Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Default Admin application: eimai_gamatos

    Personal Info

    Your name:Giorgos

    Age:26

    Your country:greece

    Occupation:foititis/starbucks barista

    Spoken languages:english,ellinika

    -----------------------------------------------------------------------------
    Experience, playtimes and general info


    Battle.Net Account:eimai_gamatos

    Former experience and/or safelisted channels:5V5,4V4,games με φίλους σε καθημερινή βάση εδώ και 5χρόνια και καθημερινή συμμετοχή στο channel eleos.

    Your activity and average playtime each week:παιζω περιπου 10 games καθημερινα στa ελεος hostbots.τωρα εβδομαδιαια 40-45 games.
    συνολικα εχω σε αυτο το acc. 800+ games.

    Which time of the day you usually play:δεν εχω συγκεκριμενες ωρες της ημερας που παιζω!πρωι (10:00-13:00),μεσημερι (14:00-18:00)και βραδι μεχρι το ξημερωμα!!

    How long you have been playing DotA:παιζω dota εδω και 5χρονια

    Your ability to communicate with others: πιστευω πως ειμαι αρκετα καλος στο να επικοινωνω με αλλους,γνωριζω επισης αρκετα παιδια στο ελεος και εχω καλες σχεσεις!!

    Have you read the rules and agree to follow them? Ναι,τους εχω διαβασει και τους ακολουθω εφαρμοζοντας τους.

    How do you react/behave when you're under pressure? δεν εκνευριζομαι ευκολα,και δεν φτανω σε τετοια σημεια πιεσεως.ενα παιχνιδι ειναι εξαλου!!

    Do you have any problems in listening/following your superior's orders? Οχι δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

    Is there anyone who can vouch for you?Υπάρχουν άτομα τα οποία μπορουν να με υποστηρίξουν,ειτε φιλοι μου ειτε γνωστοι απο το ελεος:μερικοι απο αυτους εινα:manari,mes_que_un_club,andriano,romapoozz a k alloi..


    Final Thoughts

    Why do you want to be an Admin:καταρχην αυτη την στιγμη τα ελεος hostbot ειναι το μοναδικο παιχνιδι που παιζω.θελω λοιπον να βοηθησω σε αυτην την προσπαθεια που γινεται για την καλυτερη διεξαγωγη παιχνιδιων!μπορει να μην θυμωνω ευκολα,αλλα θελω οπως ολοι μας βεβαια,να τημωρουνται
    εκεινοι οι οποιοι χαλανε τα games με τα leave τους,τα afk toυς,τις βρισιες τους.

    Why should we pick you and what can you offer to us:επειδη ειμαι υπευθυνω ατομο,ειμαι καθημερινα online,και παιζω το παιχνιδι αυτο πολυ καιρο.ειμαι σιγουρος οτι θα βοηθησω ως admin πολλους χρηστες ωστε να γινονται σωστα games!!

    A few things about yourself:επαιζα και wow,diablo,counter_strike,αλλα αυτην την στιγμη μονο dota eleos hostbot!


    Additional information:Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου κάνοντάς μου /w μέσα στο game ή να μου στείλετε pm στο forum.Eυχαριστώ όλους όσους είδαν το thread μου και ελπίζω να βρω ανταπόκριση.
    I dont suffer from insanity...i enjoy every minute of it...

  2. #2
    Rank: Squire
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 107

    Thumbs up

    exoume paixei arketa games me ton eimai_gamatos. panta polu hremos kai kala manners!pisteuw axizei gia admin!support!

  3. #3
    Rank: Banned User
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 464

    Default

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.Ρε χαζούλι εδώ είναι minecraft όχι dota ....αχαχχαχαχα.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by mona_liza View Post
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.Ρε χαζούλι εδώ είναι minecraft όχι dota ....αχαχχαχαχα.
    Roflmao....kala ta phga...? Oo
    I dont suffer from insanity...i enjoy every minute of it...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •