Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 1,474

    Default staff application : YourFriend

    Real life-Γενικές Πληροφορίες


    Όνομα: Σταύρος

    Επώνυμο*:

    Ηλικία: 22

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Φοιτητής

    Hobbies: Κυνηγός ελεοπαίδων



    Battle.net


    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: YourFriend

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: ποτέ και κανένα άλλο

    Είστε admin στα Bots μας; Όχι

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; 2 φορές MAX

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 2 φορές κομπλεξικά demote από gang βόρειο ηπειρωτών

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; daily

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [yourfriend]: Forum: [] Games: [1213] ALT: [9.35s] ASR: [98%] Rated games: [1024] Score: [3226.64] Rank: [28] First game: [2014-07-14] Last game: [2017-02-04] Play time: [1mnth 17hrs 20mins 24secs ] Gold: [28068]



    Forum


    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; daily

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Όπου δω ηλίθιους να γράφουν βλακείες , αρχικά γελάω και ύστερα τους απαντάω αναλόγως

    Έχετε ξανά υπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; never tried to

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Τώρα ρωτάτε δύσκολα και δεν γίνεται να τις θυμάμαι όλες τις φορές... μόλις σήμερα μου βγήκε το πιο πρόσφατο forum ban

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Αρκεί οι εντολές να μην έρχονται απ'το αλλοδαπάπ godlike)ripper καθώς θα με διατάζει να μπαίνω μαζί του για ρυιν όταν αυτός θα είναι με το VPN του ενώ εγώ όχι , σε όποια άλλη περίπτωση φυσικά και όχι



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα


    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 2-3 ώρες daily (more if needed)

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Όποτε γουστάρει η παρέα να μπούμε θα μπαίνω , solo που να με πληρώνετε δεν μπαίνω για να φαω τετραπλό ruin

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; C , C++ , JAVA , MySQL , assembly αλλά δεν πρόκειται να ξοδέψω ώρες προγραμματισμού για να παίξουν καλύτερα τα ελεόπαιδα καθώς αυτές οι ώρες θα πάνε στον κάδο , δεν παίζουν DOTA αυτοί εδώ μέσα

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; very gut

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Με το DRM έχω

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Proficiency



    Προσωπικότητα


    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: bad mannered προς ηλίθιους που πρέπει να τα ακούσουν για να ξυπνήσουν ,ο κόσμος έχει πήξει με κοιμισμένους και εδώ μέσα είναι μια άθλια κατάσταση

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; όποτε βλέπω χαζούληδες τύπου σταλαβιστα να spam τα πάντα τους και κάποιος πρέπει να τους βάλει στην θέση τους

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; yes i do
    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; ε , θα φάω αρκετά ρυιν άν με αναγκάσετε να παίζω με το main account μου , θα kickarw πολύ κόσμο θα με ποσταρουν με το αλτ forum account τους και θα μου μοιράζετε τα warn σαν καραμέλες καθώς δεν είστε σε θέση να καταλάβετε το semi(ύπουλο) ruin που πράττουν εδώ μέσα τα καλούδια μας

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Ο LEVON πιστεύω με έχει διδάξει καλά για τέτοια θέματα



    Clan NoL Staff


    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Γιατί θεωρώ πως πρέπει να μπει κάποιο άτομο που θα κάνει την διαφορά και αυτό το άτομο πρέπει να ξέρει τι του γίνεται από dota (you lack of that part)

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; οποιαδήποτε

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; οποιαδήποτε

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; yes i do

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; ένας λεφτάς που βρήκε 1 bad " hobby " να κρατάει αυτούς τους αιώνιους noobades εδώ μέσα για να παίζουν όπως το αποκαλούν την "dota" τους



    Others


    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : YourFriend

    Λογαριασμός Skype*: Όποιος το χρειαστεί το παίρνει

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Εγώ δεν θα το παίζω παναγίτσα στην επιφάνεια και θα κάνω " τέρατα " στα κρυφά , ούτε έχω σκοπό να βοηθάω τα φιλαράκια μου στα post με τα δικαιώματα που θα μου δωθούν όπως κάποιοι κάποιοι..
    Φυσικά και το flame που ρίχνω θα σταματήσει!
    Ότι άλλο πιστεύετε εσεις οι κλειστόμυαλοι ότι κάνω , μπορεί ο h3rmitaras να βρει και να σας το διαψεύσει , i have nothing to hideeee
    ΑΑΑΑΑ και κάτι άλλο


    ( Click to show/hide )
    MEKILLERPAIZEIS
    Last edited by ZeR2; 08-04-2017 at 11:35 AM.
    ? ? ? ? ? ? ? Πίθηκος

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •