Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Default Promote Request Luck]sto[NoLag

    Name : Luck]sto[Nolag

    Εμπειρία σχετικά με την Dota : Ξεκίνησα να παίζω εδώ και 4 ~ χρόνια από ένα νέτ της γειτονίας . Πίστευα πως δεν υπήρχε περίπτωση να κολήσω με το παιχνίδι να όμως που είμαι εδώ . Στο ενεργητικό μου καταγράφονται αμέτρητα λαν , αρκετά παιχνίδια στο public eleos 1700~ παιχνίιδια στο clan Nol τα οποία θα ήταν πολύ περισσότερα αν τα Χριστούγεννα δεν είχε κάνει μπάμ το pc . Ήμουν vouched στο grc το οποίο έκλiσε πρόσφατα , vouched στο clan Sp το οποίο και αυτό έκλισε ή για την ακρίβεια ενώθηκε με το δικό σας clan gr . Τέλος ήμουν admin στην clan gdb του Demonshine known as Just(a)Moment) από τον Ιούνιο του 2009 μέχρι τα τέλη Δεκεμβρίου όπου και τα bots έπεσαν οριστικά και τότε ξεκίνησα να παίζω Nol .
    Ένα replay σε mode cm στο οποίο μετέχω μπορείτε να βρείτε http://http://www.mymgn.com/board/showthread.php?62544-εδώ&p=433757#post433757 είναι το πρώτο παιχνίδι στο οποίο έχω Akasha solo up lane vs Enigma ο οποίος οφείλω να πω έπαιζε πολύ καλά και κατά πολλούς μου πήρε το up lane και μετά εγώ πήρα εκδίκηση
    Ειλικρινώς Δικός σας ,
    Άλεξ aka Luck]sto[NoLag
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Please μην abusaρετε τα commands γιατί logάρονται και θα το μάθουμε και θα είμαστε στη πολύ δυσάρεστη θέση να σας πάρει ο διάολος. :P
    Συγκεκριμένα θα αμολύσουμε τον Kitz επάνω σας.
    Quote Originally Posted by KiTz View Post
    Let bygones be bygones και μη κάνετε σα καριόλες

  2. #2
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 691

    Default

    Gia ta dedomena tou nol einai enas kalos paixths me kalo xarakthra kai thelw na pisteuw empeiria se tetoia modes.Ena wb den leei kai polla alla kserei na kathodigei..+1 apo mena

    Πολλοί δεν παίζουν dota 2 επειδή ακόμα δεν έχει βγει maphack!

  3. #3

    Default

    Να σημειώσω ότι έχω άλλο ένα παιχνίδι με cm mode στο οποίο μετέχω το οποίο αν μου ζητηθεί μπορώ να σας το δώσω . Στη μνήμη του υπολογιστή μου υπήρχαν περίπου 10 games σε mode cm στο grc αλλά όπως ανέφερα παραπάνω όταν έκανε μπάμ χάθηκαν και τα replay μαζί με αυτόν.. Τέλος αν το θεωρείτε αναγκαίο μπορώ να βρω ένα ακόμα replay cm από τον Missanthropic- aka grc owner επειδή γνωρίζω πως κρατάει όλα τα replays .
    Αναμένω απάντηση σας .
    Άλεξ
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Please μην abusaρετε τα commands γιατί logάρονται και θα το μάθουμε και θα είμαστε στη πολύ δυσάρεστη θέση να σας πάρει ο διάολος. :P
    Συγκεκριμένα θα αμολύσουμε τον Kitz επάνω σας.
    Quote Originally Posted by KiTz View Post
    Let bygones be bygones και μη κάνετε σα καριόλες

  4. #4
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 457

    Default

    User Luck]sto[Nolag promoted to censor .

    Topic Closed .
    "Δύναμη χωρίς σοφία είναι καταδικασμένη να αποτύχει"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •