Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Rank: Devotee
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 261

    Default Προβλημα

    Καλησπερα αρρωστα, λοιπον εκανα install το w3 το πρωτο κ επειτα το Frozen Throne.

    Το λοιπον ... ανοιξα το W3 frozen throne , μου κανει ενα γρηγορο update και μετα μ λεει restart.


    Εκανα ρεσταρτ 15 φορες αλλα παλι το ιδιο μου πεταει , restart κτλπ κ παει λεγοντας ... καμια ιδεα pls ? Θελω να παιξω.


    https://imgur.com/a/go0wEw3



    Μικρός έπαιζα τον "γιατρό" με μια φίλη. Με τα πολλά, τα χρόνια πέρασαν, αυτή έγινε γιατρός και εγώ ακόμη τον παίζω...

  2. #2

    Default

    Παιξε φορτναιτ να χτιζεις τουβλακια χδ

  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: May 2015
    • Posts: 252

    Default

    Quote Originally Posted by Pougiout View Post
    Παιξε φορτναιτ να χτιζεις τουβλακια χδ
    xaxa

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by mIRe) View Post
    Καλησπερα αρρωστα, λοιπον εκανα install το w3 το πρωτο κ επειτα το Frozen Throne.

    Το λοιπον ... ανοιξα το W3 frozen throne , μου κανει ενα γρηγορο update και μετα μ λεει restart.


    Εκανα ρεσταρτ 15 φορες αλλα παλι το ιδιο μου πεταει , restart κτλπ κ παει λεγοντας ... καμια ιδεα pls ? Θελω να παιξω.


    https://imgur.com/a/go0wEw3
    Ξέρω και σε εμένα μου το έκανε αυτό, δέν θυμάμαι τώρα πολύ καλά πως το έκανα, μην προσπαθείς να το ανοίξεις από τα δυο icon που σου έφτιαξε στην επιφάνεια εργασίας πάνε στον φάκελο εκεί που το αποθήκευσες και δοκίμασε να μπεις από εκεί δοκίμασε τα όλα και το regin of chaos

  5. #5
    Rank: Devotee
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 261

    Default

    Quote Originally Posted by VoRtoNoS View Post
    Ξέρω και σε εμένα μου το έκανε αυτό, δέν θυμάμαι τώρα πολύ καλά πως το έκανα, μην προσπαθείς να το ανοίξεις από τα δυο icon που σου έφτιαξε στην επιφάνεια εργασίας πάνε στον φάκελο εκεί που το αποθήκευσες και δοκίμασε να μπεις από εκεί δοκίμασε τα όλα και το regin of chaos
    Το ιδιο μηνυμα μου βγαζει , δηλαδη παταω battle net κανει ενα γρηγορο γεμισμα και μετα restart και restart συνεχεια .



    Μικρός έπαιζα τον "γιατρό" με μια φίλη. Με τα πολλά, τα χρόνια πέρασαν, αυτή έγινε γιατρός και εγώ ακόμη τον παίζω...

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by mIRe) View Post
    Το ιδιο μηνυμα μου βγαζει , δηλαδη παταω battle net κανει ενα γρηγορο γεμισμα και μετα restart και restart συνεχεια .
    προσπάθησε μία να το τρέξεις σαν administrator αλλιώς μετά ψάξε μια στο google για το πρόβλημα, θα το έχουν κάνει ποστ και άλλοι και θα βρεις από εκεί τι κάνανε

  7. #7
    Rank: Devotee
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 307

    Default

    βάψτο μπλε <3


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •