Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Default [ACCEPTED] Captain Application : Luck]sto[NoLag

    * Το όνομά σας: Αλέξανδρος

    * Battlenet account: Luck]sto[NoLag

    * Ηλικία: 18

    * Gaming History: Ξεκίνησα να παίζω Dota εδώ και 4 χρόνια από ένα γειτονικό netcafe . Ξεκίνησα όπως οι περισσότεροι από το έλεος αλλά μετά είπα να ψαχτώ λίγο παραπάνω και μπήκα στο clan gdb του demonshine στην οποία ήμουν και admin για 6 μήνες περίπου . Εν συνεχεία στις αρχές Δεκεμβρίου του 2009 άρχισα να παίζω Nol και γύρω στο Σεπτέμβριο του 2010 ο Missanthropic- με έκανε vouch στο grc . Εν συνεχεία ήμουν vouched για όσο καιρό υπήρχε στο clan Sp του Stealingspree και μετά στο clan gr ως Censor

    * Πόσο καιρό ασχολείστε με την Dota: Αν δεν απατώμαι είνια κάτι παραπάνω πλέον απο 4 χρόνια όπως ανέφερα και παραπάνω .

    * Πως αντιδράτε/συμπεριφέρεστε όταν βρίσκεστε υπό πίεση: Όταν παίζω οπουδήποτε και βλέπω πως πιέζομαι ή έχω εκνευριστεί ζητάω πάντοτε να με κάνουν mute ή κάνω εγώ τον εαυτό μου έτσι ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα .

    * Έχετε διαβάσει τους κανόνες και συμφωνείτε να
    τους ακολουθήσετε?
    Φυσικά αλλίως ποιος ο λόγος να έκανα captain application στο league . Οι κανόνες μας βοηθάνε στην καλύτερη και ομαλότερη διεξαγωγή των παιχνιδιών
    * Replay στο οποίο έχετε υπάρξει captain: http://www.mediafire.com/?193xe4r3mlh0s2w
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Please μην abusaρετε τα commands γιατί logάρονται και θα το μάθουμε και θα είμαστε στη πολύ δυσάρεστη θέση να σας πάρει ο διάολος. :P
    Συγκεκριμένα θα αμολύσουμε τον Kitz επάνω σας.
    Quote Originally Posted by KiTz View Post
    Let bygones be bygones και μη κάνετε σα καριόλες

  2. #2
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 698

    Default

    Den eisai vouch akoma.

  3. #3

    Default

    Pause, από το ακόλουθο link , http://www.mymgn.com/board/showthrea...Luck-sto-NoLag μπορείς να διαπιστώσεις πως έγινα vouch και περιμένω πλέον την απάντηση σου στο captain application μου
    Regards
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Please μην abusaρετε τα commands γιατί logάρονται και θα το μάθουμε και θα είμαστε στη πολύ δυσάρεστη θέση να σας πάρει ο διάολος. :P
    Συγκεκριμένα θα αμολύσουμε τον Kitz επάνω σας.
    Quote Originally Posted by KiTz View Post
    Let bygones be bygones και μη κάνετε σα καριόλες

  4. #4
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 30

    Default +1

    support ston clan m8 m. ton exo petixi se kapoia games, mia xara paidi, kalo gameplay

  5. #5
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 691

    Default

    Θα ειναι δυσκολα για σενα Αλεξ,η εμπειρια σου απο τα wb θα σε βοηθησει λιγακι,αλλα εχεις,και φυσικα μπορεις,να μαθεις πολλα ως captain.+1

    Πολλοί δεν παίζουν dota 2 επειδή ακόμα δεν έχει βγει maphack!

  6. #6
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 698

    Default

    Accepted.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •