Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Rank: Regular
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 76

    Default unban request (no_Spam)

    καλησπερα επαιζα ενα game στο ελεος ειμαι admin εχω 1800 games και πολυ καλο stay rate σε game που το ειχαμε προς το τελος και αφου εχει πεσει ο m8 μου ban_plz_asap και πεζουμε 4vs5 παρολαυτα και τους εχουμε και ειχαμε σπασει και συνεχιζουμε να παιζουμε κανονικα σε καποια φαση πεφτει απο το team μου ο zalizomai-10 και εγω ταυτοχρονα, σε εμενα εβγαλε disconect εγραφα στο all κολαω κολαω και μετα απο 15-20 sec αφου ειχα πεσει σιγουρα πατησα disconect και ο admin s_cor με εκανε ban γτ λεει πως εγραψε voluntary αν ηθελα να κανω leave θα τραβουσα καλωδιο και οσοι με ξερουν ξερουν οτι ποτε δεν κανω leave και το παιχνιδι το ειχαμε αρα δεν καταλαβαινω το λογο να το κανω , ειμαι admin επρεπε να δει stats να με κανει ενα wisp αφου δεν ημουν ο μονος που επεσα εκεινη την στιγμη και τα παιδια απο το αντιπαλο team κολλησαν επισης, ελπιζω σε γρηγορο unban μου

  2. #2
    Rank: Regular
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 75

    Default

    nomizw pos kala ekane k se ekane ban giati afti einai i doulia t apo k pera oti eisai admin k exeis pola games nomizw pws oi armodioi kati 8a kanoun ..... alla me t help t s_cor
    GL

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •