Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Rank: Squire
    • Join Date: Feb 2013
    • Posts: 130

    Default [REJECTED] Admin Application : afrotsai

    Όνομα:ΚΩΣΤΑ ΝΤΙΜΑ

    Ηλικία:22

    Επάγγελμα / βασική απασχόληση:ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

    Χώρα και περιοχή διαμονής:ΕΛΛΑΔΑ/ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά;μετρια

    Πόσο εύκολα επικοινωνείτε μέσω του διαλόγου χωρίς εντάσσεις και διαπληκτισμούς;πολλες φορες αμα ο αλλος ξερει να μιλαει και να συμπεριφερετε δεν υπαρχει θεμα αλλα και να μην ηξερε απλα τον εκανα ignore για μην παρεκτρεπω παραπανω!!!



    Forum

    Έχετε διαβάσει τους κανόνες που διέπουν την λειτουργία του καναλιού μας και συμφωνείτε να τους ακολουθείτε πάντοτε;ΝΑΙ

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;καθε μερα περιπου

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα;οχι

    Υπάρχουν κάποια members που μπορούν να εγγυηθούν για εσάς;πιστευω πως ναι με ξερουν πολλα ατομα και λιγοι μονο δεν με συμπαθουν!!!



    Battle.Net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]:afrotsai

    Έχετε ξαναυπάρξει admin σε άλλα channels/leagues; Αν ναι,που;στο ιδιο channel αλλα πριν πολυ καιρο και επειδη σταματησα dota εφυγαν και τα rights

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη (staff);οχι

    Πόσο καιρό παίζεται τα διάφορα games που προσφέρονται από το league μας;5-6 χρονια

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;30-35 ωρες την εβδομαδα συνηθως

    Γιατί θέλετε να γίνετε Admin;ειναι απλο γιατι υπαρχουν πολυ που κανουν ruin/plugg/flame κτλπ και θα ηθελα ολα αυτα οταν θα πεζω εγω να τα αποτρεπω για γινετε ενα ωραιο και ηρεμο game

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία ως admin;οχι

    Γράψτε μας τα στατιστικά σας από τα bot (πατήστε στο Irc τις εντολές .stats και !stats):[afrotsai]: Forum: [] Games: [587] ALT: [7.16s] ASR: [94%] Rated games: [461] Score: [1732.93] Rank: [115] First game: [2016-02-05] Last game: [2016-05-24] Play time: [2wks 21hrs 14mins 7secs ] Gold: [12308]

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στο παρελθόν στα bot μας;λογο συνδεσης εχω φαει ban gia plugg και μια φορα για ruin που δεν ηταν τελικα αλλα γενικα οχι για κατι που να εφταιγα και να το αξιζα



    Διάφορες άλλες

    Είστε premium χρήστης;οχι

    Χρησιμοποιείτε εσείς ή κάποιος φίλος/γνωστός σας admin card για το αίτημα σας;οχι

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; το ξερω οτι δεν εχω και πολυ καλο ιστορικο αλλα με αυτα που γινονται πια στην dota admins να μπαινουν συνεχεια με alt accs και να το πεζουν ιστορια και να βριζουν συνεχεια να κανουν ruin/plugg να βριζουν με με το παραμικρο ειναι φυσικο να εχω φαει semi-mute gia manners για αυτο θελω να γινω admin να τα αποτρεψω ολα αυτα και φυσικα για να σταματισω και εγω να καρκινιαζω χωρις λογο και να βριζω ασκοπα...αμα δειτε το ιστορικο μου πριν απο αυτο το acc ειναι πολυ καλο δεν ειχα τετοια θεματα...ευχαριστω για το χρονο σας ελπιζω να μην λαβετε υποψη σας μονο τα ασχημα που εχω κανει και λαβετε υποψη το λογο που θελω να γινω admin!!!


    και κατι ακομα εγω που εχω ειδη αλλο name gia forumaccount πως μπορω να το αλλοξω γιατι προσπαθησα αλλα δεν γινετε!!!
    Last edited by neverlosegame; 24-05-2016 at 09:35 AM.

  2. #2
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2015
    • Posts: 653

    Default

    +1, καλο παιδι.

  3. #3
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Aug 2013
    • Posts: 1,044

    Default

    +1 απο τα καλυτερα παιδια.

  4. #4
    Rank: Regular
    • Join Date: May 2014
    • Posts: 91

  5. #5
    Rank: Devotee
    • Join Date: Apr 2016
    • Posts: 339

    Default

    +1

  6. #6
    Rank: Devotee
    • Join Date: Nov 2015
    • Posts: 264

    Default

    +1 apo mena sto palikari mas kalh tuxh!

  7. #7
    Rank: Rookie
    • Join Date: May 2016
    • Posts: 3

    Default

    Oute gia plaka omws...flammer spammer klapsas manneras oti xeirotero kykloforei sto b.net

  8. #8
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Mar 2015
    • Posts: 537

    Default

    Quote Originally Posted by NatsuD View Post
    Oute gia plaka omws...flammer spammer klapsas manneras oti xeirotero kykloforei sto b.net
    kala se kanei provlhmatike pou kaneis kai nicknames copy. +1
    Last edited by LearnSomeDota; 24-05-2016 at 02:39 PM.
    Old good pwning timez:
    ( Click to show/hide )


  9. #9
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 187

    Default

    Κλειδώνει για να εξεταστεί!

  10. #10
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 187

    Default

    Προσπαθήσε ξανα σε 15 μερες!Και να εισαι πιο συγκρατημενος με το φρασεολογιο σου!

    Admin Application

    Rejected!

    Topic Closed!
    Last edited by KarteriThanatou.; 24-05-2016 at 05:30 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •