Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Rank: Councilor
    • Join Date: Jun 2011
    • Posts: 427

    Default [REJECTED] Unban Request: Levi_heichou

    Ρε εχετε ξεφυγει τελειως? Τι ατομα εχετε βαλει και διαχειριζονται τα requests.?

    Ο αλλος με λεει ρατσιστη επειδη ειπα οτι ο αλλος ο Γερμανος ΛΟΛ Απο ποτε το να αποκαλεις καποιον με την εθνικοτητα του ειναι ρατσισμος? Οτι εγω ειμαι πχ ρατσιστης με τους Γερμανους επειδη ειπα στο φορουμ ο Γερμανος που μου ηρθε μιντ. Θα μου κανεις εσυ δασκαλεμα για το τι ειναι ρατσιμος και θα με πεις και αμαθη?? ΛΟΛ ρε μλκ αχαχαχ πανε δες τι εστι ρατσιμος ρε γελοιε. Εθιξα κανεναν λογω εθνικοτητας και απο που προερχεται? τι ανωριμα παιδια βλεπουν τα αιτηματα για αποκλεισμο. Επισης θα δω λεει την συμπεριφορα σου με αλλα accounts. Τωρα το πως θα ξερει οτι πισω απο το ταδε account θα ειμαι εγω ενας θεος ξερει..Τι τυπακια ρε φιλε αχαχαχαχα. Επισης απασχολεις το unban σεκτιον λεει συχνα στα 4000 games λογικο δεν ειναι να βλεπεις τα δικα μου ανμπαν συκγριτικα με εναν που εναλλασει συενχεια λογαριασμους και δεν ξερεις οτι ανηκει στον ιδιο? Καρναβαλι

    http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=227575
    Last edited by Levi; 28-03-2018 at 05:59 PM.

  2. #2
    Rank: User Abuse Manager
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 627

    Default

    Τι μας προτείνεις εσύ να κάνουμε με την πάρτυ σου...??Να βρίζεις,να χαλάς Games και μετά τι...?Να παίρνεις πίσω το account σαν να μην έγινε τίποτα...
    Ναι έχεις δίκιο οτί μπορείς να κάνεις άλλο account και να ξαναχαλάσεις Game αλλά αυτό δε σημαίνει οτί θα μείνει ατιμώρητο το main account
    Κάθε μέρα τα manners σου είναι απαράδεκτα,μπαίνεις σε κάθε lobby και αρχίζεις τους καρκίνους και τις παναγίες χωρίς να σου μιλήσει κανείς
    Και σου φταίει το Staff Team μετά..?Δηλαδή αυτά που λες τώρα είναι για γέλια



    P.S Ρε μεγάλε εκεί που μαγειρεύεις μήπως ρίχνεις μέσα τίποτα που δε πρέπει...??
    Last edited by Hippis; 28-03-2018 at 04:18 PM.

  3. #3
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Προσπάθησα πολύ πολιτισμένα να σου δώσω να καταλάβεις ότι πρέπει να αλλάξεις συμπεριφορά και απάντησα στην αίτηση σου χωρίς να κάνω υπόψιν το παρελθόν σου. Κρίμα που δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε. Θα σου ήταν προτιμότερο 30 μέρες timeban?
    ΥΓ.: δεν ήταν έξυπνο να κάνεις review
    Last edited by Call-me-Winner; 28-03-2018 at 06:27 PM.

  4. #4
    Rank: Councilor
    • Join Date: Jun 2011
    • Posts: 427

    Default

    Quote Originally Posted by Hippis View Post
    Τι μας προτείνεις εσύ να κάνουμε με την πάρτυ σου...??Να βρίζεις,να χαλάς Games και μετά τι...?Να παίρνεις πίσω το account σαν να μην έγινε τίποτα...
    Ναι έχεις δίκιο οτί μπορείς να κάνεις άλλο account και να ξαναχαλάσεις Game αλλά αυτό δε σημαίνει οτί θα μείνει ατιμώρητο το main account
    Κάθε μέρα τα manners σου είναι απαράδεκτα,μπαίνεις σε κάθε lobby και αρχίζεις τους καρκίνους και τις παναγίες χωρίς να σου μιλήσει κανείς
    Και σου φταίει το Staff Team μετά..?Δηλαδή αυτά που λες τώρα είναι για γέλια



    P.S Ρε μεγάλε εκεί που μαγειρεύεις μήπως ρίχνεις μέσα τίποτα που δε πρέπει...??
    exoume teliws diaforetiki apopsi gia to ti simainei xalaw games...ta exw eksigisei 100000 fores.. autos p xalaei games einai autos p kanei ruin logo tou oti einai noobas san esena...oxi autos p leei " gamw ti mana s". Apo tous pio ygeihs users eimai. Pane des to team elo mou kai to poses assists exw per game se 4k games....ilithie pou anakalipses ti dota propersi kai m gines kai admin kathisterimeno

  5. #5
    Rank: User Abuse Manager
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 627

    Default

    Quote Originally Posted by Levi View Post
    .ilithie pou anakalipses ti dota propersi kai m gines kai admin kathisterimeno
    [hippis]: Forum: [Hippis] Games: [6327] ALT: [9.75s] ASR: [97%] Rated games: [4148] Score: [3974.58] Rank: [8] First game: [2010-09-18]

    [levi_heichou]: Forum: [Levi] Games: [3127] ALT: [8.95s] ASR: [97%] Rated games: [2639] Score: [2191.68] Rank: [48] First game: [2015-02-10]




  6. #6
    Rank: Devotee
    • Join Date: Apr 2016
    • Posts: 339

    Default

    CLosed

  7. #7
    Rank: Unban Requests Captain
    • Join Date: Jul 2011
    • Posts: 1,447

    Default

    "Κύριε" Levi, προφανώς εγώ είμαι κομπλεξική, ο Hippis είναι επίσης κομπλεξικός σαν εμένα, και μάλλον θα ισχυριστείς το ίδιο και για το υπόλοιπο team που διαχειρίζεται την λειτουργία του Community.

    Αυτός εδώ είναι εξίσου κομπλεξικός

    Αυτός το ίδιο

    Εδώ βλέπουμε πάλι περί κομπλεξικών ατόμων

    Εδώ πάλι πρόκειται περί κομπλεξικού ξένου

    Εδώ πάλι είμαστε κομπλεξικοί

    Όπως και εδώ ειναι φανερό το πόσο κομπλεξικοί είμαστε

    Η λίστα μπορεί να συνεχίζεται για πολλή ώρα, θα έλεγα για πάντα αλλά θέλω να είμαι ειλικρινής.
    Το ερώτημα είναι ΕΦΟΣΟΝ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ COMMUNITY Κομπλεξικοί γιατί συνεχίζεις να παίζεις εδώ με τους κομπλεξικούς, ειλικρινά εγώ σου λέω φύγε, βρες ενα άλλο community να ανταποκρίνεται στις προσδoκίες σου και μην παίζεις εδώ.


    Εάν είχεις σκοπό να πάρεις την πρωτιά σε abuse/unban posts και να κάνεις ένα ΟΛΟΚΛΗΡΟ community να ασχολείται κάθε τρείς και λίγο μαζί σου κερδίζεις επάξια.
    Δεν έχω ξανα συναντήσει άτομο τόσο ανεδές, αυθάδη, αθυρόστομο και γενικότερα αυτη τη συνεχή συμπεριφορά δίχως ένα ίχνος μεταμέλειας και διάθεσης για συνεργασία.


    Όσο βλέπω αυτή τη συμπεριφορά δεν επιθυμώ και δεν θεωρώ κατα την κρίση μου ότι αξίζει το αίτημα σου να γίνει δεκτό.

    ΣΟΥ ΔΙΝΩ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΦΕΡΘΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΊΤΗΜΑ ΘΑ ΕΞΕΤΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ.



    Unban Request : Rejected
    Topic Closed
    Last edited by MorningStar; 29-03-2018 at 02:44 AM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •