Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 146

    Default Unvouch Bad_boy_killa

    Opos leei kai o titlos zitw unvouch tou bbk . Ta pragmata exoun ws eksis: arxisame ena game kai bainei mesa stin arxi me ena stilaki kai ena toupe kai dioxnei ton allo apo to mid xoris logo (eno eixe leshrac kai o allos medusa) girw sto 35 kaname mia xazomara sto game kai mas evrise xristous kai manes . Egw efaga unvouch epeidi ton evrisa meta mesa sto room epeidi me ekane forbid apo to game. Auto pou leei o daemon oti evriza manes mesa sto room einai psema , mono ton bbk evrisa mia fora .oriste kai to thread tou http://www.mymgn.com/board/showthread.php?35599-gj . pio katw dinw links me to replay kai ta screenshot .
    Gnorizo oti einai gnostos kai exei gnorimies alla elpizo na ton metaxeiristite to idio me emena .

    Ta links:http://rapidshare.com/files/39074210...h_BBK.zip.html

    Opote mallon autos prepei na timori8ei kai oxi egw, giati de vrizo xoris logo
    Last edited by Elvenwind; 23-05-2010 at 06:20 PM.

  2. #2
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 157

    Default

    file auto gia ts manes ok dn isxuei alla auto to oti epd s kane forbid kai evrises olo to room na pethanete oloi sas...ase mas re file apo pou k os pou milas etc st room
    ~_~I Am Just A Man Not A God~_~

  3. #3
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 146

    Default

    Quote Originally Posted by EsC.DaemoN View Post
    file auto gia ts manes ok dn isxuei alla auto to oti epd s kane forbid kai evrises olo to room na pethanete oloi sas...ase mas re file apo pou k os pou milas etc st room
    prwta ap ola i ekfrasi pou eipa einai , " na sou pethanoun ola" den apeu8in8ika sto room. Kai apo tin alli kyrie admin paradexesai oti den isxuei auto pou molis egrapses, diladi esi ti eisai? filaraki tou bbk kai ton supportareis sto na me bannarei??? Abby se parakalw ela kai vale mia taksi . ti pragmata einai auta simera.

  4. #4
    Rank: Devotee
    • Join Date: Sep 2009
    • Posts: 268

    Default

    esena den sou milise kaneis sto game otan ego milao sto all se dm kai apeu8inomai se filous m mesa sto game kai ston xaderfo m kai esu nomizis oti sou dinoume simasia eisai fadasiopliktos agori m den sou ftaiei kaneis kala na pa8is twra me to unvouch gt den sou milise kaneis sto game kai meta se kana forbid epidi nauagises pou leeo ego i vrizo manes sto basili leo na sas filisoun kruo ka8e game to leo otan einai mesa!!!

  5. #5
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 146

    Default

    Quote Originally Posted by BBkQ View Post
    esena den sou milise kaneis sto game otan ego milao sto all se dm kai apeu8inomai se filous m mesa sto game kai ston xaderfo m kai esu nomizis oti sou dinoume simasia eisai fadasiopliktos agori m den sou ftaiei kaneis kala na pa8is twra me to unvouch gt den sou milise kaneis sto game kai meta se kana forbid epidi nauagises pou leeo ego i vrizo manes sto basili leo na sas filisoun kruo ka8e game to leo otan einai mesa!!!
    diladi esu evrizes px tous 3 apo tous 5 tis omadas oi opoioi einai filarakia s kai ksaderfakia re pou ta poulate auta re kai poios na ta agorasei. Enas admin plz na parei meros sti sizitisi giati polu travikse. kai ase makria ta tsirakia s. kai sto katw katw an mou poulas esu trela boro na s pouliso kai gw . eides pou8ena stis brisies mou sto room to onoma sou??? egw tis elega ston ksaderfo tis nifis tou batzanaki mou. ase mas re file.
    Last edited by Elvenwind; 23-05-2010 at 07:00 PM.

  6. #6

    Default

    katarxas o karolos aka bbk evrise emena epidi ekana malakies sto game kai den ton akouga kai dikio eixe.
    tis atakes autes tis leei gia plaka opos kseroun para polloi edw mesa kai se polla games m ta leei auta..
    to leei gia xavale den iparxei oute mia periptwsi na ta enoei giati einai k ksaderfos mou
    ston elven den nomizw na milise kaneis xwris pareksigisi alla apo oti fenete exei autognwsia to pedi kai ktlve oti ekane mlkia kai nomize oti se auton apeuthinthike o bbk alla den isxiei

    o bbk ipe zwo ton elven otan epnikse, ta ipolipa aforousan emena kai tn butterfly_man

  7. #7
    Rank: Devotee
    • Join Date: Sep 2009
    • Posts: 268

    Default

    katarxin gt na se vriso sto all den boro na se vriso sto allies chat pou sou vrizo thn mana pes m ?Mono Zwa kolozwa sas eipa esena kai Biskan gt poulisate to game thn ataka sto all einai poli palia kai paei se fayol basili kai allous 2 alla pou na xeris esu...to ka8e noob nomizi pws tou dinoume simasia edo mesa vrizodas to!!den se vrise kaneis monos s ta kanes skata katse kai fata twra!
    Last edited by BBkQ; 23-05-2010 at 07:03 PM.

  8. #8
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 146

    Default

    to polu spam peirazei twra kai i gnomi s den me endiaferei ka8olou omos. kai gia to poios einai noob ta leme alli fora. enas admin plz

  9. #9
    Rank: Devotee
    • Join Date: Sep 2009
    • Posts: 268

    Default

    Ego leo mhn tuxi wra kai vre8is brosta m meta apo tis vrisies s...8a doume tote poso megalo stoma exeis,.

    ade na to doun oi admin na gelasoun me thn parti s.

  10. #10
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 146

    Default

    tis apeiles omos brosta mou, oxi stin o8oni tou pc s. newb simainei neos sto paixnidi paizo poli prin vgeis esu. Des to acc mou sto bnet kai 8a katalaveis newb kai min to sinexiseis 8a varethoun oi admins na diavazoun ta spam sou . spammeri

  11. #11
    Rank: Devotee
    • Join Date: Sep 2009
    • Posts: 268

    Default

    ahahahahahah ena uknown noob eisai ti sxesi to bnet ahahah ego paizo 7 xronia dota se hl esu den uparxeis pou8ena kai nomizeis oti se vrisame siga mhn sou dina axeia gia malakes psaxneis..

  12. #12
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 157

    Thumbs down

    ElvenWind kalh s sunexeia.. Rejected..dn ebrize esena,
    ~_~I Am Just A Man Not A God~_~

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •