Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Dec 2012
    • Posts: 541

    Default Staff Application liVe,your.life

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα: Ηλίας

    Επώνυμο*:

    Ηλικία: 20

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Σερβιτόρος

    Hobbies: ποδόσφαιρο και ντοτα



    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: live.your.life

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Μόνο αυτό... εδώ και 1 χρόνο

    Είστε admin στα Bots μας; Ναι

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Αρκετές φορές αλλα εχει περασει καιρος απο τοτε

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Πολλές φορές τώρα έχω αλλάξει και δεν κάνω βλακείες

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; κάθε μέρα

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc) : <@DA-Bot> -> [liVe.your.life]: Forum: [nooBakos] Games: [5840] ALT: [10.80s] ASR: [98%] Rated games: [4750] Score: [5142.11] Rank: [3] First game: [2012-11-13] Last game: [2017-07-23] Play time: [4mnths 3wks 2ds 11hrs ] Gold: [181853]



    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; 2-3 ώρες την μέρα

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Γενικά κοιτάω τα ποστς(όλα)

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Οχι και θα ήθελα να έχω αυτήν την ευκαιρία

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Οχι

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Κανένα απολύτως πρόβλημα



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 2-3 ώρες περίπου

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; 6-7 ώρες παίζω (την μερα)

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Μηδενική

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Μέτρια

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Skype Teamspeak photoshop XD

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Ελάχιστα

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; lower



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: καλόκαρδος , ευγενικός ,φιλικός

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Παλιά στο ντοτα νευρίαζα και είχα κάποιες κόντρες αλλά τώρα δεν λογομαχώ με κανέναν(το έχω πάρει το ντοτα πιο χαλαρά )

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Οταν χρειάζεται

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Δεν πιστεύω

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Ναι διότι χωρίς συνεργασία δεν πετυχαίνεις και πολλά πράγματα



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Για να βοηθήσω και εγώ με την σειρά μου το staff team ,forum με τον δικό μου τρόπο.

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Στα admin abuse θα ήθελα πιο πολύ

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Ναι δεν έχω πρόβλημα

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ο κάτοχος του Mymgn



    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Liveyourlife

    Λογαριασμός Skype*: Οποιος θέλει μέσω irc

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Πιστεύω τα είπα όλα ας ελπίσουμε να έχουμε μια καλή συνεργασία εάν με δεχτείτε Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Last edited by nooBakos; 24-07-2017 at 12:07 AM.
    if someday we go to prison for downloading music,I just hope they split us by the music genre


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •