Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Aug 2013
    • Posts: 1,044

    Default [ACCEPTED] Admin Application: Natur3-Pow3r_

    Γενικές - προσωπικές πληροφορίες

    Όνομα: Χρήστος

    Ηλικία: 1992-2016

    Επάγγελμα / βασική απασχόληση: Μερεμέτια(τσιμεντώνω κώλους)

    Χώρα και περιοχή διαμονής:Ελλάδα-καβάλα/τρίκαλα/θεσσ/σκιάθος

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά; Άριστο(proficiency)

    Πόσο εύκολα επικοινωνείτε μέσω του διαλόγου χωρίς εντάσεις και διαπληκτισμούς; Με μεγάλωσαν με τρόπους!!οι λέξεις ''εντάσεις και διαπληκτισμούς'' ΔΕΝ συμπεριλαμβάνονται στο λεξιλόγιο μου




    Forum


    Έχετε διαβάσει τους κανόνες που διέπουν την λειτουργία του καναλιού μας και συμφωνείτε να τους ακολουθείτε πάντοτε; Εννοείται!! Ακολουθώ τους κανόνες του φορουμ σαν τις 10 εντολές

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Κάθε μέρα...θα μπορούσα περισσότερο αλλά δεν μου δίνετε η δυνατότητα

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα; Ακόμα όχι αλλά πότε δεν ξέρεις

    Υπάρχουν κάποια members που μπορούν να εγγυηθούν για εσάς; Όλοι..Εκτός από 2-3 που με ζηλεύουν για την ομορφιά μου και γενικά για την υπεργαματοσηνη μου




    Battle.Net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Natur3-Pow3r_

    Έχετε ξαναυπάρξει admin σε άλλα channels/leagues; Αν ναι,που; Ναι και συγκεκριμένα ο καλύτερος αντμιν στο έλεος

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη (staff);Όχι η συνεργασία μας είναι άψογη εξάλλου σε λίγο καιρό θα είμαστε και επίσημα συνάδελφοι

    Πόσο καιρό παίζεται τα διάφορα games που προσφέρονται από το league μας; Αρκετό καιρό

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Αρκετές!!

    Γιατί θέλετε να γίνετε Admin; Για να hostarw games και να παίζω με τα φιλαράκια μου fan games

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία ως admin; Για κανέναν λόγο

    Γράψτε μας τα στατιστικά σας από τα bot (πατήστε στο Irc τις εντολές .stats και !stats): [natur3-pow3r_]: Forum: [NaTuR3-Fr3ak] Games: [1804] ALT: [9.61s] ASR: [97%] Rated games: [1537] Score: [3190.00] Rank: [10] First game: [2013-05-27] Last game: [2016-05-11] Play time: [1mnth 2wks 3ds 11hrs ] Gold: [23044]

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στο παρελθόν στα bot μας; 2 φορές πολύ παλιά...μια φορά λόγο αφκ και μια self request


    Διάφορες άλλες

    Είστε premium χρήστης; Ναι V.I.P

    Χρησιμοποιείτε εσείς ή κάποιος φίλος/γνωστός σας admin card για το αίτημα σας; Ναι αλλά δεν μου αρέσει να υποχρεώνομαι σε κανένα

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Είμαι εδώ για να σας βοηθήσω όπως μπορώ και για όποιον με χρειάζεται.Ειμαι ο καλύτερος!!!

  2. #2
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 187

    Default

    Closed!

  3. #3
    Rank: Banned User
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 471

    Default

    Αν και το Application σου ήταν πολύ υπεροπτικό ..

    Accepted

    Topic Closed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •