Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 57 of 57
  1. #41
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by KoNaMiGr View Post
    Δηλαδη για να καταλαβω τι θες ζητας απο το 48 team να παιζει αναμικτα μπας και παρεις κανα win?
    Ρε συ παιχτη μηπως εισαι ο εγγονος τις θεοπουλας?Τι λες????????????????
    Για ονομα του θεου σοβαρεψου λιγο οπως θελει θα παιζει ο καθενας γουστο του και καπελο του και ισα ισα με αυτα τωρα που κανεις το μονο που καταφερνεις ειναι να φερνεις στα ορια τους καποια ατομα αν εγω θελω να παιζω απο το πρωι ως το βραδυ με το team μου μαγκια μου.Ας ερθεις με καλυτερο team να με κερδισεις τι καθεσαι και postareis?Δες εδω που φτασαμε... να συζηταει ο καθε τυχοντας για εναν player που δεν γνωριζει,Ας σε δω καπου να κανεις κατι και μετα ελα και βγαλε αποψη ως τοτε this conversation is over
    Απο την αρχη είπαμε να γίνονται τα cm με random teams..Πολύ πιθανό να τύχετε κι εκεί κάποιοι απτο clan σου μαζί...Το να υπάρχουν ΜΟΝΟ cm με MONO το team sas δεν οδηγεί ούτε βελτιώνει τίποτα...Αν θες να καταλαβένεις άλλα απόσα σου λένε και να λές ότι νάναι feel free go on...Στα startgame δε σε βλέπω... :\

    Kisses κάντε ότι σας καυλώσει τσάμπα κουράζομαι πολλές παροπίδες και μυαλό γιόκ.

  2. #42
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Quote Originally Posted by KoNaMiGr View Post
    Δηλαδη για να καταλαβω τι θες ζητας απο το 48 team να παιζει αναμικτα μπας και παρεις κανα win?
    Ρε συ παιχτη μηπως εισαι ο εγγονος τις θεοπουλας?Τι λες????????????????
    Για ονομα του θεου σοβαρεψου λιγο οπως θελει θα παιζει ο καθενας γουστο του και καπελο του και ισα ισα με αυτα τωρα που κανεις το μονο που καταφερνεις ειναι να φερνεις στα ορια τους καποια ατομα αν εγω θελω να παιζω απο το πρωι ως το βραδυ με το team μου μαγκια μου.Ας ερθεις με καλυτερο team να με κερδισεις τι καθεσαι και postareis?Δες εδω που φτασαμε... να συζηταει ο καθε τυχοντας για εναν player που δεν γνωριζει,Ας σε δω καπου να κανεις κατι και μετα ελα και βγαλε αποψη ως τοτε this conversation is over
    Δε πίστευα ποτέ ότι θα έρθει η μέρα που θα το πω αυτό αλλά συμφωνώ με τον Konami!!

    Αύριο πρωί πρωί θα πάω για εξετάσεις, αίμα, πίεση και αυτά τα ψυχολογικά test με τις μουτζούρες που τους λες τι βλέπεις.

    Δικαίωμά τους να παίζουνε σα team. Γι'αυτό υπάρχουν τα sg και γι'αυτό μπήκε και το prize εκεί. Ανάμεσα στους προσωπικούς τσακωμούς έχω χάσει εντελώς τη μπάλα για το τι ακρβώς υποστηρίζει ο καθένας.

    To Nihl προσπαθεί να γίνει ένα πιο competitive και high skilled league. Από τη στιγμή που υπάρχουν και prizes αυτό γίνεται μόνο με teams. Όταν παίζεις με άτομα που γνωρίζεις και συνεργάζεσαι σαφώς θα παίξεις πιο καλά. Το ίδιο γίνεται και στο eleos/NoL και δε θα γίνει εδώ; Είναι αναμενόμενο και επιβάλλεται να γίνει!

    Άτομα που έρχονται από eleos/NoL χωρίς εμπειρία στα cm (όπως εγώ για παράδειγμα) λογικό είναι να μη μπορούν να ανταπεξέλθουν και να γίνονται στόχος κραξίματος που δε ξέρουν τα βασικά (δε με έχει κράξει κανείς προσωπικά αλλά το λέω γενικά) και να χάνουν απέναντι σε οργανωμένες ομάδες με περισσότερη εμπειρία. Όπως λέμε και στην Ελλάδα "man up and keep going".

    Το να μην επιτρέπεις ομάδες όπως γίνεται στα WB θα ήταν καταστροφικό για το skill level του Nihl που προσπαθούμε να ανέβει και όχι να κατέβει. Όπως είπα και πάλι γι'αυτό υπάρχουν τα sg, γι'αυτό μπήκε εκεί το prize και καλή η κίνηση των παιδιών να δοκιμάσουν να το βάλουν εκεί για να έχουν μια ευκαιρία και οι randoms.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  3. #43
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Λοιπόν, παίρνεις τις τελευταίες σου απαντήσεις, γιατί πολύ κράτησε αυτή η παρωδία. Έρχεσαι και κλαίγεσαι, επειδή είσαι noob, για κάτι το οποίο είναι στη φύση ενός league, μόνο και μόνο επειδή δεν έχεις την υπομονή και τη θέληση να κάτσεις να παίξεις επειδή χάνεις.

    Quote Originally Posted by OtiNanaiBans View Post
    Φυσικά και είναι άσχετο..Συζητάμε για τους 48 κυρίως που είναι το πρόβλημα και το Unbalance στο League οι οποίοι 48 είναι 10 ψωνισμένα άτομα που όλοι με ρωτάνε prive (ο ποιό πρόσφατος είναι ο ali gi ) για το γιατί τα βάζω μαζί σας ενώ δεν έχω την δύναμη που έχετε εσείς..Η απάντηση είναι πολύ απλή..Πάντα θα διεκδικώ κάτι που μπορώ και όσο μπορώ Το staff δεν φταίει σε καμία περίπτωση επειδή εσείς φοβάστε/βαριέστε η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ άλλο να παίξετε ανάμικτα games και πόσο μάλλον ο ένας versus του άλλου..
    Εμείς είμαστε το πρόβλημα; Πρώτη φορά το αναφέρεις αυτό χωρίς κάποιο δείγμα υπόνοιας μετά από 50 replies, fuck me. Και ποιο unbalanced league... Μιλάμε για league free for all, με το μόνο requirement να έχεις 2 supports από ήδη vouched users. Λογικό είναι να είναι unbalanced και λογικό είναι κάποιο να είναι καλύτεροι από κάποιους. Νομίζεις είσαι ο μόνος που έχει παίξει και παίζει vs stucks/teams; Γιατί κανείς δεν βγήκε ποτέ να κλαφτεί; Σκέψου το λίγο και για σύνελθε...


    Και για να μιλήσω ως 48, παρότι δεν το ήθελα και με αναγκάζεις με κουτοπόνηρο τρόπο, ο Ali[Gi] καταρχήν δεν έχει καμία σχέση με εμάς...
    Επίσης, θα χαρώ να μου πεις ποιος άλλος από το team μου είναι τόσο ξεπλένης έτσι ώστε να κάτσει να μιλήσει prive σε σένα για ένα τόσο ηλίθιο θέμα... Επίσης θα χαρώ πολύ να μου πεις τι σε έκανε να μας θεωρείς ψωνισμένους. Το ότι ο jad0. γινόταν εριστικός, όπως, μες στις άκρες, μας λες; Και τον MastaHz κορόιδευε που είναι 29 φορές ανώτερος παίχτης από σένα και έχει χάσει όσες φορές έχεις χάσει και εσύ, αλλά ο MastaHz δεν ήρθε σε κανένα φόρουμ να κλαφτεί και να ζητήσει ένα δίκαιο gaming περιβάλλον... Ο komborimon το ίδιο και πόσα άλλα άτομα που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή.
    Πρέπει να καταλάβετε ότι κάποια πράγματα, όπως unbalanced games, αδικία, μικρο-flames κτλ. είναι μέσα στην έννοια "league".

    Αυτό που δεν μπορείς να καταλάβεις είναι ότι δεν έχουμε να αποδείξουμε τίποτα ούτε σε σένα, ούτε σε κανέναν και δεν μας νοιάζει ούτε στο ελάχιστο η άποψη ενός unknown noob.

    Quote Originally Posted by OtiNanaiBans View Post
    Ναι εγώ ο ίδιος πρότεινα να μπώ σε κάποιο staff role μιάς και οι ώρες που αφιερώνω στο forum/community/dota είναι αρκετές και θα είχα κάτι παραπάνω να κάνω Και να βοηθήσω σα staff,απο το να παίζω όλη μέρα με την 5αδα μου...
    Σκέφτηκες ότι γι' αυτό δεν έχεις ιδέα πάνω στο game; Επειδή τρως τη μέρα σου στο φόρουμ;
    Δικαίωμα σου, βέβαια, αλλά δεν έχεις το δικαίωμα να κρίνεις κάποιον που, ορθώς, παίζει DotA και προσπαθεί να βελτιωθεί.


    Quote Originally Posted by OtiNanaiBans View Post
    Είδες κάπου να γράφω πως το να γίνεις staff είναι κατι φοβερό??Αλλα για να γίνεις χρειάζετε μια διαδικασία και μια συζήτηση..Για παράδειγμα " Κώστα θα γίνει αυτό θα πρέπει να κάνεις αυτό και αυτό" και ΟΧΙ με γελοία posts νεύρων/αμηχανίας επειδή δυστηχώς δεν είμαι ο μόνος που στηρίζω όσα έχω γράψει παραπάνω...Μη κοιτάς που φοβούνται να μιλήσουν τα αρχίδια δε τα χουμε όλοι..
    Το υπονοείς συνεχώς και αυτό μου αρκεί. Η συζήτηση έχει γίνει ήδη και το ξέρεις...
    Αν νομίζεις ότι είναι έτσι οι συμπεριφορές με αρχίδια, τότε πλανάσαι πλάνην οικτρά...

    Quote Originally Posted by OtiNanaiBans View Post
    Να υποθέσω πως με αυτό το να σου μιλάω όπως μου μιλάς εννοείς να σε λέω μπούφε και να σε ειρωνεύομαι???Δεν είσουνα αρκετά "clear" can u help me plz???
    Όχι. Εννοώ στον ίδιο τόνο και ύφος.

    Quote Originally Posted by OtiNanaiBans View Post
    Οπως βλέπεις το αποτέλεσμα της υπόθεσης ήταν εσύ να χεις σκαλώσει/θυμώσει η ότι άλλο έχεις κάνει μαζί μου (δε σε κατηγορώ θέμα πειθαρχίας είναι αλλά αυτό έχεις κάνει) και πίστεψε με αλλάζοντας στάση απεναντί μου δε θα καταφέρεις τίποτα...Δεν φοβάμαι απολύτως τίποτα και ότι θέλω να πώ το λέω ''μπούφε???" no i hate this word!!! Οτι θέλω να το πώ το λέω Manager
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Ναι σωστά επειδή είμαστε staff παύουμε να είμαστε άνθρωποι! Είμαστε bot και δε λυγίζουμε με τίποτα όσο βλάκας και εκνευριστικός κι αν είναι ο άλλος!

    Ηθελα να'ξερα τα λέτε και τα πιστεύετε αυτά ή postάρετε έτσι για να περάσει η ώρα;
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  4. #44
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Δε πίστευα ποτέ ότι θα έρθει η μέρα που θα το πω αυτό αλλά συμφωνώ με τον Konami!!

    Αύριο πρωί πρωί θα πάω για εξετάσεις, αίμα, πίεση και αυτά τα ψυχολογικά test με τις μουτζούρες που τους λες τι βλέπεις.

    Δικαίωμά τους να παίζουνε σα team. Γι'αυτό υπάρχουν τα sg και γι'αυτό μπήκε και το prize εκεί. Ανάμεσα στους προσωπικούς τσακωμούς έχω χάσει εντελώς τη μπάλα για το τι ακρβώς υποστηρίζει ο καθένας.

    To Nihl προσπαθεί να γίνει ένα πιο competitive και high skilled league. Από τη στιγμή που υπάρχουν και prizes αυτό γίνεται μόνο με teams. Όταν παίζεις με άτομα που γνωρίζεις και συνεργάζεσαι σαφώς θα παίξεις πιο καλά. Το ίδιο γίνεται και στο eleos/NoL και δε θα γίνει εδώ; Είναι αναμενόμενο και επιβάλλεται να γίνει!

    Άτομα που έρχονται από eleos/NoL χωρίς εμπειρία στα cm (όπως εγώ για παράδειγμα) λογικό είναι να μη μπορούν να ανταπεξέλθουν και να γίνονται στόχος κραξίματος που δε ξέρουν τα βασικά (δε με έχει κράξει κανείς προσωπικά αλλά το λέω γενικά) και να χάνουν απέναντι σε οργανωμένες ομάδες με περισσότερη εμπειρία. Όπως λέμε και στην Ελλάδα "man up and keep going".

    Το να μην επιτρέπεις ομάδες όπως γίνεται στα WB θα ήταν καταστροφικό για το skill level του Nihl που προσπαθούμε να ανέβει και όχι να κατέβει. Όπως είπα και πάλι γι'αυτό υπάρχουν τα sg, γι'αυτό μπήκε εκεί το prize και καλή η κίνηση των παιδιών να δοκιμάσουν να το βάλουν εκεί για να έχουν μια ευκαιρία και οι randoms.
    Αν δε κάνω λάθος αυτό που είπα είναι να παίζουμε startgames ή -cm me random teams... Οχι να απαγορέψουμε στο team να παίζει μαζί αλλά να ΜΗ ΓΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ..!!


    EDIT: Αγόρι μου ninjaz tha sto grapsw greeklish mpas kai..den eipa oti oi 48 mou ekanan prive,10 ALLA ATOMA T LEAGUE MOU EIPAN GIATI TA BAZW ME TOUS 48..NEIWSTO LIGO..KSUPNA..OSO PROLABENEIS..
    De ksanaapantaw edw me ebgales apta rouxa mou kai exei matsara se 2 wres lan (me auton p me eixes rwthsei an eimai lan u know! )
    Last edited by OtiNanaiBans; 09-05-2011 at 08:35 PM.

  5. #45
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Quote Originally Posted by OtiNanaiBans View Post
    EDIT: Αγόρι μου ninjaz tha sto grapsw greeklish mpas kai..den eipa oti oi 48 mou ekanan prive,10 ALLA ATOMA T LEAGUE MOU EIPAN GIATI TA BAZOUN ME TOUS 48..NEIWSTO LIGO..KSUPNA..OSO PROLABENEIS..
    De ksanaapantaw edw me ebgales apta rouxa mou kai exei matsara se 2 wres lan (me auton p me eixes rwthsei an eimai lan u know! )
    Ωραία. Ξέρεις κάτι; Δεν με νοιάζει καθόλου ποιος σου είπε τι, εκεί καταλήγω. Με νοιάζει μόνο για δικά μας άτομα τι κάνουν και λένε. Οι υπόλοιποι κάντε και πείτε ότι θέλετε.


    ΥΓ. Χαίρομαι που δεν θα ξαναπαντήσεις μπας και ησυχάσουμε λίγο, γιατί έχουμε βγει over-dose από τα πολλά αλλοπρόσαλλα που έχουμε δει σε αυτό το thread.

    ΥΓ2. Χαιρετισμούς στον G0ld3n.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  6. #46
    Rank: Devotee
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 293

    Default

    Quote Originally Posted by NinJaZz View Post

    ΥΓ2. Χαιρετισμούς στον G0ld3n.

    slourp

  7. #47
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Quote Originally Posted by SPIDER View Post
    slourp
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  8. #48

    Default ...

    thelw n mathw t real name t g0ld3n edw k kero kai dn mporw

  9. #49
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by lesnamelenetan?o.O View Post
    thelw n mathw t real name t g0ld3n edw k kero kai dn mporw
    Σοφοκλής


    Done Ninjazz!!!Επίσης,είσαι καλό παικτάκι λέει!!

    Μη κουράζουμε τι μεγαλειότητά σας τώρα!! Βλέπω match

  10. #50
    Rank: Regular
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 99

    Default

    epeidi bariemai na psaxnw pws kaneis quote kai mlkies i apantisi gi auta pou eipes spider einai ta logia tou kane...to na ksereis to cm den mporeis na ipoxrewseis kai tous allous 4 randoms na to kseroun opote to replay apo to kathe site mporei na se boithisei mexri ena simeio....etc mporw na katalabw kai tin ennoia tis 5adas ....kai nai einai dotacw.eu sto quakenet tou irc...kai den s eipa spider kati gi vigoss kai auta ...rwtisa ton konami an oi alloi einai epaggelmaties me alla names....kai prospathisa na to rwtisw etc wste na katalabei oti den to lew eirwnika.....kai tha s pw kati gi ta manners s...i eleutheria tou logou s teleiwnei ekei pou arxizei autou pou epithithesai me ta manners s...gi auto tha prepei toulaxiston ta manners s na se noiazoun ligo gi na min prosbaleis ton allon.....

    oso gi to thema twn ksenwn tha ithela na rwtisw ton k[a]ne pio poli(san gnwsti twn bot tou eleos kai tou nol :P) ti prepei na ginei me ta bots (rithmiseis ,allagi bots )etc wste na proselkisoume ksenous...stin teliki an thelei kapoia lefta gi opoiodipote bot mporeis na to peis sto forum gi opoion thelei na boithisei....
    kai ninjazz an prosekses milisa perissotero se ola m ta thread na proselkisoume low me mid skill teams....me auta ta logia m apostasioume ligo apo ta atoma tou sfg/mcl ...episis an thelete mporw smr na katsw na metafrasw kati sto forum pou den exei metafrastei apo to section tou clan nihl...iparxei ena endexomeno na mporw na to dwsw na metafrastei kai sta germanika kai sta serbika ...


    p.s. auto pou me proksenise ton endiaferon pio polu apo ola itan to avatar tou omg.stogrc (nai nai eida kai tin alli foto atimouli ...)
    Last edited by toulipa; 10-05-2011 at 02:08 PM.

  11. #51
    Rank: Devotee
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 293

    Default

    Egw s auto to league re file den milaw ka8olou(ektos apo tous 48rides,p h megaluterh vrisia eina to zwo) kai genika megaluterh vrisia apo to zwo den lew.Sta post m den evrisa kanenan.

    Einai merikoi p otan tous lew ligo ti na kanoun apo items kai pws na xrisimeusoun sto team, s lene "a koita egw eimai top sto sg mhn milas please(reactor)".Den pairnoun apo logia.

    Einai kai alloi p katalavainoun.Apla gia ta manners m den boreis na peis tpt mias kai den vrizw kanenan(tulaxiston sto nihl) ektos apo tous clan mates.

    Poion prosvala?

  12. #52
    Rank: Regular
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 99

    Default

    egw se auto stathika kai se tipota allo kai ekana to analogo sxolio:''S auto to league-egw proswpika- den exw na apodeiksw tpt kai den me noiazei gia to ti paixtei me thewroun oso anafora ta manners/skill m.Paizw gia mena, na to euxaristh8w''...twra apo ekei kai pera ntaks...o jad0 xalaei ligo auto pou les genika gi tous 48 alla tespa...egw se olo to post den deixnw me to daktilo m kapoion ...mia sizitisi prospathw na kanw apantwntas apla auta pou leei o kathenas....pote den exw kaugadisei sobara me kapoion kai oute prokeitai...malista polles fores tou humour m kapoioi to exoun pareksigisei (px. pause)

  13. #53
    Rank: Squire
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 107

    Default

    Spider lipame ala den ipa ego afto to prama Pezame ena .sg sou leo to build pou tha akolouthiso kai molis teliono esi mou les oti "afto ine to buiold sou" kai arxizis na les kapia ala items. Kai afou blepis oti se grafo les "stin poutsa m min mathenete" kai ego sou leo ego sou leo "tixeo ine pou ime protos sta .sg? :O"
    Afti ine i perilipsi

    sorry gia to out of topic ala anaferthike to onoma mou
    Edo ine kai to replay
    Attached Files Attached Files

  14. #54
    Rank: Devotee
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 293

    Default

    Quote Originally Posted by Reactor View Post
    Spider lipame ala den ipa ego afto to prama Pezame ena .sg sou leo to build pou tha akolouthiso kai molis teliono esi mou les oti "afto ine to buiold sou" kai arxizis na les kapia ala items. Kai afou blepis oti se grafo les "stin poutsa m min mathenete" kai ego sou leo ego sou leo "tixeo ine pou ime protos sta .sg? :O"
    Afti ine i perilipsi

    sorry gia to out of topic ala anaferthike to onoma mou
    Edo ine kai to replay
    sorry p den 8umomoun ta akribes s logia.

    Kai to replay to evales gia na deikseis ti?;o

  15. #55
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by SPIDER View Post
    sorry p den 8umomoun ta akribes s logia.

    Kai to replay to evales gia na deikseis ti?;o
    Οτι σε νίκησε? :P (den to eida etsi to lew)

  16. #56
    Rank: Squire
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 107

    Default

    -.- Nomiza itane profanes kai to ekana gia na min xriazete na kano pali post (opos tora)
    1. Se periptosi pou den me pisteves
    2. Se periptosi pou kapios den iksere pios lei tin alithia gia na to diapistosi monos tou. (an kai den nomizo na niasti kai kanis)

    Episis exi simasia o tropos pou les kati. Gia paradigma etsi opos to parousiases esi fenotane les kai esi ise aftos pou prothimopiite na mas didaksi kai ego to pezo anoteros kai den dexome simvoules. Eno stin pragmatikotita (i toulaxiston opos to eklanvano ego) esi ise aftos pou theori oti den kseroume na pezoume kai prospathi na epivali tin gnomi tou kai ego aftos pou tin agnoo iponoodas oti efoson ime protos sta sg kati ksero kai ego. (den ipa oti ime o kaliteros ala gia na ime protos prepi na ime toulaxiston kalos)

    Edit: Re boufe otinanai ego kai spider idio team imastan <.< pos alios tha mou elege ti items na kano? -.-

  17. #57
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    To thread για άλλο σκοπό ξεκίνησε και αλλού κατέληξε.
    Για όποια διαφωνία ή πρόβλημα υπάρχει, μπορείτε να τα πείτε prive.


    Closed.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •