Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Jul 2009
    • Posts: 191

    Default Staff Application TOPMAYRJJJ

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα:Σάββας

    Επώνυμο*: Μπαλτζάκης

    Ηλικία: 26

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: δουλεύω Delivery ..

    Hobbies: Dota , cinema , Βολτα με φιλους



    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: TOPMAYRJJJ

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: oxi

    Είστε admin στα Bots μας;
    nai

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots;
    πριν μερικά χρόνια που ήμουν πιο μικρός ..αλλά τώρα μεγαλώσαμε βάλαμε μυαλό

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; πριν χρόνια είχα φάει και warn kai demote αλά μετά από 4 χρόνια που γύρισα έφαγα ένα warn μονο οχι Demote .

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; συνήθως όταν δεν δουλεύω.τουλάχιστον 10 ώρες .

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [TOPMAYRJJJ]: Forum: [TOPMAYRJJJ] Games: [2251] ALT: [8.92s] ASR: [96%] Rated games: [611] Score: [1401.02] Rank: [240] First game: [2009-10-21] Last game: [2015-12-24] Play time: [2mnths 5ds 11hrs 58secs ] Gold: [6775]



    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;
    είμαι συνέχεια μέσα όταν είμαι στο Pc όσες ώρες παιζω ..

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως;
    γενικά κοιτάω πάντα Νέες δημοσιεύσεις και ότι άλλο μου κεντράρη το ενδιαφέρον

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; δυστυχώς δεν έτυχε

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Οχι

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; κανένα πρόβλημα



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Όσο χρειαστεί για να κάνω σωστά τι δουλειά μου.

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;
    στον υπολογιστή είμαι 10-12 ώρες θα συνδυάσω Ta games kai to forum ..

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*;
    λιγα πραγματα..

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; τα βασικα

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Microsoft Outlook,Microsoft Word,Office,Power Point

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; οχι

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; μετρια ..



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Συνεργάσιμος , Κοινωνικός , Χαβαλές, Δημιουργικός

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; σχεδόν ποτε

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες
    ; Ναι τις περισσότερες φορες.

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία;
    δεν νομίζω κι αν τα βρω μαθαίνω γρήγορα. .

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Ναι, με την καλή συνεργασία μαθαίνεις περισσότερα σε σχέση με το να τα κάνεις όλα μόνος σου και να μη δέχεσαι συμβουλές . χωρίς συνεργασία δεν γίνετε τίποτα...



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; στο nol και στο forum είμαι από το 2009 μου έχει προσφέρει πολλά . Έχω αυθονο ελεύθερο χρόνο και από μεριά μου θα ήθελα να βοηθήσω και εγώ όπως με βοήθησε και αυτό σε διάφορα πράγματα ,

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff;
    admin appl , admin abuse

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή;
    Όποια θέση και να μου ανατεθεί δεν έχω κάποιο πρόβλημα!

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; ναι

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;
    ναι τον λεωνίδα τον ξέρω από κοντά τον γνώρισα πριν πολλά χρόνια σε διάφορα Tournoua τοτε τότε που ασχολιόμουνα επαγγελματικά με το Counter-strike .. Ο κάτοχος του mymgn και πολύ καλός φίλος...



    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : TOPMAYRJJJ

    Λογαριασμός Skype*: TOPMAYRJJJJ

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο;
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και σας εύχομαι καλή δύναμη !
    Last edited by TOPMAYRJJJ; 24-12-2015 at 09:17 PM.
    http://eslgfx.net/gfx/logos/players/1455000/1455744_big.jpg

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •