Results 1 to 7 of 7

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #7
    Rank: Unban Requests Captain
    • Join Date: Jul 2011
    • Posts: 1,447

    Default

    "Κύριε" Levi, προφανώς εγώ είμαι κομπλεξική, ο Hippis είναι επίσης κομπλεξικός σαν εμένα, και μάλλον θα ισχυριστείς το ίδιο και για το υπόλοιπο team που διαχειρίζεται την λειτουργία του Community.

    Αυτός εδώ είναι εξίσου κομπλεξικός

    Αυτός το ίδιο

    Εδώ βλέπουμε πάλι περί κομπλεξικών ατόμων

    Εδώ πάλι πρόκειται περί κομπλεξικού ξένου

    Εδώ πάλι είμαστε κομπλεξικοί

    Όπως και εδώ ειναι φανερό το πόσο κομπλεξικοί είμαστε

    Η λίστα μπορεί να συνεχίζεται για πολλή ώρα, θα έλεγα για πάντα αλλά θέλω να είμαι ειλικρινής.
    Το ερώτημα είναι ΕΦΟΣΟΝ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ COMMUNITY Κομπλεξικοί γιατί συνεχίζεις να παίζεις εδώ με τους κομπλεξικούς, ειλικρινά εγώ σου λέω φύγε, βρες ενα άλλο community να ανταποκρίνεται στις προσδoκίες σου και μην παίζεις εδώ.


    Εάν είχεις σκοπό να πάρεις την πρωτιά σε abuse/unban posts και να κάνεις ένα ΟΛΟΚΛΗΡΟ community να ασχολείται κάθε τρείς και λίγο μαζί σου κερδίζεις επάξια.
    Δεν έχω ξανα συναντήσει άτομο τόσο ανεδές, αυθάδη, αθυρόστομο και γενικότερα αυτη τη συνεχή συμπεριφορά δίχως ένα ίχνος μεταμέλειας και διάθεσης για συνεργασία.


    Όσο βλέπω αυτή τη συμπεριφορά δεν επιθυμώ και δεν θεωρώ κατα την κρίση μου ότι αξίζει το αίτημα σου να γίνει δεκτό.

    ΣΟΥ ΔΙΝΩ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΦΕΡΘΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΊΤΗΜΑ ΘΑ ΕΞΕΤΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ.



    Unban Request : Rejected
    Topic Closed
    Last edited by MorningStar; 29-03-2018 at 02:44 AM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •