Results 1 to 13 of 13
  1. #1

    Cool AGL Starcraft 2 Tournament - Information / Prizes / Signup Info




    Το No1 Strategy Game αυτή την στιγμή στον κόσμο, έρχεται και στην Ελλάδα να κάνει το 1ο Τουρνουά στα πλαίσια του Athens Gaming League στα BattleNet Pefkakia! To AGL λοιπόν, σε συνεργασία με το Νο1 Community Website στην Ελλάδα για Starcraft 2, www.starcraft2.gr, καθώς και τον εκπληκτικό Έλληνα Shoutcaster, CowBoy, θα μας προσφέρουν ένα τουρνουά χωρίς κανένα προηγούμενο! Το event θα είναι 1vs1, τους κανόνες και τις λεπτομέρειες θα τα βρείτε στο σχετικό forum της 3ης season και ότι απορίες έχετε μπορείτε να μας ρωτήσετε και να σας απαντήσουμε σε αυτό το θέμα. Εκτός των επάθλων, θα γίνει extra κλήρωση μετά το τέλος του τουρνουά για να μοιραστούν δώρα στους συμμετέχοντες, μια προσφορά της Oktabit - & Thermaltake & Monster Energy! Λεπτομερές θα βρείτε παρακάτω, καλή επιτυχία σε όλους!




    Όλοι οι αγώνες θα πραγματοποιούνται στο κατάστημα της BattleNet στα Πευκάκια Αττικής

    Location: G.Averof 36 - N.Ionia – Athens 142 31 - Greece - Google Map


    Τα έπαθλα για το Starctaft 2 Tournament:

    • 500€ (cash + hardware + Experience to Drive a real Ferrari Car προσφορά του www.ferraridriving.gr !!!)
    • 200€
    • 100€
    • Κόστος εγγραφής ανά παίχτη: 10 ευρώ
    • Prizes are Cash & Hardware Combined τα hardware είναι μία προσφορά της ttesports (thermaltake)

    Αναλυτικά οι λεπτομέρειες σύντομα εδώ

    Date: Κυριακή 05/12/2010
    Time: 11:00
    Team Size: 1vs1

    Εγγραφές: Οι εγγραφές θα γίνονται μέσω τις ειδικής φόρμας που θα πρέπει να συμπληρώνει ο διαγωνιζόμενος και να την αποστέλλει. Εαν κάποια από τα στοιχεία είναι ελλιπή η συμμετοχή θα θεωρείτε άκυρη. Την φόρμα μπορείτε να την βρείτε παρακάτω:




    Links:



  2. #2
    Rank: Rookie
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 1

    Default

    Hi και gratz για τη διοργανωση. LANS rule!

    Υπαρχει καπου λιστα με τους συμμετεχοντες ετσι ωστε να σιγουρευτουμε οτι το registration εγινε σωστα?

  3. #3

    Default

    θα λάβετε επιβεβαίωση μέσω sms

  4. #4
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 900

    Default

    Good luck to all participants. I hope there will be some interesting ZvT and ZvZ

  5. #5
    Rank: Rookie
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 2

    Default

    Εγω εστειλα 2 αιτησης σωστη ειναι αυτη με το ονομα Starnet.TheMista (team) και δεν μου εχει ερθει καποιο μυνημα για επιβαιβεωση και θα ερθω απο σερρες οποτε δν θα ηθελα να υπαρξη καποιο προβλημα...

  6. #6
    Rank: Forum Emperor
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 5,000

    Default

    Good luck to all guys
    Best Regards !
    x_T_c

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by TheMista View Post
    Εγω εστειλα 2 αιτησης σωστη ειναι αυτη με το ονομα Starnet.TheMista (team) και δεν μου εχει ερθει καποιο μυνημα για επιβαιβεωση και θα ερθω απο σερρες οποτε δν θα ηθελα να υπαρξη καποιο προβλημα...
    Ολα οκ πρέπει να είναι τώρα!

  8. #8
    Rank: Rookie
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 1

    Default Αίτηση

    Παιδιά εμένα δε μου ήρθε ακόμα η επιβεβαίωση!

    Τσεκάρετε με σας παρακαλώ!

  9. #9

    Default Coverage

    AGL Season3 - Starcraft 2 Tournament - Coverage

    GroupStage - Infos



    Single Elimination - TOP 16 Stage - Infos



  10. #10
    Rank: Rookie
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 2

    Default Registration

    Έκανα την αίτηση αλλά δεν μου έχει έρθει το sms ! Αν γίνεται να το κοιτάξει κάποιος παρακαλώ γιατί έρχομαι και από μακρυά. Ευχαριστώ

  11. #11
    Rank: Rookie
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 2

    Default

    Λίγο ελεημοσύνη ρε παιδιά ! Βάλτε και μας τους αργοπορημένους σε κάνα group. Support your locals ρεεεεέ. Και τώρα σοβαρά , ας μου απαντήσει κάποιος παρακαλώ αν γίνεται να χωρέσουμε στο tour. Δεν έχετε να χάσετε τίποτα νομίζω . Ευχαριστώ

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by zanpirate View Post
    Λίγο ελεημοσύνη ρε παιδιά ! Βάλτε και μας τους αργοπορημένους σε κάνα group. Support your locals ρεεεεέ. Και τώρα σοβαρά , ας μου απαντήσει κάποιος παρακαλώ αν γίνεται να χωρέσουμε στο tour. Δεν έχετε να χάσετε τίποτα νομίζω . Ευχαριστώ
    Λογικά, εάν δεν απατώμαι, κάποιος δεν θα έρθει! Δεν γίνετε και οι 40 να είναι συνεπής! Οπότε λογικά θα μπεις σε κάποιο group.

  13. #13

    Default

    Ήδη τα πρώτα 2 Rounds έχουν ολοκληρωθεί. Μπορείτε να βλέπετε LIVE τα αποτελέσματα κάνοντας refresh τα ανάλογα sections!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •