Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 49
  1. #1
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default Weekend Battles - 10/4/2011 - RESULTS


    Weekend Battles - 3/4/2011
    RESULTS

    Match 1

    Map: DotA v6.71b
    Game mode: -cm
    Game length: 52:22
    Creator: DA-HB-11
    Observers: mpella, K[a]ne

    Sentinel
    Player [Hero] LVL K/D/A C/D/N APM
    -----------------------------------------------------------------
    Dn_eiMai_BaNneD(C) [Lifestealer] 18 7/11/3 112/5/13 75
    dahaka [Vengeful] 11 3/21/12 19/3/3 72
    MariaTsironi [Kaldr] 18 11/10/3 100/0/0 52
    Reactor. [Gyrocopter] 15 5/14/18 78/1/9 79
    ALBANOS_GR [Vol'Jin] 14 7/17/12 21/6/6 88

    Scourge
    Player [Hero] LVL K/D/A C/D/N APM
    -----------------------------------------------------------------
    janaQi(C) [Morphling] 25 31/7/14 156/1/3 107
    DoNt_CaRe [Rylai] 15 4/13/25 12/8/0 71
    AsXeToS(FtW [Crixalis] 25 13/5/22 147/2/5 88
    SPIROS_GRIVAS [Tidehunter] 21 11/4/20 50/2/3 123
    Pew_Sou_lew [Lion] 21 14/6/26 56/7/4 148

    None: dahaka vs.
    Top: Dn_eiMai_BaNneD vs. AsXeToS(FtW
    Mid: MariaTsironi vs. Pew_Sou_lew
    Bot: Reactor. ALBANOS_GR vs. janaQi DoNt_CaRe SPIROS_GRIVAS

    Winner:
    ( Click to show/hide )
    Scourge


    Commentary:




    Match 2


    Map: DotA v6.71b
    Game mode: -ap
    Game length: 54:48
    Creator: DA-HB-12
    Observers: L3stat, nauagio

    Sentinel
    Player [Hero] LVL K/D/A C/D/N APM
    -----------------------------------------------------------------
    komborimon(C) [Necrolyte] 16 2/6/10 86/7/10 96
    qq_sas_Re [Morphling] 22 18/6/13 137/2/19 119
    O_RouxLaS [Lich] 16 4/12/19 36/5/1 122
    OtiNanaiBans [Sven] 23 7/5/18 56/1/45 137
    WARREZZ [Nevermore] 24 16/7/14 294/45/50 153

    Scourge
    Player [Hero] LVL K/D/A C/D/N APM
    -----------------------------------------------------------------
    hondA_gLx(C) [Rylai] 13 3/14/10 22/2/1 106
    Mugetsu) [Mortred] 21 10/8/11 173/3/34 77
    DooMGu4rD [Windrunner] 21 7/6/14 132/4/9 92
    GEO-XXL [Rattletrap] 20 12/8/12 116/8/18 94
    tsioumiou- [Vengeful] 15 1/11/12 34/13/6 117

    Top: komborimon vs. GEO-XXL
    Mid: WARREZZ vs. DooMGu4rD
    Bot: qq_sas_Re O_RouxLaS OtiNanaiBans vs. hondA_gLx Mugetsu) tsioumiou-


    Winner:
    ( Click to show/hide )
    Sentinel




    Match 3
    (fun game)

    Map: DotA v6.71b
    Game mode: -cm
    Game length: 54:46
    Creator: DA-HB-12
    Observers: K[a]ne, mpella

    Sentinel
    Player [Hero] LVL K/D/A C/D/N APM
    -----------------------------------------------------------------
    komborimon(C) [Razor] 13 0/10/7 138/8/3 102
    hero_1N [Ogre] 11 2/7/4 14/8/0 107
    Cassiopeia [Bloodseeker] 17 9/7/7 88/16/26 72
    AsXeToS(FtW [Invoker] 18 7/7/5 164/7/5 93
    OtiNanaiBans [Silencer] 11 1/12/5 19/4/0 83

    Scourge
    Player [Hero] LVL K/D/A C/D/N APM
    -----------------------------------------------------------------
    NinJaZz(C) [Azwraith] 23 7/1/14 207/9/38 118
    O_RouxLaS [Vol'Jin] 14 4/7/11 21/13/0 112
    SPIROS_GRIVAS [Oblivion] 20 10/5/7 160/3/0 102
    GEO-XXL [Rattletrap] 21 14/2/11 126/2/12 82
    MariaTsironi [Lich] 18 8/5/18 30/13/0 67


    None: komborimon AsXeToS(FtW OtiNanaiBans vs.
    Top: vs. NinJaZz O_RouxLaS MariaTsironi
    Mid: hero_1N Cassiopeia vs. SPIROS_GRIVAS
    Bot: vs. GEO-XXL


    Winner:
    ( Click to show/hide )
    Scourge


    Commentary:


    Last edited by K[a]ne; 17-04-2011 at 11:12 PM.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  2. #2
    Rank: Councilor
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 451
    http://i.imgur.com/BrzK7m6.png

  3. #3
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 637

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    sdfsdfsdf
    afou den to les esi,8a to po ego:
    Pizza kai Karate!

  4. #4
    Rank: Councilor
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 407

    Default

    Nice game ;p eprepe na eixame paei kai winners vs winners alla merikoi den mporousan

    History is written by the winner...
    History is full of liars.

  5. #5
    Rank: Squire
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 129

    Default AsXeToS(FtW

    to nlwb htane arketa kalo egw eimouna o imba crixalis xD pe3ame kala kai pisteuw dikaios nikisame perimenoume to commentary pws kai pws ! !

  6. #6
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 72

    Thumbs up

    Πολύ ωραία φάση το live streaming σήμερα για άλλη μια φορά ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον διοργανωτή κανέ ( lol ) και ο σχολιασμός επίσης good job και στην mpella .

    Επίσης συγνώμη για το disconnect μου (connx και @@...) στο τρίτο το fun game που παίξαμε αλλά νομίζω πως ήταν πια προδιαγραμμένη η πορεία του παιχνιδιού ούτος η άλλος

    Απλά μερικές παρατηρήσεις θα κάνω από το πώς είδα εγώ το game από μέσα από το team και αν είμαι λάθος διορθώστε με:

    • Νομίζω πως ο captain έπρεπε να μας κατευθύνει λίγο στο τι θα κάνει η ομάδα γιατί μου φάνηκε πως teamplay δεν υπήρχε καθόλου και ο καθένας έκανε τα δικά του και αυτό είναι εύθηνη του captain..
    • Η ψυχολογία είναι το πάν και όταν στο 2 ήδη μερικοί λέγανε νταξ gg μας προφανώς και θα χάναμε. Αν πεθάνεις στο πρώτο wave θεωρώ πως μπορείς να επανέλθεις στο παιχνίδι δεν είναι ότι πάει γαμήθηκες τελείως!!
    • Cassiopia no offense αλλά νομίζω πως αν ήσουν στο Skype θα μπορούσαμε να παίξουμε λίγο πιο σωστά και αφού μετά μπήκες και μίλησες με τα παιδιά νομίζω μπορούσες αλλά από ότι κατάλαβα από πριν το Loading screen ήσουν σίγουρος πως θα χάναμε...


    Όπως και να έχει εγώ πέρασα μια χαρά και ας έλουσα !!!
    gg wp

    Άντε καληνύχτα σας!!


  7. #7

    Default YOOOO

    Ti mpella sto live streaming ti perasa gia mikro paidaki XD
    "Nothing is true , everything is permitted."

  8. #8
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    για το wb2 δεν υπαρχει κανενα replay? Εγω droppara και δεν κρατησα :/

  9. #9
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 544

    Default

    Ti mpella sto live streaming ti perasa gia mikro paidaki XD
    nai den ksero giati,kai alloi moy eipame oti akoygomoyn xalia

    pantos kai ta 2 games poy parakoloythisa itan poli oraia,idika to proto.kalo gameplay apo ta paidia,oraia fights.
    bravo boys

  10. #10
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 951

    Default

    ω ρε μια τσοντα στο 1ο game......

  11. #11
    Rank: Regular
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 89

    Default

    Den vlepw ton otinane na spamari kai anxonomai! top player ematha wraios wraios!!


    AnGeL):ti kaneis steal re zwadi!
    AnGeL)SLaYeR:Edw stin voulh klevoun steal egw den tha kanw steal.
    AnGeL):Mpouxaxaxaxa

  12. #12
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 69

    Default

    Oriste to nlwb2 pou den aksiothike kaneis na to valei
    Attached Files Attached Files

  13. #13
    Rank: Councilor
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 361

    Default

    gratz se osous epeksan gia mia akoma fora eida ena oreo match ( to 1o mono prolava na do) ! Elpizo sto next na pekso ke go!!

  14. #14
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default hmmm

    Quote Originally Posted by honda_glx View Post
    Oriste to nlwb2 pou den aksiothike kaneis na to valei
    Είχαν πεί στο lobby πως θα το έβαζε ο nauagio για αυτό εγώ προσωπικά δε το αποθήκευσα,thanx που το ανέβασες και gj nice game honda...Ας χάσατε...Φτιάξτε την καρτέλα του Match 2 τώρα που ανέβηκε replay...


    Hi fans...Στο κυρίος θέμα τώρα...

    Για αναφορά το nlwb1 τραγωδία απότι είδα,για ποιό δυνατό game μιλάτε?Πολύ ξύλο δώσατε οι νικητές...WP σε όλους..

    Για το nlwb2 που εξελήχθηκε σε nlwbrmk λόγο dc στο loading του rouxla,ήταν ένα πολύ δυνατό παιχνίδι στο οποίο το triple lane ήταν πολύ ενδιαφέρον αλλά σχετικά εύκολο όμως ο clock είχε ντυθεί πολύ νωρίς...Τελικά ο captain komborimon έφαγε dc μετά το 30' και παίζοντας 5 v 4 χωρίς να πουλήσουμε τα items του necro μπορέσαμε και γυρίσαμε το παιχνίδι με πολύ δυνατό και καλό παιχνίδι/ντύσιμο απο sf/morph και εμένα (sven) με έναν lich ο οποίος βοήθησε αρκετά (δόξα το θεό δε μιλούσε πάλι στο τηλέφωνο! ) ..Λογικό κατα τη γνώμη μου μιας και η crystal με την venge υπήρχαν για 1-2 δευτερόλεπτα στο fight (μετά πέφτανε) ...Πολλά μπράβο σε όλα τα παιδιά για ένα πολύ ωραίο παιχνίδι το οποίο πραγματικά θα άξιζε commentary και αντιπροσόπευε 100% το νόημα των WB..Gratz σε νικητές και χαμμένους και thanx l3stat+ nauagio που ήταν observers αν και με την αποψη ''fail picks'' που εξέφρασε ο l3stat διαφωνώ...


    Τώρα για το ''fun game'' είχα σκοπό να γράψω κανα 2 σελίδες πόστ αλλά τελικά έχοντας ηρεμήσει θα δείξει,αναλόγος πώς θα μου βγεί!!! (live post και έτσι ^^ )

    nlwb3 fun game λοιπόν...Ας αρχίσουμε καθαρά απο το αποτέλεσμα...

    O_RouxLaS [Vol'Jin] 14 4/7/11 21/13/0 112
    MariaTsironi [Lich] 18 8/5/18 30/13/0 67

    OtiNanaiBans [Silencer] 11 1/12/5 19/4/0 83
    hero_1N [Ogre] 11 2/7/4 14/8/0 107

    Τα support των 2 team... Σχεδόν ίδια creeps (10 creeps στα 50 λεπτά παιχνιδιού δε κάνουν διαφορά) όμως η διαφορά του skor είναι τραγική...Γιατί??

    Cassiopeia [Bloodseeker] 17 9/7/7 88/16/26 72

    SPIROS_GRIVAS [Oblivion] 20 10/5/7 160/3/0 102

    Τα σόλο mid...Ο μέν είχε hex στο 20' και ο άλλος treads...Ο μεν έκανε 10 gang's πετυχημένα και ο άλλος 1?? 2??? 80 creepakia και 9-7 μετά απο μία ώρα παιχνιδιού και νειώθεις υπερήφανος??Αν νομίζεις πως δεν θα πήγαινα καλύτερα εγώ με blood,ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ!!!ΑΠΛΑ ΔΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ!

    Ευθύνες δε ρίχνω σε κανέναν,δε παίξαμε καλά χάσαμε,μα ήταν fun game...Αλλά άλλο δείξατε..

    Εγώ στη θέση σου θα έλεγα ένα ντάξει χάσαμε και θα το βούλωνα,κύριε Alex...Εχεις τα μούτρα και ενώ έπαιξες χάλια και ενώ ''δε μπορούσες να μπείς skype" να συνενοηθούμε,να μπαίνεις skype στα καπάκια με κάνε(δε φταίω εγώ σλόγκαν έγινε) και μπέλλα και να κράζεις..Αφιερώσεις θές τραγουδάκια?Αραξε έρχονται..

    Αρχίσαμε τα ban/picks και ζητούσα επίμονα να παίξω mirana ή blood ή techies..fun game ήταν ήθελα να παίξω κάτι και να γουστάρω και να χαλαρώσω,δε με ένοιαζε το αποτέλεσμα...Ο cassiopeia είχε αρχίσει απο το lobby να λέει πως χάσαμε και πως δε μπαίνει skype γιατί είναι άρρωστος (!!!) και να κράζει γιατί θα έπαιζα σόλο blood αφού ο Μιχάλης banare τη μιράνα...Με το πολύ πρίξιμο το άφησα πάνω στο Στρατί ο οποίος μου έδωσε τελικά silencer...
    Καλός η κακώς είχα ήδη πολλά νεύρα και καμία όρεξη να παίξω silencer και αυτο φαίνετε απο τα 2 wards που τοποθέτησα(στην αρχή και ένα μετά) που δε φαινόταν καν το rune απλά τα έβαλα για να τα βάλω...Είχαμε και αλλαγή lane ποδαράτο και μείναμε λίγο πίσω στην αρχή...Συνήθως με νεύρα και χωρίς διάθεση 150% ΔΕ θα παίξεις καλά...Παρόλαυτα προσπάθησα αρκετά να παίξω αλλά δε μπορούσα να κάνω κάτι...
    Καπου πρίν λήξει το παιχνίδι είπα να μπώ στο live stream να ακούσω τι λένε τα παιδιά που στο nlwb καναμε χαβαλέ με wispers...Αλήθεια μετάνειωσα που μπήκα να ακούσω.Είδα ένα κάνε να λέει πως πεθαίνω εγώ και ο leaver όχι και να γελάει κοροιδεύοντας με με την μπέλλα ή μπελλά δε με νοιάζει που τονίζετε..
    Δεν γίνετε όλοι να γνωρίζουμε όλους τους ήρωες...Silencer ΔΕ γνωρίζω...Για την ακρίβεια το δυνατό μου σημείο είναι δυνατά melee βλέπε bloodseeker,lycan,sven,void,naga...Σε παραπέμπω στο nlwb2 αν θές να με δείς να παίζω sven πχ..Η μπορώ να ανεβάσω κι άλλα replays απο ΝοL games vs μεγάλων ονομάτων...Δεν είπα ποτέ οτι είμαι παικταράς ή οτι γνωρίζω να παίζω τα πάντα..Τα δυνατά melee με βολεύουν στο last hit και στα fights καλύτερα απλώς...

    Δεν έχω εννοχλήσει ποτέ κανέναν..Αυτό το σημερινό με έβγαλε εκτός εαυτού..

    @cassi,αν πίστευες ότι θα χάναμε ας έβγενες,μι μας πρίζεις...Είπες ότι τον οτιναναιμπανς δεν θα τον σχολιάσω,καλά κάνεις...Με έχεις δεί να παίζω blood???Ξέρω εσύ έχεις κίτρινο όνομα τα ξέρεις όλα...Υποτίθεται ότι έχουμε μια Α οικιότητα καθώς πειραζόμαστε μεταξύ μας,δεν...Εγώ θα ντρεπόμουνα να απαντήσω στη θέση σου..

    @k[a]ne (κέιν προφέρετε μωρά) ο τρόπος σου έδειξε κακία..Οχι χαβαλέ...Ξέρω ποια θα είναι η απάντηση σου (ναι έτσι είμαι αυτός είναι ο τρόπος μου) αλλά στο ξαναείπανε,εγώ με επιχειρήματα μιλάω αλλά ποτέ δε κάνεις διάλογο απλά έχεις τάσεις να ''επιτίθεσε'' ..Η ειρωνία σου και ο χλευασμός προς το πρόσωπό μου δεν ήταν για πλάκα..Εβγαζες απίστευτη κακία..Για αυτό παρεξηγήθηκα και μάντεψε γιατί κανείς δε γέλασε εκείνη την ώρα αλλά μετά που άρχισα να κάνω εγώ χαβαλέ...Αυτή είναι η μεγάλη διαφορά OXI δεν θα σε κατηγορήσω ούτε θα αρχίσω να λέω έχεις εξουσία μπλα μπλα μπλα και το παίζεις κάποιος...Εχεις λειώσει για αυτό το community και χάρη σε εσένα παίζουμε,εκτιμάω βαθύτατα τι δουλειά που κάνεις και ποτέ μου δε σε κούρασα/ζήτησα κάτι εννοχλόντας σε..(Και επειδή δε θα αντέξω αν δε βγούν οι fans μου να με πούνε γλύφτη,ΝΑΙ εκτιμάω πάρα πολύ τους j3ns3n k[a]ne wtfmejt ksaplostras για όλα αυτά που έχουν προσφέρει...) Δεν έχει νόημα να πώ κάτι άλλο λοιπόν,δεν αλλάζει η άποψή μου για σένα επειδή με στεναχώρησες/έθιξες κτλπ..Εξακολουθώ να σε εκτιμώ πολύ..ΟΧΙ δε στεναχωρήθηκα για ένα game αλλά επειδή 3 άνθρωποι με θάβανε με προφανέστατη κακία...(edit: ρώτησες πως δε καταλαβαίνεις γιατί συνεχίζουμε και δε κάνουμε ff..το dota δημιουργήθηκε για να τελειώνει όταν σπάει το fountain tree..Αυτό είναι το game,αυτή είναι η ευχαρίστηση της νίκης και ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΣΤΕΡΙΣΩ απο τους συμπαίκτες μου σε ενα fun game)

    @mpella, το commentary στη dota δεν είναι σχολιασμός αγώνα ποδοσφαίρου για να λές "και ναί έριξε επιτέλους το skill τώρα το θυμήθηκε" σα να λέμε δηλαδή "και ναί τώρα βούτηξε ο Νικοπολίδης ενώ η μπάλα είναι ήδη στα δύχτια" ?? Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι άλλο...Είπαμε πολλά στα query's ..Θα δείξει...Εγώ πάντως προσπάθησα και το ξέρεις..

    Δεν θυμάμαι κάτι άλλο,που να ήθελα να πώ,ίσως άν θυμηθώ να ξαναποστάρω,άλλωστε είμαι troller

    Και για να μή ξεχνιόμαστε...ΠΑΤΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΟ BACK-UP NET ΤΕΡΜΑ ΓΕΡΟΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΥ MEET UP CLAN NOL..!! (Τους fan's μου τους κερνάω μπύρα!! :P ) Να είστε εκεί!!

    Και επειδή αγαπάτε απότι είδα τις αφιερώσεις τραγουδιών,θα σας αφιέρωνα ένα άλλο αλλά έχει μπινελίκι και δε θέλω να παρεξηγηθεί κανένας...Οπότε : http://www.youtube.com/watch?v=DMRzkrjbnZE&NR=1 "ΘΕΛΟΥΜΕ VENDETA" ..Εχει πολλούς στίχους που μου αρέσουν,φυσικά δεν έχουν σχέση με εμάς εδώ απλά μου αρέσει το τραγούδι και..Αφιερωμένο και απο μένα για σάς...No offence..Just saying..
    Last edited by OtiNanaiBans; 11-04-2011 at 09:31 AM.

  15. #15
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    Wp στο team μου για το wb2 που καταφεραν 4v5 να παρουν το game λογω του drop μου. Απο ποτε το necrolyte κυριε l3stat ειναι fail pick εναντιον του clockwerk? Τεσπα εγω το επνιξα up σε αυτο το game για αυτο δε φανηκε τοσο η διαφορα . Τα picks μια χαρα ηταν και τα lanes αφου το sven παιζεται κυριως ως support στην αρχη. Τα λεμε σε wb μετα το Πασχα . Hf
    Last edited by komborimon; 11-04-2011 at 09:52 AM.

  16. #16
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Καμία σχέση. Εγώ με τη mpella έκανα καθαρό χιούμορ επειδή ξέρω ότι κάποτε μαλώνατε αλλά τώρα είστε οκ. Θα ακούσεις και το υπόλοιπο commentary και θα καταλάβεις.

    Αν εσύ είχες νεύρα ή αν είχες τσακωθεί με τον Alex και το πήρες για κακία δε φταίω εγώ κι ούτε μπορούσα να το ξέρω. Πιστεύω όλοι οι υπόλοιποι κατάλαβαν ότι τα έλεγα για πλάκα.

    Στη τελική είναι δυνατόν να φταίει το support που δεν είναι καν παραδοσιακό support σε ένα μονόπλευρο παιχνίδι; Και στον hero_1N του είπα ότι καλύτερα έπαιζε αφού έπεσε παρά πριν. Και σ'αυτόν για κακία τα είπα; Γιατί δε παρεξηγήθηκε αλλά γέλασε;

    Ούτε σε ειρωνεύτηκα ούτε είπα κάτι κακό για τον τρόπο που έπαιξες. Όλα ήταν καθαρα πείραγμα και χιούμορ. Sorry αν το πήρες στραβά.

    Shit happens.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  17. #17
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Καμία σχέση. Εγώ με τη mpella έκανα καθαρό χιούμορ επειδή ξέρω ότι κάποτε μαλώνατε αλλά τώρα είστε οκ. Θα ακούσεις και το υπόλοιπο commentary και θα καταλάβεις.

    Αν εσύ είχες νεύρα ή αν είχες τσακωθεί με τον Alex και το πήρες για κακία δε φταίω εγώ κι ούτε μπορούσα να το ξέρω. Πιστεύω όλοι οι υπόλοιποι κατάλαβαν ότι τα έλεγα για πλάκα.

    Στη τελική είναι δυνατόν να φταίει το support που δεν είναι καν παραδοσιακό support σε ένα μονόπλευρο παιχνίδι; Και στον hero_1N του είπα ότι καλύτερα έπαιζε αφού έπεσε παρά πριν. Και σ'αυτόν για κακία τα είπα; Γιατί δε παρεξηγήθηκε αλλά γέλασε;

    Ούτε σε ειρωνεύτηκα ούτε είπα κάτι κακό για τον τρόπο που έπαιξες. Όλα ήταν καθαρα πείραγμα και χιούμορ. Sorry αν το πήρες στραβά.

    Shit happens.
    Θα προτιμήσω να σου απαντήσω όταν δώ το υπόλοιπο commentary...thanx πάντως που μου απάντησες καταυτό τον τρόπο...Με ηρεμεί αρκετά και σε τιμάει ο τρόπος αυτός(σωστός και ειλικρινής χωρίς τον κλασικό ειρωνικό/χλευαστικό Πέτρο)..Καλημέρα..

  18. #18
    Rank: Disciple
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 212

    Default

    ωραια παιχνιδια για μια ακομη φορα ..τα λεμε στα μετα πασχα wb παιδες
    Φα δίεση ο Φιόγκος, κι ο Ρούχλας είναι Λα...ο Σεβαστιανός διηγείται στη γραμμή του Σι και στο Μι τραγουδάει παραμύθια η Μελιά.

    Watch your thoughts...they become your words. Watch your words...they become your actions. Watch your actions... they become your habits. Watch your habits... they become your character. Watch your character... it becomes your destiny!

  19. #19
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Ανέβηκε το πρώτο commentary. Γίνεται process και θα μπορείτε να το δείτε σε λίγη ώρα.

    5 ώρες και 45 λεπτά για να κάνει render ολόκληρο!
    1.65GB video


    Edit: Btw προέκυψε πάλι το πρόβλημα με τον Fraps encoder και υπάρχει ένα 3λεπτο κάπου στο 5ο λεπτό που δε δείχνει εικόνα. Ευτυχώς είναι στα picks οπότε δε χάνετε τίποτα.
    Sorry anyway!
    Last edited by K[a]ne; 11-04-2011 at 03:59 PM.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  20. #20
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 254

    Default

    Έλειπε το σηματάκι Χ στο 1ο wb και μπράβο kane για το live stream αν και ψιλοlaggare και στο 1ο και στο 2ο live.Σαφώς εμείς που το βλέπαμε κάναμε και τα δικά μας σχόλια.

    P.s:Η ποιότητα είναι κάπως η το PC μου τα 'παιξε????
    Last edited by FrOzen_GhOst; 11-04-2011 at 04:11 PM.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •