σκότος καραδοκεί σε κάθε ανθρώπινη καρδιά... Τη δικιά μου την καταβρόχθησε...Τώρα είμαι το Σκότος προσωποποιημένο.........


    Κανείς μέχρι τώρα δεν έγινε κατήγορος του εαυτού του...

    Remember:

    Το σχολείο μας φωτίζει μόνο όταν καίγεται!
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν...
    Καμιά γυναίκα δεν είναι καλύτερη από δύο.!
    Ο θάνατος, είναι μόνο η αρχή!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •