Results 1 to 20 of 20
  1. #1
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default [DENIED] User Abuse: STALAVISTA

    Μετά από το χθεσινό αποκορύφωμα εδώ στο forum, και επειδή προτιμώ την ψυχική μου υγεία και ηρεμία από το να ασχολούμαι(αναγκαστικά τόσο καιρό...και όχι απο επιλογή όπως νομίζουν πολλοί..)με τον οποιονδήποτε εδώ μέσα(που αν δεν ηταν υποχρεωτικό λόγω των abuse δεν θα έμπαινα καν στο forum...), ζητώ να γίνει ban το acount μου και ανοίξτε σαμπάνιες οι haters σας τις κερνάω εγώ. Όσοι με γνώρισαν πραγματικά(και real) ξέρουν τί άτομο είμαι και αυτό μου φτάνει. Ο μόνος λόγος που έμπαινα για games ήταν για προσωπική μου ευχαρίστηση και τπτ άλλο, επειδή όμως βλέπω ότι εδώ και καιρό κάποιοι έχουν μπλέξει τα του game με το real life και απεγνωσμένα προσπαθούσα και γκρίνιαζα ότι κάτι τέτοιο δεν θα έπρεπε να γίνεται και όλοι οι χρήστες θα έπρεπε να προσταεύονται από τέτοιες συμπεριφορές(report στο report....) αλλά χωρίς ανταπόκριση....κρίνω ότι η μόνη λύση να βρω την ηρεμία μου κι ας είμαι καθαρά το θύμα της όλης υπόθεσης...(ότι απαντήσεις έχω δώσει στον οποιδήποτε ήταν καθαρά απο αγανάκτηση και άμυνα στις άπειρες προσβολές και το trolling που μου γινόταν.....) είναι να σταματήσω το game μια και καλή και καλή καρδιά...Ούτε κακίες δεν θα πω ούτε σε λεπτομέριες περαιτερω θα μπω..Ευχαριστώ όσους είχα καλή συνεργασία και όσους ήταν στα πλαίσια που έπρεπε κι ας μην με συμπαθούσαν....και όσες φιλίες έκανα θα συνεχιστούν εκτός game.
    Ήμουν λοιπόν αυτός:
    [STALAVISTA]: Forum: [STALAVISTA] Games: [10506] ALT: [7.37s] ASR: [97%] Rated games: [8030] Score: [3231.41] Rank: [23] First game: [2009-10-10] Last game: [2018-06-02] Play time: [10mnths 5ds 11hrs 8mins ] Gold: [43696]

    και φεύγω γιατί πιστεύω σε κάποια όρια που ξεπεράστηκαν....Καλή συνέχεια και θα παρακαλούσα από τους υπευθύνους να κλείσουν το thread όπως πρέπει και να μην γίνει μια ακόμη ευκαιρία για flamers και haters..Ευχαριστώ, γεια σας.

  2. #2
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Feb 2016
    • Posts: 49

    Default

    I feel bad for mr stalavista evenso hes sometimes terrible, and overstepping lines... everyone who have 10000+ games problably dont have life xD and taking that from him would destroy him.... give him 1.000.0000 minutes semi-mute

  3. #3

    Default

    θέλω να πω παιδία με αφορμή αυτο το post οτι πέζουμε dota για να γουστάρουμε, και μπορεί να θυμώσουμε γιατι άνθρωποι είμαστε αλλα μην ξεφευγετε με Manners δεν ειμαστε 10χρονων, απλά όταν θες να πεις στον άλλο κατι εξηγησε του πως να το κάνει γιατι βλεπω δεν έχει φυγει το manners απο το mymgn comunity, και είμαστε εμείς οι έλληνες εκρητκικός λαός όμως δεν ειπάρχει λόγος να χαλιέστε για τετοια πράγματα.Θα σου πρότεινα να μέινεις, να παίζεις το game σου και απλα με όποιον έχεις πρόβλημα να τον κάνεις Mute και να μην ασχολισε μαζι του και το ιδιο να κάνει και αυτος και εισται μια χαρα.
    Last edited by TeoStyle; 03-06-2018 at 03:55 PM.

  4. #4
    Rank: Devotee
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 307

    Default

    -1 eleos xwris stalavista gunaika xwris buzgia


  5. #5

    Default

    μπορουσες να φυγεις κυριος, αρχοντας με ενα alt qq και να μην ξανασασχοληθεις, αλλα σαν attention whore που εισαι το κανεις με 'αποχαιρετιστήριο' ποστ για να ασχοληθουν αυτοι οι χειτερς λιγο ακομα μαζι σου, και εσυ να τους απαντησεις και να σου ξαναγραφoυν κλπ κλπ.
    στα τσακιδια λοιπον αφου ηθελες τοσο πολυ να το ακουσεις (και ας μην ημουν hater σου, τωρα ειμαι)

  6. #6
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    μπορουσες να φυγεις κυριος, αρχοντας με ενα alt qq και να μην ξανασασχοληθεις, αλλα σαν attention whore που εισαι το κανεις με 'αποχαιρετιστήριο' ποστ για να ασχοληθουν αυτοι οι χειτερς λιγο ακομα μαζι σου, και εσυ να τους απαντησεις και να σου ξαναγραφoυν κλπ κλπ.
    στα τσακιδια λοιπον αφου ηθελες τοσο πολυ να το ακουσεις (και ας μην ημουν hater σου, τωρα ειμαι)
    Αν αυτό το κομμάτι που γράφω δεν απαντά σε αυτό που λες ή δεν το διάβασες τότε δνε μπορώ να σε βοηθήσω στον τρόπο που σκέφτεσαι....Ευχαριστώ πάντως για τις ωραίες σου ευχές και την εικόνα που έχεις για εμένα...np

    ....θα παρακαλούσα από τους υπευθύνους να κλείσουν το thread όπως πρέπει και να μην γίνει μια ακόμη ευκαιρία για flamers και haters...

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    μπορουσες να φυγεις κυριος, αρχοντας με ενα alt qq και να μην ξανασασχοληθεις, αλλα σαν attention whore που εισαι το κανεις με 'αποχαιρετιστήριο' ποστ για να ασχοληθουν αυτοι οι χειτερς λιγο ακομα μαζι σου, και εσυ να τους απαντησεις και να σου ξαναγραφoυν κλπ κλπ.
    στα τσακιδια λοιπον αφου ηθελες τοσο πολυ να το ακουσεις (και ας μην ημουν hater σου, τωρα ειμαι)
    είσαι άδικος, γιατί έγραψε να κλέισουν το ποστ για να μην γίνει flame,και απλώς ήθελε πριν φύγει να γράψει τι και πως
    Last edited by TeoStyle; 03-06-2018 at 05:58 PM.

  8. #8
    Rank: Rookie
    • Join Date: May 2018
    • Posts: 7

    Default

    Stalavista > Zer2

  9. #9
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Aug 2013
    • Posts: 1,044

    Default

    Καιρός ήτανε

  10. #10
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    "εδώ και καιρό κάποιοι έχουν μπλέξει τα του game με το real life". Aναφερεσαι στον εαυτο σου να φανταστω, που εκανες αυτο ακριβως το πραγμα επειδη καποιος σε ειπε νουμπα, φλαιμερ και ρουινερ, που στην τελικη εισαι. Δηλαδη εσυ δεν καταλαβες ποσο χοντρο και creepy ηταν αυτο που εκανες? Εχεις γυρισει τα εντερα σε ολο το channel με την συμπεριφορα σου στα games και ενας δεν σου φερθηκε ετσι, αλλα εισαι θρασυς και ζητας και τα ρεστα.
    Last edited by The_New_Guy; 03-06-2018 at 07:38 PM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  11. #11
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Όσο χοντρό και creepy είναι το να αναφέρεσαι καιρό τώρα στο επάγγελμα μου το οποίο δεν νομίζω οτι στο έχω πει, να μου βρίζεις την μάνα και να με βρίζεις μέχρι και στο fb(από που κι ως που στο fb??)....αυτό κι αν είναι creepy.....Οπότε τους χαρακτηρισμούς περί θρασύ στους γυρνάω πίσω και περί συγνώμης σε εσένα θα πρέπει μάλλον να αστεύεσαι εκτός αν αυτός είναι ο τρόπος σου να ζητάς εσύ συγνώμη όπως θα όφειλες εδώ και καιρό τώρα..

  12. #12
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Όσο χοντρό και creepy είναι το να αναφέρεσαι καιρό τώρα στο επάγγελμα μου το οποίο δεν νομίζω οτι στο έχω πει, να μου βρίζεις την μάνα και να με βρίζεις μέχρι και στο fb(από που κι ως που στο fb??)....αυτό κι αν είναι creepy.....Οπότε τους χαρακτηρισμούς περί θρασύ στους γυρνάω πίσω και περί συγνώμης σε εσένα θα πρέπει μάλλον να αστεύεσαι εκτός αν αυτός είναι ο τρόπος σου να ζητάς εσύ συγνώμη όπως θα όφειλες εδώ και καιρό τώρα..
    Εισαι και ψευτης. Καμια αναφορα στο επαγγελμα σου μεχρυ χθες που το χοντρινες, αντιθετως λεω παντα οτι αυτα δεν εχουν θεση εδω. Αλλα και να ειχα κανει δεν ειναι το ιδιο. Σε λεω νουμπα,, βλακα, ρουινερ και φλαιμερ και εισαι
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  13. #13
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    Εισαι και ψευτης. Καμια αναφορα στο επαγγελμα σου μεχρυ χθες που το χοντρινες, αντιθετως λεω παντα οτι αυτα δεν εχουν θεση εδω. Αλλα και να ειχα κανει δεν ειναι το ιδιο. Σε λεω νουμπα,, βλακα, ρουινερ και φλαιμερ και εισαι
    Θέλεις να ανατρέξουμε εδώ στο forum πόσες φορές έχεις αναφερθεί με βρισιές ως προς αυτό και άλλα παρόμοια για real life?Μπαίνω στο forum μόνο για να δω τα απαραίτητα και κάθε αναζήτηση που κάνω με το name μου ή post που ανοίγω είσαι εκεί να βρίσεις?Ασχολούμαι μαζί σου πουθενά και κάθεσαι όλη μέρα εσύ και ασχολέισαι μαζί μου χωρίς καν να είσαι στα παιχνίδια που παιζω?Σε πείραξε που ανέφερα ένα όνομα χωρίς να βρίσω φυσικά χωρίς τπτ και δεν σε πειράζει ή θεωρείς φυσιολογικό να μου βρίσεις την μάνα στο messenger?Πολλά πράγματα μπορεί να είμαι αλλά ψεύτης δεν είμαι.Δεν έχεις καταλάβει ότι ο λόγος που φεύγω από εδώ είναι για να γλυτώσω από συμπεριφορές ατόμων όπως εσύ που έχουν χάσει εδώ και καιρό το μέτρο και δεν το καταλαβαίνουν και ζητάνε και τα ρέστα όταν ο άλλος από τον σκασμό του απαντήσει...Για εμένα τελειώνει εδώ, αν είχες πρόβλημα στο game και καλά μαζί μου απλά δεν θα έμπαινες και ολά καλά και ωραία, δεν υπήρχε κανένας λόγος να ασχολείσαι συνέχεια μαζί μου...τώρα λοιπόν στο κάνω πιο εύκολο και φεύγω από μόνος μου οπότε τα προβλήματά σου τα όποια προβλήματα είχες με το μυαλό σου μαζί μου τελειωσαν...Για real life όμως σχόλια και απειλές δεν δέχομαι από άτομα του game...Προφανώς με το να φύγω θα βρω την ησυχία μου ως προς αυτό οπότε όλα καλά......σου εύχομαι καλά games τπτ αλλο

  14. #14
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Θέλεις να ανατρέξουμε εδώ στο forum πόσες φορές έχεις αναφερθεί με βρισιές ως προς αυτό και άλλα παρόμοια για real life?Μπαίνω στο forum μόνο για να δω τα απαραίτητα και κάθε αναζήτηση που κάνω με το name μου ή post που ανοίγω είσαι εκεί να βρίσεις?Ασχολούμαι μαζί σου πουθενά και κάθεσαι όλη μέρα εσύ και ασχολέισαι μαζί μου χωρίς καν να είσαι στα παιχνίδια που παιζω?Σε πείραξε που ανέφερα ένα όνομα χωρίς να βρίσω φυσικά χωρίς τπτ και δεν σε πειράζει ή θεωρείς φυσιολογικό να μου βρίσεις την μάνα στο messenger?Πολλά πράγματα μπορεί να είμαι αλλά ψεύτης δεν είμαι.Δεν έχεις καταλάβει ότι ο λόγος που φεύγω από εδώ είναι για να γλυτώσω από συμπεριφορές ατόμων όπως εσύ που έχουν χάσει εδώ και καιρό το μέτρο και δεν το καταλαβαίνουν και ζητάνε και τα ρέστα όταν ο άλλος από τον σκασμό του απαντήσει...Για εμένα τελειώνει εδώ, αν είχες πρόβλημα στο game και καλά μαζί μου απλά δεν θα έμπαινες και ολά καλά και ωραία, δεν υπήρχε κανένας λόγος να ασχολείσαι συνέχεια μαζί μου...τώρα λοιπόν στο κάνω πιο εύκολο και φεύγω από μόνος μου οπότε τα προβλήματά σου τα όποια προβλήματα είχες με το μυαλό σου μαζί μου τελειωσαν...Για real life όμως σχόλια και απειλές δεν δέχομαι από άτομα του game...Προφανώς με το να φύγω θα βρω την ησυχία μου ως προς αυτό οπότε όλα καλά......σου εύχομαι καλά games τπτ αλλο
    Μην μου μιλας αλλο ρε ορκ
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  15. #15
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    Μην μου μιλας αλλο ρε ορκ
    Ακριβώς αυτό που έλεγα-λέω.....Τέσπα, καμιά ελπίδα...Γεια σε όλους

  16. #16
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Ακριβώς αυτό που έλεγα-λέω.....Τέσπα, καμιά ελπίδα...Γεια σε όλους
    Ουγκ ρε ορκ
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  17. #17

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Αν αυτό το κομμάτι που γράφω δεν απαντά σε αυτό που λες ή δεν το διάβασες τότε δνε μπορώ να σε βοηθήσω στον τρόπο που σκέφτεσαι....Ευχαριστώ πάντως για τις ωραίες σου ευχές και την εικόνα που έχεις για εμένα...np

    ....θα παρακαλούσα από τους υπευθύνους να κλείσουν το thread όπως πρέπει και να μην γίνει μια ακόμη ευκαιρία για flamers και haters...
    μπορεις ανα πασα στιγμη να πιασεις ενα σταφφ με πμ να του πεις θα κανω αυτο και αυτο το ποστ, εχε το νου σου να το κλειδωσεις με το που το ανεβασω. λυσεις υπαρχουν απλα βλεπουμε οσο μακρια επιλεγουμε εμεις να βλεπουμε

  18. #18
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    μπορεις ανα πασα στιγμη να πιασεις ενα σταφφ με πμ να του πεις θα κανω αυτο και αυτο το ποστ, εχε το νου σου να το κλειδωσεις με το που το ανεβασω. λυσεις υπαρχουν απλα βλεπουμε οσο μακρια επιλεγουμε εμεις να βλεπουμε
    Αν σου πω οτι το εκανα απο την αρχη κι ολας αυτο που λες θα με πιστεψεις ή πρεπει να στο πει και ο ιδιος...Τεσπα η ουσια αλλου ειναι...

  19. #19
    Rank: User Abuse Manager
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 627

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    μπορουσες να φυγεις κυριος, αρχοντας με ενα alt qq και να μην ξανασασχοληθεις, αλλα σαν attention whore που εισαι το κανεις με 'αποχαιρετιστήριο' ποστ για να ασχοληθουν αυτοι οι χειτερς λιγο ακομα μαζι σου, και εσυ να τους απαντησεις και να σου ξαναγραφoυν κλπ κλπ.
    στα τσακιδια λοιπον αφου ηθελες τοσο πολυ να το ακουσεις (και ας μην ημουν hater σου, τωρα ειμαι)

    Θα μετρούσε η άποψη σου αν έπαιζες το Game ή αν δεν έμπαινες στο Forum μόνο για να κράξεις...Μέχρι τότε απλά ένα Post που περνάει απαρατήρητο

  20. #20
    Rank: User Abuse Manager
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 627

    Default

    Το όλο θέμα έχει ξεκινήσει εδώ και πολλές μέρες με αναφορά σε προσωπικά στοιχεία και από τη μία και από την άλλη μεριά

    Αυτό είναι λάθος και επιτέλους πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή γιατί είναι ένα παιχνίδι
    To να μπούμε στη διαδικασία να πούμε ποιος το ξεκίνησε πρώτος είναι τουλάχιστον αστείο αν όχι ανώριμο
    Είστε 30 χρονών και ασχολείστε ακόμα με το Gameplaying ενός User δηλαδή πόσο αστείο και γελοίο πλέον να γίνει?
    Μέχρι και στο Thread με το "τι μουσική ακούτε αυτή τη στιγμή" ασχολούμαστε με το Gameplaying του Stala,το δικό μου και πολλά άλλα
    Τα λόγια είναι περιττά

    Τώρα όσον αφορά το αίτημα του Stalavista μίλησα μαζί του και έκρινα σωστό οτί λύση δεν είναι το Ban του account από το Channel μας σταματώντας το παιχνίδι οριστικά

    Το ίδιο ισχύει και για τον The_New_Guy αν ζητούσε από τη μεριά του να σταματήσει το παιχνίδι

    Θέλουμε να κρατήσουμε κόσμο όχι να διώχνουμε

    Και μια παράκληση: Tα προσωπικά να μένουν εκτός παιχνιδιού





    User Request: Rejected
    Topic Closed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •