Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Δημήτρης

Επώνυμο*: Φατεσίδης

Ηλικία: 22

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Φοιτητής

Hobbies: Γυμναστήριο, θάλασσα, πισσίνες, μοτοκροςς



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Faith)Gr

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: -

Είστε admin στα Bots μας; Ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Οχι

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 1 φορα demote λογω inactive αποτι θυμαμαι

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; τα πρωινα περιπου 3-4 ωρες καθε μερα εκτος το σαββατοκυριακο, 15-20 ωρες περιπου την εβδομαδα

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [Faith)Gr]: Forum: [FaiTH)GR] Games: [811] ALT: [10.15s] ASR: [96%] Rated games: [527] Score: [912.26] Rank: [>5000] First game: [2009-10-12] Last game: [2016-07-17] Play time: [2wks 5ds 18hrs 26mins ] Gold: [3633]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Συνεχεια, οσο παιζω και Dota

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Κοιταω τις νεες δημοσιευσεις, τα admin applications μηπως και γνωριζω κανεναν να τον support και για να κανω report αν εχω δει κατι το ανεπιθυμητο σε καποιο παιχνιδι μου.

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Ειμαι Staff (Super Game Operator) στο φορουμ supremacy1914.gr, ελεγχο τα παντα στο παιχνιδι διοτι ειμαι μια θεση κατω απο τον MA (Main Administrator), ελεγχω ποιος εχει πολλαπλο λογαριασμο, ποιος κλεβει στο παιχνιδι, ποιος κλεβει προφιλ και τα παντα, ειναι η Ελληνικη και μονο κοινοτητα εκει.

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Οχι

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Οχι κανενα, αντιθετως συμφωνω απολυτα σε ολους τους κανονισμους και τους τηρω οσο πρεπει.



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 5-6 ωρες καθε μερα και λιγο παραπανω οταν ασχολουμε με το ιντερνετ γενικα.

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; 5-6 ωρες καθε μερα.

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Λιγο επεξεργασια για δημιουργια ιστοσελιδας αλλα σχεδον τιποτα.

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Πολυ καλη.

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Microsoft office Word, excel, teamviewer, ventrilo, skype, viber.

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Ναι ειχα ασχοληθει παλιοτερα.

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Εξαιρετικο.



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Χαρουμενος, θετικος, σωστος.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Εκνευριζομαι οταν σπαμαρουν χωρις λογο αλλα συγκρατουμε παντα.

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Ναι μπορω να πω.

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Οχι καμια.

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Φυσικα γιατι χωρις αυτα δεν θα μπορουσε μια ομαδα να προχωρησει θετικα.



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Θελω να βοηθησω το MyMGN σε οτι χρειαζεται βοηθεια, να σταματησω φασαριες καυγαδες και οτι χρειαζεται, οσο μπορω θελω να βοηθησω, ο λογος ειναι διοτι τοσα χρονια απο οταν ιδρυθηκε η NoL ημουν εδω, ημουν και παλιοτερα διαχειριστης και χαιρομαι ιδιαιτερα που ακομα την κραταμε ορθια, ετσι πρεπει να παραμεινει .

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Δεν εχω στο μυαλο μου κατι συγκεκριμενο, οπου χρειαζετε, προτιμω περισσοτερο στα Admin Application και στα Reports.

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Φυσικα, οταν λεω οτι θελω να βοηθησω το MyMGN το εννοω

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Φυσικα.

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι, ειναι ο ιδρυτης του MyMGN.



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Faithgr

Λογαριασμός Skype*: exegelakirion

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Ειμαι πολυ χαρουμενος και θετικος ανθρωπος, το μονο που θελω ειναι να βοηθησω το MyMGN να κρατηθει σταθερο οσο κρατηθηκε τοσα χρονια, μπραβο σε οσους προσπαθουν θελω και εγω να προσπαθησω και να τα καταφερω μαζι σας, σε οτι μπορω θα βοηθησω αν βρεθω στην ομαδα σας παιδια, ανυπομονω , ευχαριστω που διαβασατε την αιτηση μου .