Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Rank: Devotee
    • Join Date: Nov 2015
    • Posts: 264

    Default Staff abuse Dimitrakis_2001

    Λοιπον για δειτε εδω HEADS πως λειτουργει ο συγκεκριμενος
    "staff":

    http://www.mymgn.com/board/showthrea...79#post1351379

    Εκανε admin εναν user δεν ξερω τον λογο μπορω να υποθεσω πολλα ΟΠΩΣ γλιψιμο επειδη ειναι καλος ως παικτης ο συγκεκριμενος και θελει να μπαινουν τεαμ τωρα ειδικα που τον εκανε και admin χωρις καν να δει γιατι εχει γινει demoted που ειπε ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ξεκαθαρα διοτι δεν γνωριζει απο staff και γενικα απο διαχειρισεις δεν μιλαω για kicks και λοιπα η διαφορα αλλα που εχει παρει αποιρα posts
    οριστε και η αποδειξη οτι εγινε demote επειδη ειπε fuck greeks.
    http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=226487
    Ωραιο το σταφφ heads ετσι απλα accepted σε εναν που ειπε γαμω τους ελληνες κομπλε πολυ καλη προσθηκη του σταφφ τα συμπερασματα δικα σας και των υπολοιπων users εδω μεσα ΚΑΙ με αυτο το accepted βγαλεις χαζο για να μη πω αλλη λεξη τον συναδελφο σου που τον εκανε demote ξυπνιε "staff" dimitrakis_2001 κανε admin εναν που γαμαει τους ελληνες αλλα που να το ηξερες διοτι δεν ειδες καν το ιστορικο του ατομου ετσι ξερo αccepted το φιλαρακι το "misha" και καλα οτι ειδες κιολας εφοσον δεν μπορεις να εισαι σταφ βγες απο μονος σου διοτι δεν θα σε βγαλει κανεις αλλιως αν ηταν ετσι ολοι θα γινομασταν σταφ γιαυτο δε γιναμε για να μπουν ατομα που γνωριζουν απο διαχειρηση σταφ αντε γεια
    Last edited by BRonZe)); 28-12-2017 at 07:42 PM.
    Originally Posted by EbToxX View Post
    parepoptontws kapios mod na kanei ban ton rasm pou kanei quote olo to arxiko post kai egw kathomai mia wra kai perimenw na fortosei i selida gia na paw sto pato tis selidas
    evale ena koumpaki gia dieukolinsi o kane kai mas gamisate ta megabyte.

  2. #2
    Rank: Disciple
    • Join Date: Dec 2012
    • Posts: 242

    Default

    Να ξες φιλε μπρονζ δεν τα αποφασιζουν μονοι τους αυτα..αν ηταν να μη γινει δεν θα γινοταν..10ατομα ειστε μην βγαζετε κομπλεξ
    ( Click to show/hide )
    /whois phoenixmarie



  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: Nov 2015
    • Posts: 264

    Default

    Quote Originally Posted by xunwkaime8as View Post
    Να ξες φιλε μπρονζ δεν τα αποφασιζουν μονοι τους αυτα..αν ηταν να μη γινει δεν θα γινοταν..10ατομα ειστε μην βγαζετε κομπλεξ
    Εγω αδερφε δεν δεχομαι να γινει καποιος admin** που γαμαει εμενα και την χωρα μου επειδη ενας σταφ δεν ξερει να κανει την δουλεια του τα λινκ μπορεις να τα δεις και εσυ και ολοι για εσας τους users πιο πολυ το εβαλα να δειτε πως λειτουργει ο συγκεκριμενος γιατι ξερω οτι θα παρει "συσταση". Εγω και ο καθε εγω επειδη μου ετυχε μια φορα ενα επιγον να παω να παρω τον αδερφο μου τον μικρο απτο σχολειο του και αφησα το παιχνιδι μου που ηταν ηδη χαμενο επειδη κολουσα πηρα 2 lvl warn και περιμενω ενα μηνα και παραπανω να γινω removal. Οποτε αγαπητε μη με μπερδευεις εμενα με σταφ δεν εχω καμια σχεση με σταφ αλλο σταφ αλλο αντμιν ο ενας κανει οτι γουσταρει και δεν τιμωρειτε απο κανεναν και ο αλλος αν του τυχει κατι τιμωρειτε αν ηθελα να γνω σταφ η να προσπαθησω θα ειχα κανει ετηση καιρο πριν μη μπερδευεις τα πραγματα γιατι λες ολο κιολο 10 ειμαστε
    Last edited by BRonZe)); 28-12-2017 at 07:35 PM.
    Originally Posted by EbToxX View Post
    parepoptontws kapios mod na kanei ban ton rasm pou kanei quote olo to arxiko post kai egw kathomai mia wra kai perimenw na fortosei i selida gia na paw sto pato tis selidas
    evale ena koumpaki gia dieukolinsi o kane kai mas gamisate ta megabyte.

  4. #4

    Default

    Βάλε κανένα σημείο στίξης, γιατί τυφλώνεις, και κάνε τα παράπονά σου στους αρμόδιους.
    Στη συγκεκριμένη περίπτωση ξεκινάς από Section Captain, Head etc.

  5. #5
    Rank: Councilor
    • Join Date: Dec 2011
    • Posts: 454

    Default

    fucking greeks?alright!gotta have fun
    HMUN O PRWTOS P BIKE STO CAYENNE
    ( Click to show/hide )

    By janaQi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •