Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα:Kώστας

Επώνυμο*:

Ηλικία:31

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση:ιδιωτικός υπάλληλος

Hobbies:cinema,ταξίδια,διάβασμα



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]:Αg0ri_PeTalida

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net:-

Είστε admin στα Bots μας;όχι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots;όχι

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote;1

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας;καθημερινά

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):ag0ri_petalida]: Forum: [Ag0ri_PeTalida] Games: [6614] ALT: [11.04s] ASR: [98%] Rated games: [3736] Score: [1912.14] Rank: [93] First game: [2009-10-10] Last game: [2016-05-09] Play time: [6mnths 5ds 3hrs 35mins ] Gold: [41060]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;Καθημερινά

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως;συνηθίζω να διαβάζω όλα τα sections

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο;έχω ξαναυπαρξει στa admin applications

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο;;όχι δεν έχω φάει ποτε μου ban

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς;κανένα



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum;Όσο το δυνατόν περισσότερο μπορώ..

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;Καθημερινά 3-4 ώρες

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*;Αρκετές

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*;πολλή καλή

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:Microsoft office Word,power point,excel, viber, skype, teamspeak, photoshop,drm,nero


Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*;ειμαι εξοικιωμενος ιδιαιτερα μιας και τα χρησιμοποιώ αρκετά χρόνια

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*;proficiency


Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας:ήρεμος,διαλακτικός,παν α ολα θελω να λυνονται με γνωμονα την λογικη και την κριτικη σκεψη

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε;σχεδόν ποτέ

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες;όχι πάντα

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία;καμία

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού;

παντα ημουν υπερμαχος και των δυο..

Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff;Θέλω να συνεισφέρω γιατί υπάρχουν ορισμένα προβλήματα που πρέπει να λυθούν άμεσα και με δραστικο τροπο

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff;admin abuses

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή;ναι.

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff;ναι.

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;ο δημιουργος του mymgn



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) :Ag0ri_PeTalida

Λογαριασμός Skype*:Ρωτάει όποιος ενδιαφέρετε να μάθει

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Πιστεύω πως οχι ,εξαλλου με γνωριζεται οι περισσοτεροι..