Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default [GRAVEYARD] User Abuse: stalavista

    Ξερω οτι ορια δεν υπαρχουν, κανονες δεν υπαρχουν παρα κατι καβλωμενα παιδακια που κανουν οτι θελουν. Ξερω πολυ καλα που βρισκομαι. Αλλα: http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=227707

    Σε αυτο εδω το thread ο τυπος λεει οτι εχει βρει την μανα μου, ξερει το ονομα της, και πιο κατω με απειλει εμμεσα πατωντας σε αυτο. Απευθυνομαι στην κοινη λογικη, που μονο κοινη δεν ειναι τελικα και ρωταω: Για ποσο καιρο ειναι ban αυτο? Παρακαλω τα σχολια να μην σβηνονται που εκανε γιατι θα του κανω μηνυση. Το ζηταω, μιλαω σοβαρα, και αν με ρωτησουν που ειναι θα πω τα εσβησαν και δεν δεχονται να τα εμφανησουν. Οποτε παρακαλω να εμφανηστουν. Ευχαριστω.

    Το να μου πει "θα σε γαμησω", "θα σε σκοτωσω", "γαμω την μανα σου" κτλ κτλ δεν τα περνω σαν απειλες, αλλα σαν εξυβριση και ετσι αντιμετωπιζονται και νομικα. Ποσο μαλλον το να λες καποιον νουμπα, ρουινερ και βλακα που στην τελικη ειναι και τα 3, αλλα αν δεν ηταν και κωλοπαιδαρακι εποπι δεν θα τα ανεφερα καν. Αυτο ηταν ξεκαθαρη απειλη, εκανε ερευνα, εισεβαλε στην προσωπικη μου ζωη και ταυτοχρονα απειλησε.

    Ζηταω επισης το μπαν που του αναλογει, ας ειναι και μειωμενο δηλαδη πχ 1 μηνα. Προσωπικα εχω φαει κατι 6μηνα ειτε γιατι εκανα μαλακια την οποια παραδεχτηκα και εξηγησα τις προθεσεις μου αργοτερα, ειτε γιατι ετσουζαν αυτα που ελεγα καποιους. Αποτελει αδικημα κατα της προσωπικης ελευθεριας, οποτε νομιζω ενα μπαν στο φορουμ ειναι το αυτονοητο?
    Last edited by The_New_Guy; 02-06-2018 at 07:05 PM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  2. #2
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Σε απείλησα?Πότε έγινε αυτό?Που σε λέω σταμάτα επιτέλους να ασχολεισαι μαζί μου ειναι απειλή?Ή επειδή ήξερα το όνομα της μητέρας σου που δεν έβρισα ποτέ (δεν βρίζω ποτέ μάνες σαν εσένα...)σημαίνει κατι?500 ατομα εδω μλεσα γνωρίζει ο ενας τον αλλο, σε ειπα ενα ονομα και θα με κανεις μήνυση για πιο πραγμα να ξέρω?Μήπως θα έπρεπε να κάνω εγώ δεν ξέρω για όσα έχεις πει κατά καιρούς τόσα χρόνια....Άσε που στον τοίχο μου με απειλείς δημόσια.....Εγω δεν απείλησα κανέναν γιατί δεν ειναι του χαρακτήρα μου, κάνε ότι θέλεις.....Για παιχνίδια μπαίνω και στο φορουμ ασχολουμαι μαζι μονο και μονο επειδή εσυ ασχολεισαι......

  3. #3
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 1,474

    Default

    ap1743 , ekatse afk panw apo 5 lepta in game gia na apanthsei se auto to post o pithikos , ban ton stala

  4. #4
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Και πραγματικα ομως αν ειναι τοσο ξετιλα το κωλοπαιχνιδο φευγω απο μονος μου, δεν μπαινω εδω μεσα για να ασχολουμαι μαζι σου...νιωστο

  5. #5
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Σε απείλησα?Πότε έγινε αυτό?Που σε λέω σταμάτα επιτέλους να ασχολεισαι μαζί μου ειναι απειλή?Ή επειδή ήξερα το όνομα της μητέρας σου που δεν έβρισα ποτέ (δεν βρίζω ποτέ μάνες σαν εσένα...)σημαίνει κατι?500 ατομα εδω μλεσα γνωρίζει ο ενας τον αλλο, σε ειπα ενα ονομα και θα με κανεις μήνυση για πιο πραγμα να ξέρω?Μήπως θα έπρεπε να κάνω εγώ δεν ξέρω για όσα έχεις πει κατά καιρούς τόσα χρόνια....Άσε που στον τοίχο μου με απειλείς δημόσια.....Εγω δεν απείλησα κανέναν γιατί δεν ειναι του χαρακτήρα μου, κάνε ότι θέλεις.....Για παιχνίδια μπαίνω και στο φορουμ ασχολουμαι μαζι μονο και μονο επειδή εσυ ασχολεισαι......
    Για να κανεις ρουιν και να σπασεις πουτσες μπαινεις βλακαβιστα. Για να παιξεις παντως οχι. Που δεν θα σε δουλευουμε κι ολας μπαμπουινε. Αναφερεις το ονομα της μανας μου που δεν την ηξερες αλλα καθισες εψαξες να την βρεις και απο κατω απειλεις εμμεσα. Αλλου αυτα. Aν ειχες λιγη τσιπα θα ειχες ζητησει συγνωμη, αλλα εχεις αποδειξει εδω και καιρο οτι δεν...
    Last edited by The_New_Guy; 02-06-2018 at 11:21 PM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  6. #6
    Rank: Devotee
    • Join Date: Apr 2016
    • Posts: 339

    Default

    Closed

  7. #7
    Rank: Dota Head Admin
    • Join Date: Jul 2009
    • Posts: 1,543

    Default

    Το παιχνιδάκι τελείωσε, αρκετά ανεχτήκαμε όλοι την συμπεριφορά αυτή.
    Μεχρι ένα σημείο η πλάκα είναι πλάκα και το trolling είναι trolling.

    Οι συμπεριφορές σας θα εξεταστούν σύντομα και θα υποστείτε τις ανάλογες κυρώσεις.
    Επίσης συμπεριφορές τέτοιου τύπου δεν θα έχουν ελαστική αντιμετώπιση από κανένα μέλος του προσωπικού με καμία απολύτως εξαίρεση.

    Επισης κάποια στιγμή πρέπει να μάθετε να αγνοείτε άτομα που δεν συμπαθείτε, αν δεν θέλετε να είστε στο ίδιο game απλά πηγαίνετε στο επόμενο.

  8. #8
    Rank: User Abuse Manager
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 627

    Default

    Το θέμα έληξε


    GRAVE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •