Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Rank: Devotee
    • Join Date: Nov 2015
    • Posts: 264

    Default [SOLVED] Review Admin Abuse : Bronze)

    http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=227219

    Καλα ειναι δυνατον να πηρα warn επειδη πηγα αφκ για να παω
    να παρω τον μικρο bro μου απο το παιδικο??σορρυ κιολας που εδωσα πρωτερεοτητα στον αδερφο μου απτο παιχνιδι ασχετα οτι ειχε κριθει ηδη το παιχνιδι και ειχαμε χασει εμενα το lag μου χαλασε το game αλλιως θα το περναμε κιολας.Για να το δει ενας ΗΕΑD το review για να δουμε τι αποψη εχει
    Originally Posted by EbToxX View Post
    parepoptontws kapios mod na kanei ban ton rasm pou kanei quote olo to arxiko post kai egw kathomai mia wra kai perimenw na fortosei i selida gia na paw sto pato tis selidas
    evale ena koumpaki gia dieukolinsi o kane kai mas gamisate ta megabyte.

  2. #2
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Για να το δει ενας ΗΕΑD το review για να δουμε τι αποψη εχει
    As you wish..
    CLOSED για τους Head.


  3. #3
    Rank: Dota Head Admin
    • Join Date: Jul 2009
    • Posts: 1,543

    Default

    Quote Originally Posted by GoDlike)RiPPER View Post
    Όντας παρόν ο ίδιος στο συγκεκριμένο Game ο Admin Bronze) σωστά αναφερόμενος για την αρχή όπου δεν ήταν AFK αλλά είχε υψηλό Ping αλλά επίσης όπως λέει η Thread Starter στο τέλος τα τελευταια 2-3 λεπτά όπου γινόταν και Def ήταν AFK o Admin (που κατά την γνώμη μου το Game είχε ήδη κριθεί με 20 Kill διαφορά στο 25 λεπτό τα teams και 6-0 στα Towers) αλλά μιας και οι υπόλοιποι δεν ειχαν παρατήσει το Game και προσπαθούσαν ήταν λάθος του Admin, αν και ο λόγος που απουσίαζε από το Game ο Admin δεν ήταν για "εσκεμμένο" Game Ruin όμως είχε το ίδιο αποτέλεσμα στο team του , O Admin Bronze) θα δεχτεί 2lvl Warn για το παράπτωμά του.
    Τα λεγόμενα του Admin Abuse Captain είναι σωστά και θα συμφωνήσω με οτι ακριβώς λέει.

    Παρ'όλα αυτά καθώς δεν έχεις δώσει στο παρελθόν δικαίωμα για AFK/Game Ruin αυτό που μπορώ να κάνω για εσένα είναι να μειώσω το Warning που θα λάβεις σε 1 level.

    Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω, σε τέτοιες περιπτώσεις αυτό που συνηστώ είναι να ενημερώνετε τους allies σας.

    Μια φορά έτυχε να χρειαστεί να φύγω καθώς είχε συμβεί κάτι αρκετά σοβαρό, ενημέρωσα τους allies μου και μετά από λίγο έκανα kick τον εαυτό μου.
    Σε περίπτωση που κάποιος ΔΕΝ είναι admin ζητάει ευγενικά kick από κάποιον admin (εάν υπάρχει) αλλιώς ενημερώνει, κάνει leave και στη συνέχεια κάνει ένα unban request.

    Διαρκώς βρίσκεται μέσα - αν οχι ένας head admin - ένας manager ο οποίος μπορεί να σας εξυπηρετήσει άμεσα.

    Φυσικά η προσωπική ζωή είναι πάνω από το κάθε game και δεν πρέπει για κανέναν λόγο να δίνεται η προτεραιότητα σε αυτά.

    Review Admin Abuse: Accepted.
    Warning Changed from 2 lvls to 1 lvl

    Topic Closed.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •