Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 40 of 82
  1. #21
    Rank: Councilor
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 414

    Default ANT1

    ENOMENI THA PETHANOUME ...!

  2. #22
    Rank: Councilor
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 489

    Default

    Quote Originally Posted by MoTiVaTeD View Post
    EXW SKOTWSEI HDH 5 ALLA TRAUMATISTIKA
    Quote Originally Posted by omG.stoGRC View Post
    PAIDES AKUGETE PWS TELIKA THA GINEI 4:16.

    O XRISTOS DEN EVRISKE MANDIA NA FORESEI.

    SORRY FOR THE INCOVINIENCE
    ΑΑΑ Δεν ξέρω τι να πιστέψω από τα δύο!?

    Quote Originally Posted by MoTiVaTeD View Post
    den me dagkwsan ara3te ekei pou kinigousa ena skontapsa
    Έτσι λένε όλοι...Σκόνταψα κάπου....Και μετά

  3. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Ant1 View Post
    ENOMENI THA PETHANOUME ...!
    akoma 3upnios eisai esu mikre;
    Generationi Alterae

  4. #24
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 716

    Default me[g]a

    4:22 kai tpt akoma;/
    Ημουν και εγω στο Mercedes!!

  5. #25
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 62

    Default

    xavale kanetai ??? min me lete tetia dipla m einai to nekrotaFIo :/

  6. #26
    Rank: Councilor
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 414

    Default ANT1

    Quote Originally Posted by MoTiVaTeD View Post
    akoma 3upnios eisai esu mikre;
    NAI SPORE...!

  7. #27

    Default


  8. #28
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 544

    Default

    Prolavenw na pekso ena last??
    ripper poios einai aytos poy exeis sto avatar?

  9. #29
    Rank: Disciple
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 215

    Default

    Quote Originally Posted by mpella View Post
    ripper poios einai aytos poy exeis sto avatar?
    apo tin tainia Underworld http://www.google.gr/search?q=underw...w=1920&bih=890

  10. #30
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 544

    Default

    ty ripperako

  11. #31
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 62

    Default

    telika tipota dn egine :P

  12. #32
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 520

    Default

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Σκοτωσα καμια 200αρια.Εχω κλειστει πανω στην ταρατσα του σπιτιου μου.Και εχουνε αρχισει πολλα ζομπι να μαζευονται απο κατω.Ως διαμαγειας βρηκα ενα Σνιπερ οπλακι και τωρα καμπερωνω εναν εναν.

    [B][I][COLOR="Red"]ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

  13. #33
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 789

    Default

    Kofte tis prezes ^^

    egw t na pw p h giagia mou me exei libanisi apo thn korfh ws ta nyxia??

  14. #34
    Rank: Board General
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 1,544

    Default

    Quote Originally Posted by dark_crow(n View Post
    Kofte tis prezes ^^

    egw t na pw p h giagia mou me exei libanisi apo thn korfh ws ta nyxia??
    Kyriaki einai..chill...Megalh i xari tou.. :P

  15. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Ripper_Awakened View Post
    PoPoPO Stealers!!!!!

    Lipon paidia akoute ti tha kanoume gia ta Zombie.....Piges mou ipan pos vgenoun Siga siga kai oxi ola mazi Giati Fovountai.....Lipon tha mazeftoume se Mia kentriki platia tha kanei o kathenas apo ena Oplo oti vri Mprosta tou...tha Onomastoume me diafora names like ZombieFonias,ZombieFlokias,ZombieKlanias ( o fovitsaris tis pareas),ZombieManiac,ZombieLover.....kai pou lete meta apo afto tha Onomasteoume San Omada Zombie Killers.....tha Aniksoume kai sto Internet mia Web Site na Vlepoume ti ginete ston Kosmo pano tha Nikiasoume kai enan Doriforo giana vlepoume Se aktina 25 Xiliometron Apo eki pou vriskomaste Giana min Piastoume Ston Ipno re pedi mou apo kana Zombie Enoeite pos gia Doloma tha exoume |Tin Mpella etsi Kopela einai Mialo exi Aftin tha kanoun Focus Opote emeis Eimaste kalimeni Otan pane na tin Piasoune tha skame emeis Miti tha ta Leme Tsaaaa Zombiakiaaaa kai tha arxizoume na varame Flokia Oti pari o xaros ( kanoniste malakes na varesi o enas ton allon tha sas Kopso ta Podaria ) meta apo eki tha vroume kai ena Fortigo ( Ntalika protimo ) na to Ftiaksoume Kiolas Spoiler,Turbo ktlp ktlp Kai Na valoume kai ton Small_houzour1s Mprosta kai kala san Prostateuthiko kai Sinexizoume oti Vroume Mprosta To pernoume Paramazoma O small_houzour1s Antexi ksilo einai Toumpano ( kai kala leme tora ) Alla den gamiete Emeis sinexizoume akathekti an mas "teleiosi" o Small_houzour1s exoume ton Konami(gr) Kseri aftos Apo antoxi "apo Poli voria Proastia tis ellados einai Ligo pio psila kai aristera tha elega" Pou lete ton exoume Mprosta tha vala Koutoulies aftos einai Ekpedevmenos den Xarizi Kastano isa isa na tou figi to Mialo sto telo apo tis Poles Zombie Koutoulies.....Telos panton kapos etsi tha sinexisti to paramithi mexri pou sto telos tha ta gamisoume Ola kai den tha exoume ti na kanoume....tha exoume kai mono Mia kopela mazi mas "tin Lipame an gini afto to prama Den tha prolaveni na mas kanei Aderfia" Alla....arakse skeftika na paroume Apo mia o kathenas oste na min gini kai Aimomiksia re pAidi mou sto telos Giati pali tha mas Katarasti o Theos kai tha erthi gia triti parousia kai den tha to antekso O ermos Toso treksimo idi tha kanoume arketo DEN THELO ALLO!!!!

    Btw.....Ego Goustaro na vgoun ta zombie tha einai tromeri empiria!! kai oso kratisi!

    By kAvLoMiRiS
    Last edited by kAvLoMiRiS; 22-05-2011 at 09:55 AM.

  16. #36
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 789

    Default

    Quote Originally Posted by kAvLoMiRiS. View Post
    PoPoPO Stealers!!!!!

    Lipon paidia akoute ti tha kanoume gia ta Zombie.....Piges mou ipan pos vgenoun Siga siga kai oxi ola mazi Giati Fovountai.....Lipon tha mazeftoume se Mia kentriki platia tha kanei o kathenas apo ena Oplo oti vri Mprosta tou...tha Onomastoume me diafora names like ZombieFonias,ZombieFlokias,ZombieKlanias ( o fovitsaris tis pareas),ZombieManiac,ZombieLover.....kai pou lete meta apo afto tha Onomasteoume San Omada Zombie Killers.....tha Aniksoume kai sto Internet mia Web Site na Vlepoume ti ginete ston Kosmo pano tha Nikiasoume kai enan Doriforo giana vlepoume Se aktina 25 Xiliometron Apo eki pou vriskomaste Giana min Piastoume Ston Ipno re pedi mou apo kana Zombie Enoeite pos gia Doloma tha exoume |Tin Mpella etsi Kopela einai Mialo exi Aftin tha kanoun Focus Opote emeis Eimaste kalimeni Otan pane na tin Piasoune tha skame emeis Miti tha ta Leme Tsaaaa Zombiakiaaaa kai tha arxizoume na varame Flokia Oti pari o xaros ( kanoniste malakes na varesi o enas ton allon tha sas Kopso ta Podaria ) meta apo eki tha vroume kai ena Fortigo ( Ntalika protimo ) na to Ftiaksoume Kiolas Spoiler,Turbo ktlp ktlp Kai Na valoume kai ton Small_houzour1s Mprosta kai kala san Prostateuthiko kai Sinexizoume oti Vroume Mprosta To pernoume Paramazoma O small_houzour1s Antexi ksilo einai Toumpano ( kai kala leme tora ) Alla den gamiete Emeis sinexizoume akathekti an mas "teleiosi" o Small_houzour1s exoume ton Konami(gr) Kseri aftos Apo antoxi "apo Poli voria Proastia tis ellados einai Ligo pio psila kai aristera tha elega" Pou lete ton exoume Mprosta tha vala Koutoulies aftos einai Ekpedevmenos den Xarizi Kastano isa isa na tou figi to Mialo sto telo apo tis Poles Zombie Koutoulies.....Telos panton kapos etsi tha sinexisti to paramithi mexri pou sto telos tha ta gamisoume Ola kai den tha exoume ti na kanoume....tha exoume kai mono Mia kopela mazi mas "tin Lipame an gini afto to prama Den tha prolaveni na mas kanei Aderfia" Alla....arakse skeftika na paroume Apo mia o kathenas oste na min gini kai Aimomiksia re pAidi mou sto telos Giati pali tha mas Katarasti o Theos kai tha erthi gia triti parousia kai den tha to antekso O ermos Toso treksimo idi tha kanoume arketo DEN THELO ALLO!!!!

    Btw.....Ego Goustaro na vgoun ta zombie tha einai tromeri empiria!! kai oso kratisi!

    By kAvLoMiRiS



    HAHAHAHAAHHHAHHhhahhahqhhhhhahhahahahahahhh koutoulies zombie k gw psinomai zombie k etf hahhahana

  17. #37

    Default

    Quote Originally Posted by dark_crow(n View Post
    HAHAHAHAAHHHAHHhhahhahqhhhhhahhahahahahahhh koutoulies zombie k gw psinomai zombie k etf hahhahana
    File sou leo meta apo ola afta ego piga mia volta stin "WECE" na kano tin anagki mou vgeno ekso tpt apo tin Zombie Killers team!!! Oute enas!! Mono ena Zombie na mou xorevi Seksoualika "mallon itan kamia striper kai tou emine Apothimeno" ti na kano o ermos Arpazo to oplo to varao Headshot Tavla to Zombie anaskela ipe to despot panaiot meta sinexizo vrisko alla atoma eki na varan paf pouf ntapa ntoupa apo edo apo eki tous helparo kai ego ginomaste omada sinexizoume Pernoume to "averof" pou ixa afisi piso sinexizoume akathekti me ton Konami(gr) Mprosta prostateutiko Stamatame sto Fast Food na paroume kana Giro kovi lorda re pedi Mou me to poutao to Podi sto pedodromio Tsoup na ta zombie eskasan Miti kai na fonazoun "MIALAAAAAAAA FERTE MIALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" e na ta gamiso mpeno mesa vgazo to nero pistolo ekso Apo tin Tripoula to varao sto kefali Afto itan Doksa patri QIOU QIOU!!!! ela omos pou mas erxete o "BrainShaker" kai mas kanei Poutana to "averof" ti na kanoume vgenoume ekso arxizoume na trexoume OMOS MAS PERIKIKLONOUN STIN PLATIA petao Bomb ulti stun hex laguna finger ta suicide ta panta ola anigo dromo pername mpenoume ston iponomo ton Opio eki vriskoume ton koukounara na krivete o Xestis Anti na vgi ekso na varesi tpt aftos krivete! Araxte tous leo edo eimaste kataskinonoume gia simera " mias kai exi perasi i ora fisika" alla fovame giati exoume gia anixneuti ton Ninjazz kai fovame einai kai trelos aftos mpori na paei kai me Zombie tosi agamia pou exi toso kairo exoume ftasi sto 2025 pou lete pedia exoume vgali tromera pramata i texnologia exi anaptixthi Apistefta exo lazer me PC na poume to stino kato kai oti Zombie perna to vara me tin mia sto kefali na tou xalasi ta Kitara mpas kai psofisi alla pou to piran xampari na oume se mia fasi sou leo me skane Ntou "proti fora tote imoun mesa sto net ekini ti stigmi pou pao na paro to FB mou ska to gamimeno Zombie anigi porta kai mas leei Ti sas Vrike" apo ti tromara mou sou leo tou petao to Mouse to vrike kako to petaksa ekso alla mas fonakse parea to malakismeno ti na kanoume petame Mouse na poume exoume kai ton V3nom na mas ferni Mouse na petame na ta pernoume sto kefali na ta vriski PEW PEW kai etsi sou leo alli fasi alla mas perikiklonoun Doksa to theo to net mas exi krifi eksodo Gia ora anagkis kai vgikame apo eki figame ola kala sinexizoume gia tin kentriki platia simfonoume me tin omada na pame spitia mas tou kathenos na vroume tous dikous mou pame prota sto diko mou vriskoume oli gg kaneis tpt sinexizoume parakato pame sto Spiti tou Ninjazz vlepoume na oume eki tous dikous tou Tipota kai afti etimi gg Tous pernoume tous vazoume sto "Zombietank" ( min fantasite tpt tromero ena Datsun einai me patates Eksoplismenes me C4 mesa einai idikes Mi to Epixirisete Spiti) tous Fortono piso tous leme ti simveni proxorama gia Athina na paroume to Aeroplano gia Alaska lene Pos den exi ftasi to kako apo eki sto dromo pou les eki sta Tempi mas stamata na kopsoume isitirio kai tixeni na einai ena Kormi file sou leo alli fasi Kormara 2metro kavlaki (opa opa opa!! oxi alla tha fame ban)tin pernoume kai aftin sinexizoume ftanoume stous Delfoun vlepo Sminos Zombie kai leme Edo eimaste kanonizo to pos tha skasoume ntou sa perno to datsun vazo kai ton Ektoksefti pano na peta tis patates ( tora tha mou pis pou ta vrisko ola afta etsi?? Ela mou nte!! o theos mou ipe pos eimai o Eklektos kai mou dini oti Mou aresi ) peta Sou leo patata petixeni kamia 20aria menoun alla 150 o ninjaz einai Pano sto vraxo eki me to Sniper "kardeL" einai master sou leo ta perni 5 5 ta zombie den katalaveni xristo pername kai apo ekino ftanoume Athina.....ligo ekso prin ftasoume stamata sta everest gia ksekourasi efodiasmo sinexizoume meta pou les pame sto aerodromio alla den vriskoume tipota psixi ola nekra sta @@ mas emeis pernoume to aeroplano ftanoume Alaska eki mas pianoun mas vazoun sto Statiotiko Tank mas pane stin vasi tous elenxous ola eki gg meta idan pos eimaste Professionals sto thema kai mas lene tha pate se apostoli Ameriki na sosete ton kane Pou einai filakismenos kai den mpori na mpi kai na vgi tipota alla Pros to paron Mporite na ksekourastite kamia meroula kai meta feugete Sveltada gia ton kane!! alla afto tha sinexisti sto Deutero meros pros to paron Mporite na perimene Mexri tin Deutera kali sas mera!!!


    By kAvLoMiRiS
    Last edited by kAvLoMiRiS; 22-05-2011 at 10:45 AM.

  18. #38
    Rank: Regular
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 83

    Default

    Zwntanos 9rulos h fash....tn exw dei Will Smith..mono o skulos mu leipei alla pou 9a paei 9a tn vrw!


    Κι όμως καμιά γυναίκα...δεν είναι καλύτερη απο δύο

    Aris Super-3


    ( Click to show/hide )

  19. #39
    Rank: Devotee
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 333

    Default

    tlk pote tha psofisoume?
    ( Click to show/hide )
    thalasa_nestos
    ( Click to show/hide )

  20. #40
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 63

    Default

    Όποιος πήρε το aegis... να το φέρει πίσω! :Ρ
    Code:
      
     l33t guitar skills
    
    <SaRDaNaPaLoS_QQ> mazeytikan 2 akyroi e3w apo ti porta mou kai zhtagan aytografo
    <SaRDaNaPaLoS_QQ> LOL
    <Dragonwolf-> hahaha sovara?
    <SaRDaNaPaLoS_QQ> yy oute pou tous exw dei pote mou entwmeta3y
    <SaRDaNaPaLoS_QQ> tous efera ena eswrouxo mou
    <SaRDaNaPaLoS_QQ> gelasan eipan kalh nyxta kai efygan alla3e tin zwh mou ayto to peristatiko
    <Dragonwolf-> HAHAHAHAH <SaRDaNaPaLoS_QQ> tous efera ena eswrouxo mou
    <Dragonwolf-> XAAAAAXA
    <SaRDaNaPaLoS_QQ> DEN EIXA XARTI OK?

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •