Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 520

    Default [ACCEPTED] Captain Application : Ali[Gi]

    * Το όνομά σας: Νικολαος

    * Battlenet account: Ali[Gi]

    * Ηλικία: 24

    * Gaming History:Ξεκινησα στην αρχη με public games,επειτα το εψαξα λιγακι το θεμα και αρχισα να παιζω nol,εγινα vouch σε πολλα channels οπως gr,grc2,nol,rgc,pdc,eleos επαιξα λιγο dota-league αλλα μετα το παρατησα λογω υποχρεωσεων!Τωρα πια εχω καθιερωθει στο Nol αφου ειμαι admin εδω και 1.5 χρονο τωρα!

    * Πόσο καιρό ασχολείστε με την Dota: 3-4 χρονια περιπου!

    * Πως αντιδράτε/συμπεριφέρεστε όταν βρίσκεστε υπό πίεση: Dota is just a game.Εγω θελω να διασκεδαζω καθε παιχνιδι μου.Ειμαι παρα πολυ ψυχραιμος και πολυ ηρεμος στις αντιδρασεις μου.Αυτο μπορειτε να το καταλαβετε απο το οτι ειμαι 1.5 χρονο admin στο nol και δεν εχω δωσει κανενα μα κανενα δικαιωμα για το οτιδηποτε!

    * Έχετε διαβάσει τους κανόνες και συμφωνείτε να
    τους ακολουθήσετε? Φυσικα και διαβασα τα rules αλλωστε παιζω αρκετο καιρο και εχω αφωμιοθει με τα rules!

    * Replay στο οποίο έχετε υπάρξει captain: http://www.mediafire.com/?ir375pio7po3q3x

    To replay ειναι απο ενα παιχνιδι το οποιο εγινε end λογω dc ενως παιδιου απο το αλλο team και εχω ενημερωσει τον pause_gia_wc οτι αμεσως μετα παιξαμε rmk με ap mode same picks απλα σε αυτο το replay μπορει να δει τα παντα.Το πως παιξαμε τα lanes πως πηγαν τα obs κτλπ!Ευχαρισω εκ των προτερων! ^^
    Last edited by Ali[Gi]; 17-04-2011 at 11:32 PM.
    [B][I][COLOR="Red"]ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

  2. #2
    Rank: Regular
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 99

    Default

    pes m enan logo pou me auto to replay thes na gineis captain.ola sta leei o greek)martyr akomi kai to basillius to leei o greek akomi kai ta wards leei pou na ta balei o greek...
    -1 apo emena...akiro teleiws..apopsi m

  3. #3

    Default

    +1 στον συνονοματο..εχω παιξει υπερβολικα πολλα παιχνιδια μαζι του και πιστευω οτι αξιζει....gl dude

  4. #4
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by toulipa View Post
    pes m enan logo pou me auto to replay thes na gineis captain.ola sta leei o greek)martyr akomi kai to basillius to leei o greek akomi kai ta wards leei pou na ta balei o greek...
    -1 apo emena...akiro teleiws..apopsi m
    Πες μου ενα που μου το ειπε ο ιδιος ο martyr.Αφου ηταν clan war τι ηθελες να κανω.Ακουγα αποψεις και επαιρνα.Ουτως η αλλως αυτα τα pick θα εκανα γιατι τα ειχαμε συζητησει και πιο πριν απο το clan war.Γιατι ορισμενοι προσπαθειτε να ριξετε κακια χωρις να ξερετε τι εχει συμβει.Ειχαμε συμφωνησει πριν το game να κανουμε αυτο το pick.Απλα μου ειπε ο martyr να περιμενω να εβλεπε τα picks των αλλων μηπως και αλλαξουμε κατι.Alleria-Bristleback-Crystal Maiden-Venge-Nevermore ηταν απο την αρχη δικο μου και μονο δικο μου pick.Πηγαινετε λεω εγω να ριξετε καπου αλλου κακια.
    [B][I][COLOR="Red"]ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

  5. #5
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 520

    Default

    Οριστε ενα καλυτερο replay το οποιο θα σας διαφωτισει πιστευω περισσοτερο.Χωρις ends χωρις τιποτα.
    http://www.mediafire.com/?pb9j23y19g0j19s
    [B][I][COLOR="Red"]ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

  6. #6
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    βασικα ολοι αξιζουν μια ευκαιρια να γινουν captain ή vouched στο NIHL(ετσι και αλλιως δεν ειναι καν mid-skilled league ) και απλα αμα δειτε οτι δεν μπορει να ανταπεξελθει τοτε τον κανετε απλα post για warn ή για demote απο captain

  7. #7
    Rank: Disciple
    • Join Date: Feb 2011
    • Posts: 238

    Default

    Vasika +1 parolo p akoma den exw katalavei to rolo tou captain kai tou vouch enw rwthsa.....

  8. #8
    Rank: Regular
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 99

    Default

    kala entaksei kai egw eimai astronautis aligi......komborimon an thes na ginei kati swsto me to channel tote prepei na bazei o kathenas kapou sto mid skill ton pixi gi na einai mid skill...to channel den ginete apo to tipota kalo i kako..krinete apo ta atoma tou...

  9. #9
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by toulipa View Post
    kala entaksei kai egw eimai astronautis aligi......komborimon an thes na ginei kati swsto me to channel tote prepei na bazei o kathenas kapou sto mid skill ton pixi gi na einai mid skill...to channel den ginete apo to tipota kalo i kako..krinete apo ta atoma tou...
    Εσυ παλι νομιζεις οτι βρισκεσαι σε ενα league σαν το grc για παραδειγμα.Εισαι γελασμενος για αυτο αν το πιστευεις.Και σου λεω εγω τωρα.Θα ελεγες τα ιδια αν εκανε capt req o fayol η ο kabros η οποιοσδηποτε που ειναι γνωστος σαν ονομα εδω περα?ΟΧΙ.Γιατι εσυ πιστευεις οτι μονο αυτοι μπορουν να ειναι capt ενω εμεις οι απλοι dota players δεν μπορουμε.Οποτε θα σε παρακαλουσα παρα πολυ να μην ξανασπαμαρεις στο ποστ μου και να μην βγαζεις αλλη κακια απεναντι μου.Ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις.Αραξε λιγο λοιπον σε παρακαλω παρα πολυ.

    Σε ευχαριστω komborimon για το semisupport σου.
    [B][I][COLOR="Red"]ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

  10. #10
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    Quote Originally Posted by toulipa View Post
    komborimon an thes na ginei kati swsto me to channel tote prepei na bazei o kathenas kapou sto mid skill ton pixi gi na einai mid skill...to channel den ginete apo to tipota kalo i kako..krinete apo ta atoma tou...
    Βασικα για μενα το μονο καλο απο το league ειναι το χρηματικο επαθλο. Το skill και η νοοτροπια των περισσοτερων vouched που δεν εχουν ξαναπαιξει καν σε αλλο private league εμενα δε με ικανοποιει. Επισης εχει αρκετο inactivity απο πολλους κατι που μεχρι στιγμης δεν ελεγχεται με αποτελεσμα να μην γινονται games. Απο τα 400+ ατομα που ειναι vouched υπαρχουν αρκετοι που δεν εχουν καν game. Για αυτα τα ατομα που δεν τους κανουν picks καλο ειναι να γινονται captains για να παιζουν και αυτοι αλλα και για να γινονται περισσοτερα games.
    Τωρα αμα ειναι να μπει ο πηχης στο mid skill τοτε ακομα πιο λιγοτερα games θα γινονται μιας και δεν κανουν vouch request πολλοι καλοι παιχτες + οτι πρεπει να φυγουν αρκετοι απο το league. Επιπλεον υπαρχει και αρνητικη προκαταληψη κατα του NIHL απο τους GDL players οπως ειδα να γραφουν καποιοι στο league channel στο irc.

  11. #11
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by komborimon View Post
    Βασικα για μενα το μονο καλο απο το league ειναι το χρηματικο επαθλο. Το skill και η νοοτροπια των περισσοτερων vouched που δεν εχουν ξαναπαιξει καν σε αλλο private league εμενα δε με ικανοποιει. Επισης εχει αρκετο inactivity απο πολλους κατι που μεχρι στιγμης δεν ελεγχεται με αποτελεσμα να μην γινονται games. Απο τα 400+ ατομα που ειναι vouched υπαρχουν αρκετοι που δεν εχουν καν game. Για αυτα τα ατομα που δεν τους κανουν picks καλο ειναι να γινονται captains για να παιζουν και αυτοι αλλα και για να γινονται περισσοτερα games.
    Τωρα αμα ειναι να μπει ο πηχης στο mid skill τοτε ακομα πιο λιγοτερα games θα γινονται μιας και δεν κανουν vouch request πολλοι καλοι παιχτες + οτι πρεπει να φυγουν αρκετοι απο το league. Επιπλεον υπαρχει και αρνητικη προκαταληψη κατα του NIHL απο τους GDL players οπως ειδα να γραφουν καποιοι στο league channel στο irc.
    Διαβασε κανεις τι ειχε πει ο Korakius? ''Αν βρισκομαστε σε καποιο high skilled league το οποιο παιρνει μονο εμπειρους παιχτες και οχι παιχτες οι οποιοι θελουνε να μαθουνε δυο-τρια πραγματα παραπανω,να μου το πειτε να γινω απο μονος μου unvouch''.Πιστευω οτι ο συγκεκριμενος user τα ειπε ολα.
    [B][I][COLOR="Red"]ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

  12. #12
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 698

    Default

    promote request accepted

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •