Results 1 to 4 of 4

Thread: Ban request

  1. #1
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default Ban request

    Accused User: Dn_eimai_banned

    Reason: feeding (alchemist )





    Details: Ε πριν ξεκινησει το game ηδη απο τα picks αρχισε να γκρινιαζει για ακυρα picks ακυρα lanes. Τεσπα μετα λογω ασυνενοησιας του μενει να παιξει alchemist. Δεν του αρεσε προφανως . Τεσπα παει solo vs bat rider. ΟΚ δυσκολο lane αλλα το ελουσε τελειως. Ημασταν στο 30+ και κραταγε ενα pt και ενα basilus. Ακομα και τα support ηταν πολυ καλυτερα ντυμενα. Και απορω γιατι ο alchemist ειναι ενας εκ γενετης γαματος ηρωας για τρελο farming. Και ενω τα αλλα lanes τα πηγαιναν καλα χασαμε το game λογω αυτου του noob alchemist και συνεπως του overfarmed bat rider. Τι αλλο να σχολιασει κανεις την παντελης αγνοια για τον char? Κοιταξτε ποσα stuns εφαγε απο τον εαυτο του ! Νταξει μπορει να μην φταει αυτος αλλα στο clan gr παιζουμε οχι στο eleos. Μπορει το τωρινο clan gr να μην εχει το παλιο skill αλλα πρεπει να κρατα καποια προσχηματα imo

    Proof:
    Attached Files Attached Files
    Last edited by komborimon; 04-02-2011 at 04:43 PM.

  2. #2
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 146

    Default

    Σιγουρα δυσκολο lane εναντιων του batrider . εχω 3 ηρωες στο μυαλο μου που μπορουν να μη πεθαινουν.
    Αλλα φυσικα δεν εξηγειται το 0-3 στο 4.
    Γιαυτο το λογο : Dn_eiMai_BaNneD Warned lvl 1 unsportsmanship (noobplaying- ειδα στο chat οτι δεν ειχες παιξει τον alchemist αλλη φορα, σε αυτη την περιπτωση ή ζητας αλλο ηρωα η απλα καθεσαι και παιζεις safe. θα μπορουσες να μαθεις το stun απο την αρχη και να τον σταματας οταν μπαινει στον πυργο σου.
    Komborimon Warned lvl 1 Unsportsmanship ( Lacking leadership) Τα picks σου ηταν αρκετα αποτυχιμενα. Το βλεπω σαν μια μεμονομενη περιπτωση και γιαυτο δινω warn.

    Υ.Γ. Πως γινεται να χανετε ενω στην αντιπαλη ομαδα υπαρχει καποιος με το ονομα Fusis_ ....

  3. #3
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    Quote Originally Posted by Elvenwind View Post
    Komborimon Warned lvl 1 Unsportsmanship ( Lacking leadership) Τα picks σου ηταν αρκετα αποτυχιμενα. Το βλεπω σαν μια μεμονομενη περιπτωση και γιαυτο δινω warn.

    Υ.Γ. Πως γινεται να χανετε ενω στην αντιπαλη ομαδα υπαρχει καποιος με το ονομα Fusis_ ....
    Τι αποτυχημενα picks ?? Ποιο ηταν το αποτυχημενο pick?
    Ειχα ενα δυνατο triple lane με jakiro support με αρκετα hp και δυνατα AOE skills slows και stuns. Ειχα lick ακομα σαν support με το frost armor , καλο nuke slow και ενα απο τα καλυτερα ulti σε team fights. Και τον panda εναν αλλο γερο hero με slow-nuke και πολυ καλο ulti ειδικα με aganims .
    Ειχα επισης morph για solo εναν hero απο τους καλυτερους σε solo που μπορει στα σωστα χερια να κανει το καλυτερο farming και να pwnaρει 5αδες . Μην μου πεις οτι το morph παει μονο σε triple lane ...
    Και η αγχιλειος φτερνα του team οπως αποδειχτηκε ηταν ο alchemist. Γενικα απορω εχεις αντιπαλο bat rider και ξερεις οτι με 3-4 πρωτες σε κοβει για την πλακα και σε τρωει 1-2 φορες, γιατι να μην παιξεις safe μετα? Φταιω εγω σαν captain που ο αλλος εντυσε τον bat rider ή ειχα στο μυαλο μου οτι ο alcemist ( ενας απο τους καλυτερους solo meele που δεν πεφτει καθλου ευκολα, ειδικα αφου φροντισα να μην παρουν necrolyte για να τον ριχνει ) θα ηταν τοσο noob? Που αμα δεις ενας low/ mid-skilled παιχτης βγαινει στο 20 αντε και πιο νωρις με radiance και τους χωνει ολους.

    Τους ειχαμε στα team fights αμα ειδες το replay . Χασαμε το game μονο λογω ενος over-farmed bat rider και λογω ενος alchemist που στο 30+ κυκλοφοραγε με pt και ring of basilus.
    Εξηγησε μου τι το αποτυχημενο pick ειδες. Μηπως επειδη δεν ειχα πολλα stuns ενω προτιμησα δυνατα aoe? Εγω σαν captain δεν φταιω που οι αλλοι δεν ξερουν να παιζουν τα heroes τους.

  4. #4
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 146

    Default

    Einai apotixia gia mena na kaneis 1o pick jakiro , enw iparxoun toulaxisto 15 irwes pou einai fanera pio kaloi (gia supporters) 1) den exei following stun 2) exei mikro range gia harrass .
    To morph nai paei sini8os se triple lane alla borei na antapeksel8ei se solo oxi to idio kala. sto triple sou (vasiko) eixes ENA stun(o 8eos na to kanei) , kai 3 slow. I dinami tou me orio to 10 einai 6. To pio megalo sou lathos vevaia itan na afiseis ton alchemist epanw. asxeta pou to epnikse monos tou , se lane vs batrider exei mideniko farm. Kata ti gnomi mou , eprepe amesos na kaneis changelines ton morph me ton alchemist etsi oste na mi ginei auto to kako. Giautous tous logous sou edosa 1 lvl warn .
    ( kai mi ksexnas , eixes sto apenanti team fusis_ giauto to logo to kratisate toso poli to game.)
    An pisteueis oti den exw dikio se auta pou lew boreis na kaneis ena Unwarn request.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •