Results 1 to 4 of 4

Thread: escape-league

  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2009
    • Posts: 3

    Default escape-league

    hello gt egina unvouch ap to league e3igiste m KATi kai 8elo na m peite ti akrivos ekana kai egina unvouch 1on TOUS ELEGA na pane pisw dn me akougan 2oN me ekanes unvouch gia ena logo oti na nai pas akous ton baterfly_man .. gia logous oti na nai o ka8e enas lei mia apopsi tou egw dn exw ri3ei pote poustia se kanenan kai o baterfly_manl m eri3e poustia kai egina unvouch OK 3oN gia na faw unvouch eprepe na vriso sklira 4oN na pai3w noobplay 5oN dn epai3a pote noobPlay epaiza suport gia sleep gia na diwxno tous allous kai na feugoume kai h ali ka8odousan kai epaizan batses me tous allous p tous eixe farmarei to mid .. to scourge kai o dikos mas ka8otan kai farmare de3ia aristera kai dn ebene se maxes otan tou legame obz 0 wards 0 apla To league gia na paei kala dn to leo epidei to miso dn to miso gia kanena logo to league apla 8a proodeush to exw pei kai ston abby auto oti to league 8a paei kala ala an ginonte autes h pousties omws kai diafora alla oxi genika me to diko m POST. 7oN mas phre oti na nai picks S 8oN Mhn ton kanete unvouch afisteton egw eime kalos ekei p prepei ala ekei p dn prepei SoS ..--LOGOS OTI NA NAI GIA UNVOUCH)

  2. #2
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 41

    Default

    1on mila ellinika gia na se katalavainei o kosmos kai prospathise na valeis se mia seira tis lekseis oute o papandreou dn kanei toso aparadekti sintaksi.

    2on giati katigoreis ton fayol oti s ekane poustia.Sovara eisai katwteros t epipedou t league kai anarwtiomoun pws dn se eixan diwsei akoma.Dn ftaiei o fayol loipon esy ftais.Min katigoreis ayton alla ti moira p se genise xwris xeria.

    3on dn ksereis poso tragiko einai to glipsimo p kaneis kai oi pseytokalosines t tipou egw eimai kalos dn thelw na ton kanete unvouch.

    4on an ontos itheles to league na paei kala eprepe na kaneis unvouch ton eayto s.

    5on kai na min eixes kanei noobplay se ayto to paixnidi se exw postarei idi egw gia allo game.

    6on kai vrizeis kai xalas to game t team s.

    7on les to tragiko 0 obs 0 wards otan esy apoti katalava paizeis ton atropo dld to support kai les malista oti kai giayto ftaiei to team s.


    Sovara dn eimai admin ara ayta p egrapsa praktika dn exoun kamia simasia omws mia simbouli.I vres allo hobby i pigaine sto eleos.Ekei oi antipaloi tha einai tou epipedou s kai dn tha nevriazeis epeidh xaneis.

  3. #3
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2009
    • Posts: 3

    Default escape-league

    8a s pw ena prama kai auto 8elo na to valeis kala .. sto mualo s na 3EREIS egw eime panta me olous kalos 1on dn isoun sto game mhn krineis 2oN O FAYOL ekane poustia 3oN GRAFEIS asynartisies kai 4oN EIPES OSA Pramata eipa egw.

  4. #4
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 157

    Default

    Eginan polla parapona Light_SaMa
    Kalh sunexeia. closed
    ~_~I Am Just A Man Not A God~_~

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •