Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα:Λεβόν

Επώνυμο*: akopian

Ηλικία: 20

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: σερβιτόρος,παλεστής,τρελός με την DOTA.

Hobbies: έλινο ρωμαϊκή πάλη ,Dota.



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Killer_Dota

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Killer_Dota.δεν χρησιμοποιώ άλλο

Είστε admin στα Bots μας; εδώ και χρόνια

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; όχι

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 1-2 warn.demot ποτε.

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας;8-10 ώρες την μέρα Τώρα παίζω λιγότερο γιατί δουλeuω αλλά και πάλη όλη μέρα μέσα είμαι .

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):[killer_Dota]: Forum: [killer_dota] Games: [5358] ALT: [20.06s] ASR: [97%] Rated games: [3959] Score: [4003.82] Rank: [4] First game: [2010-11-18] Last game: [2016-10-03] Play time: [4mnths 3wks 2ds 17hrs ] Gold: [69579]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;2-3 hours.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; γενικός βλέπω τα πάντα αν άλλαξε κάτι στο φόρουμ η γενικός τα πάντα ολλα παρατηρώ

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; no.

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; never.

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; no.



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 2-3 hours.

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;απεριόριστες ώρες μπορη να είμαι και 15 Ώρες μέσα αναλόγως της μέρες .

μέσω όρο 4-5 Ώρες την μέρα

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; τα βασικά ξέρω . ξέρω να φτιάχνω βιδεο και πολα διάφορα τελιωσα πληροφορικάριος ξέρω τα βασικά . φωτοσοπ και αλλά παρόμια

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; ξέρω τα βασικά .

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: sony vegas. mouvie maker .

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*;no

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*;normal.



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: προσπαθώ να είμαι καλώς με όλους . αλλά αν με φτάσουν σε συμιού να νευριάσω το πολύ πολύ να μην τους μιλάω .. τόσα χρόνια είμαι αδμιν ξέρω πολλά . και μαθενο μέσα απτα γαμε πολα και διάφορα καθημερινά .. ίμαι ήρεμος ευγενικός τους αγαπάω όλους σχεδόν .. γενικά είμαι κόβλε με όλο το ΜΙΜΓΝ μποριτε να ρωτήσετε τον οποιοδήποτε για μένα άσχημα λόγια δν θα ακούσετε

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; ποτ δεν τσακωνομε . προσπαθώ να είμαι ήρεμος να μην δημιουργό προβλήματα

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; φυσικά εκτός απτο γαμε μαρέση να με συμβουλεύουν γιατί μέσα από αυτό μαθενο και γω περισότερα . και στην ζωή με μαρέση να με δίχνουν το σωστό δρόμο .

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; δυσκολία για μένα δν πιστυω να ύπαρξη τόσα χρόνια είμαι δω έχω μαθη πολα και ότι χριαστη θα το μάθω στην πορία .

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; ναι



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff;γιατί είμαι τόσα χρόνια αδμιν και έχω το καλήτρο ιστορικό δω μέσα . θέλω να βοηθήσω όσο μπορώ και εγώ με τη σύρα μου

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff;θα ήθελα πολύ Admin aplic. manager . η άλιος unban request manager.

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Yes

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Yes

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;ναι έχουμε και το ίδιο όνομα αλίμονο ;P



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Killer_Dota

Λογαριασμός Skype*: Levon123123123

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο;
έχω κάνη staff aplic δω και πόσα χρόνια δεν ξέρω τη κάνετε .. πάντως με έχουν πι θα με από τους πρώτους με τη πρώτη ευκερία και ηπα μετά από τόσα χρόνια ας ξανακάνω ένα staff aplic μπορη να με ξεχάσατε .

Γενικός προσπαθώ να είμαι σωστός σ ολλα τα θέματα . Κάνω παρέα με όλους τους staff j3ns3n petalouda 1vs6 pr0sexe kabalarian kakosinapantima cut_and-Sew h3rmit godlikeriper ;D. και μαθενο κάθε μέρα από αυτούς

Μεκίλλερπαίζεις. Με ξέρουν έτσι όλοι οι ΦΑΝΣ :Που
Γενικά μαρέση να πιραζο τους φίλους με ηδικα τουs σταφφς έτσι γεια πλάκα . μαρέση να ύπαρξη μια αύρα να περνάμε καλά μαυτό που κάνουμε ακόμα και να χάγης ένα γαμε να το χερεσε να περνάς καλά με τα αλλά 9 άτομα

Ευχαριστώ πολύ .Καλή σινεχια Μεκίλλερπαίζεις <3