Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Default admin abuse natur3-pow3r_

    Accused Battle.Net account:natur3-pow3r_
    Your Battle.Net account:situation_amok
    Game Name:ap360
    Offence of Admin:semi mute without reason
    Time of event:mesh tou game
    Further details: γραφω στο all αυριο με ρωταει τι ειπες και του λεω πανε στο chat να δεις .....
    Με εκανε semi mute γιατι τον ειρωνευτηκα λεει ??????????? never go full retard
    ακομα και να θιχτηκε ας εκανε global chat mute δεν μπορουσα να συννενοηθω με το team μου επειδη ο τυπος ειναι χαζεμενος και κανει καταχρηση των admin rights....

  2. #2
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Aug 2013
    • Posts: 1,044

    Unhappy

    Άσχημο ποστ.....
    Last edited by NaTuR3-Fr3ak; 01-08-2018 at 09:38 PM.

  3. #3
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Jan 2013
    • Posts: 71

    Default

    otan einai stis kales tou einai gamw ta paidia...
    otan einai stis kakes tou einai situation_mperdema

  4. #4
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Aug 2013
    • Posts: 1,044

    Default

    Quote Originally Posted by Situation_Amok View Post
    Accused Battle.Net account:natur3-pow3r_
    Your Battle.Net account:situation_amok
    Game Name:ap360
    Offence of Admin:semi mute without reason
    Time of event:mesh tou game
    Further details: γραφω στο all αυριο με ρωταει τι ειπες και του λεω πανε στο chat να δεις .....
    Με εκανε semi mute γιατι τον ειρωνευτηκα λεει ??????????? never go full retard
    ακομα και να θιχτηκε ας εκανε global chat mute δεν μπορουσα να συννενοηθω με το team μου επειδη ο τυπος ειναι χαζεμενος και κανει καταχρηση των admin rights....
    Δεν θα ανεχτώ άλλο τα παιχνιδάκια σου Είσαι ολίγον παλαβός ονειροπόλος και πάρα πολύ κακός παίχτης
    Ο συνδυασμός όλων αυτών οδηγεί σε ένα άκρως τοξικό άτομο όπου πλέον η συμβιώσει στο ίδιο παιχνίδι καθίσταται αδύνατη

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by NaTuR3-Fr3ak View Post
    Δεν θα ανεχτώ άλλο τα παιχνιδάκια σου Είσαι ολίγον παλαβός ονειροπόλος και πάρα πολύ κακός παίχτης
    Ο συνδυασμός όλων αυτών οδηγεί σε ένα άκρως τοξικό άτομο όπου πλέον η συμβιώσει στο ίδιο παιχνίδι καθίσταται αδύνατη
    Για αρχη μαθε ορθογραφια ....δευτερον μαθε να τρολλαρεις γιατι αυτα που γραφεις δεν βγαζουν νοημα και δειχνεις ακομα πιο καθυστερημενος.....τριτον ειναι καθαρα δικη σου αποψη πως ειμαι τοξικ Player και εδω καλεισαι να απολογηθεις για το συγκεκριμενο παραπτωμα που ανεφερα ......Τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε ΄ λαικιστη στα αρχιδια μας και μας κωστης παλαμας

  6. #6
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Aug 2013
    • Posts: 1,044

    Default

    Quote Originally Posted by Situation_Amok View Post
    Για αρχη μαθε ορθογραφια ....δευτερον μαθε να τρολλαρεις γιατι αυτα που γραφεις δεν βγαζουν νοημα και δειχνεις ακομα πιο καθυστερημενος.....τριτον ειναι καθαρα δικη σου αποψη πως ειμαι τοξικ Player και εδω καλεισαι να απολογηθεις για το συγκεκριμενο παραπτωμα που ανεφερα ......Τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε ΄ λαικιστη στα αρχιδια μας και μας κωστης παλαμας
    Για εξήγησε μου κάτι
    Όταν σε τρώνε γιατί γράφεις στο αλλ «τώρα θα πάρω τζεμ»
    Και μόνο από μια φράση γίνεσαι ο ορισμός χαζού ατόμου, ποσό μάλλον όταν ο άλλος δεν έιναι καν αόρατος...

  7. #7
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Jan 2013
    • Posts: 71

    Default

    paizei na mhn exei grapsei pote o situation_amok sto all "tha parw gem" sigoura opws leei kai o kathusterimenos pio panw ton mperdeueis me ton llunatic...
    p.s. mh ksodeueis xrono se post gia ena gamimeno sm re malaka

  8. #8
    Rank: Moderator
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 445

    Default

    CLOSED
    https://www.youtube.com/watch?v=oVDr9B0Dhjk

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )
    MADEPSE;?

    ( Click to show/hide )
    PSOFA

    ( Click to show/hide )
    <3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •