Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default admin abuse : Protomastoras

    Default Admin Abuse: Protomastoras
    Accused Battle.Net account:Protomastoras
    Your Battle.Net account: VoicesofNerat
    Game Name: AP7783
    Offence of Admin: προκλητικός, ειρωνικός
    Time of event:Σχεδόν σε ΟΛΟ το game
    Further details: Παίζω Leviathan woods, παίρνω κότα και ob. Στο fb συμμετέχω και το παίρνω με hit, πάνω στο fight o warlock "πατάει" στο camp στο spawntime, προφανώς κατά λάθος. 0 cs για ένα λεπτό τουλάχιστον, σε πρώτη ευκαιρία κάνω upgrade το pet και κάνω stacks 4-5 φορές. Έρχεται ο Visage από mid και τα φαρμάρει, κανένα πρόβλημα επίσης. Σε ανύποπτη φάση ο protomastoras μου γράφει "βγάλε μου share, θα σου πατήσω ulti". "Ρε λες να είναι ο doubtful και να ruinάρει;".Συνεχίζει το game, δεν πάει καλά για εμάς και αρχίζει ο φίλος "Δεν μπορώ να σε βλέπω" κτλ κτλ. Λογικό να του την πω, αρχίζει με τα "gamasxete ktl".
    Οκ, ήμουν ο χειρότερος Leviathan που πέρασε από το eleos. Αυτός είναι admin για να συμβάλει στην ομαλή διεξαγωγή του παιχνιδιού; Εδώ δεν καταλαβαίνει καλά καλά τι προσπάθησα να κάνω ως support..
    ΔΕΝ είναι η πρώτη φορά που το κάνει, τον έχω πετύχει με το account μου "The_Injoker" να σπαμμάρει "0, είσαι 0" αλλά το άφησα να περάσει. Και επίσης ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ADMIN AYTON?
    Ένας σκληρός καριόλης

  2. #2
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Jan 2017
    • Posts: 178

    Default

    Epeidh hmoun sto game ki egw, h antikoimenikh mou apopsh einai oti den egine kati tragiko. Nai eipe kati parapanw enw tha mporouse na mhn pei alla game paizoume mesa sto programma einai auta. Pisteueis twra antikoimenika oti to "vgale mou to share tha sou patisw ulti" einai gia kapoio warn? To polu mia paratirish na mhn prokalei isws den kserw. Esu apo pleuras sou exeis dikio giati sou phre o visage ta stacks kai eniwses adikimenos apo ta arnhtika sxolia. Apo thn allh panw sto game ekei pou exei spectre kai anti na exei xwro na farmarei paizei me enan warlock sxedon 2vs4 gia posh wra ekneuristike kai milise apotoma. Me 2 logia den theorw pws egine kati sovaro.


    "Fear of living on Natives getting restless now Mutiny in the air Got some death to do Mirror stares back hardKill, it's such a friendly word Seems the only way For reaching out again."

  3. #3
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Quote Originally Posted by Sniper1stas View Post
    Epeidh hmoun sto game ki egw, h antikoimenikh mou apopsh einai oti den egine kati tragiko. Nai eipe kati parapanw enw tha mporouse na mhn pei alla game paizoume mesa sto programma einai auta. Pisteueis twra antikoimenika oti to "vgale mou to share tha sou patisw ulti" einai gia kapoio warn? To polu mia paratirish na mhn prokalei isws den kserw. Esu apo pleuras sou exeis dikio giati sou phre o visage ta stacks kai eniwses adikimenos apo ta arnhtika sxolia. Apo thn allh panw sto game ekei pou exei spectre kai anti na exei xwro na farmarei paizei me enan warlock sxedon 2vs4 gia posh wra ekneuristike kai milise apotoma. Me 2 logia den theorw pws egine kati sovaro.
    Δεν έγινε τίποτα σοβαρό, απλά δεν είναι η πρώτη φορά. Μείναμε λίγοι, οι admins να συμπεριφέρονται ανάλογα
    Ένας σκληρός καριόλης

  4. #4
    Rank: Councilor
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 455

    Default

    Ενοχος στο οτι ημουν προκλητικος και οτι ξεφυγα, αλλα θα δικαιολογηθω.
    Δεν ειμαι της αποψης οτι τα stats λενε παντα την αληθεια, αλλα δεν γινεται σε 50 λεπτα game να εισαι με tide 2-6-3.
    Περα απ το fb που πηρες (και ετσι κ αλλιως ενας απ τους 3 μας θα το παιρνε), ησουν 21 λεπτα woods με tide. 21 ολοκληρα λεπτα χωρις συμμετοχη! Και επανερχομαι στους αριθμους και θα ξαναπω...δεν γινεται σε 50 λεπτα γκεημ να εχεις 3 assist.
    Γενικοτερα για το γκεημ mirana κακη, εσυ κακος και visage μετριος και τον δικαιολογω γτ ειχε καιρο να παιξει d1. Δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται το support μου που δεν αγγιξε creep sto lane και παιζαμε και ξυλο, να εχει φαρμαρει περισσοτερο απ τους υπολοιπους 3 - εσας και να ειναι ο κυριως αυτος και γω που τρεχουμε σε-στα fights. Να σου θυμισω οτι οταν ο magina εσπαγε κατω ημουν ο μονος που εκανε tp(με 500 hp)? 15 ετων παιχνιδι και ενα tp δεν μαθατε να κουβαλατε πανω σας. Και δεν περιμενω τον warlock, αλλα αν ερχοταν ενας απ τους υπολοιπους 3 και δεν θα εσπαγε, και δεν θα επεφτα (και θα κερδιζαμε κιολας).
    Δεν γινεται να κοιταω στο γκεημ να κιλαρω, να φαρμαρω να τρεχω πανω κατω με ulties και 2.5 ατομα να παιζουν το ποολι τοος.
    Τεσπα. Ξαναλεω..ενοχος, αλλα επαιξες στα ορια του ruin(για μενα εκανες δλδ). Α και admin με εκανε ο kitz το 09'! Νομιζω λεει πολλα !!
    Αληθεια δεν εχω τιποτα μαζι σου, αλλα αφου σου "την ελεγα" και σε αλλο γκεημ, ε μαλλον βγαζεις τοος ανθρωπους απ τα ροοχα τοος.
    Last edited by protomastoras; 09-10-2017 at 06:29 PM.
    ( Click to show/hide )


  5. #5
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Quote Originally Posted by protomastoras View Post
    Ενοχος στο οτι ημουν προκλητικος και οτι ξεφυγα, αλλα θα δικαιολογηθω.
    Δεν ειμαι της αποψης οτι τα stats λενε παντα την αληθεια, αλλα δεν γινεται σε 50 λεπτα game να εισαι με tide 2-6-3.
    Περα απ το fb που πηρες (και ετσι κ αλλιως ενας απ τους 3 μας θα το παιρνε), ησουν 21 λεπτα woods με tide. 21 ολοκληρα λεπτα χωρις συμμετοχη! Και επανερχομαι στους αριθμους και θα ξαναπω...δεν γινεται σε 50 λεπτα γκεημ να εχεις 3 assist.
    Γενικοτερα για το γκεημ mirana κακη, εσυ κακος και visage μετριος και τον δικαιολογω γτ ειχε καιρο να παιξει d1. Δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται το support μου που δεν αγγιξε creep sto lane και παιζαμε και ξυλο, να εχει φαρμαρει περισσοτερο απ τους υπολοιπους 3 - εσας και να ειναι ο κυριως αυτος και γω που τρεχουμε σε-στα fights. Να σου θυμισω οτι οταν ο magina εσπαγε κατω ημουν ο μονος που εκανε tp(με 500 hp)? 15 ετων παιχνιδι και ενα tp δεν μαθατε να κουβαλατε πανω σας. Και δεν περιμενω τον warlock, αλλα αν ερχοταν ενας απ τους υπολοιπους 3 και δεν θα εσπαγε, και δεν θα επεφτα (και θα κερδιζαμε κιολας).
    Δεν γινεται να κοιταω στο γκεημ να κιλαρω, να φαρμαρω να τρεχω πανω κατω με ulties και 2.5 ατομα να παιζουν το ποολι τοος.
    Τεσπα. Ξαναλεω..ενοχος, αλλα επαιξες στα ορια του ruin(για μενα εκανες δλδ). Α και admin με εκανε ο kitz το 09'! Νομιζω λεει πολλα !!
    Τσάκαλος και μάγκας που παραδέχεσαι ότι η συμπεριφορά δεν ήταν σωστή. Δες το replay, θα καταλάβεις γιατί δεν είχα μεγαλύτερη συμμετοχή πιο νωρίς. Από εμένα από τη στιγμή που αναγνωρίζεις τη λάθος συμπεριφορά δεν τίθεται θέμα abuse, ειλικρινά.

    Για όσους βαριούνται να δουν replay, ξαναγράφω ότι αν είχα dagger 8 λεπτά νωρίτερα δεν θα κάναμε αυτήν την κουβέντα, τους λόγους που δεν είχα τους εξήγησα παραπάνω
    Last edited by Rock_N_Troll; 09-10-2017 at 06:35 PM.
    Ένας σκληρός καριόλης

  6. #6
    Rank: Councilor
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 455

    Default

    Σιγα. Ξερω οτι ξεφυγα και το παραδεχομαι. Θα μουν ηλιθιος αν ελεγα αλλιως. Συγνωμη μονο ξεχασα να σου ζητησω Σορρυ ε
    ( Click to show/hide )


  7. #7
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Quote Originally Posted by protomastoras View Post
    Σιγα. Ξερω οτι ξεφυγα και το παραδεχομαι. Θα μουν ηλιθιος αν ελεγα αλλιως. Συγνωμη μονο ξεχασα να σου ζητησω Σορρυ ε
    Ούτε καν συγγνώμη για χαζά reasons, ΜΠΕΣ GAME!
    Ένας σκληρός καριόλης

  8. #8
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    GraVe it please, συνενοηθήκαμε ανθρΏπινα και όμορφα.
    Ένας σκληρός καριόλης

  9. #9
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 1,474

    Default

    mpinia e , den exei iron talon gia tide jungle? mou to xoun kanei k mena k exasa , kai 2o support axe me talon eixa ez carry epaiksa vs 3 WPWPWPWP ==> htan to 1o abandon pou ekana
    Last edited by ZeR2; 09-10-2017 at 07:12 PM.
    ? ? ? ? ? ? ? Πίθηκος

  10. #10
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Quote Originally Posted by ZeR2 View Post
    mpinia e , den exei iron talon gia tide jungle? mou to xoun kanei k mena k exasa , kai 2o support axe me talon eixa ez carry epaiksa vs 3 WPWPWPWP ==> htan to 1o abandon pou ekana
    talon μεγάλο item ρε φίλε, λείπει από dota
    Ένας σκληρός καριόλης

  11. #11
    Rank: Admin Abuse Manager
    • Join Date: Jun 2015
    • Posts: 339

    Default

    Closed


    Κατόπιν συνεννόησης,
    Graveyard

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •