Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 20 of 81
  1. #1
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2011
    • Posts: 312

    Default Γενικα για το καναλι!

    Αρχικα, ειμαι vouched στο καναλι λιγο καιρο (πανω κατω μια εβδομαδα νομιζω) και εχω δυσαρεστηθει απο το γεγονος οτι στα 12-13 games που εχω παιξει παιζουμε παντα οι ιδιοι. Δηλαδη απο τα 560 ατομα που ειναι vouched παιζουμε μονο 50-60 ατομα max.Οι υπολοιποι δηλαδη που ειναι? Κυριως απο τα αυτοματα vouch οπου εγιναν καποιοι vouch, ενω πιθανων δεν τους ενδιεφερε καν να παιξουν εδω,αλλα και για ατομα που εκαναν vr αλλα ειναι σχεδον εντελως inactive.Δεν θα επρεπε να δεχθουν κυρωσεις? λογικο ειναι νομιζω.

    Δευτερον, πολλες φορες δημιουργουνται προβληματα in-game αλλα και στο channel,και δεν υπαρχει κανενας αλλος εκτος απο τον Ninjazz για να τα λυσει.Ξερω πως βοηθαει απειρα το channel σε ολα, αλλα μονος του δεν γινεται να τα οργανωνει ολα. Μηπως θα επρεπε να βρεθουν καποια ατομα υπευθυνα για να βοηθησουν? π.χ. καποιο staff member ή παιχτης του nihl ή απλα ενα υπευθυνο ατομο που να γνωριζει

  2. #2
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Δεν τα έγραψες όμως στο thread μου απο κάτω...Για να δώ τι θα σου απαντήσουν.

  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2011
    • Posts: 312

    Default

    γιατι να τα γραψω στο thread σου?

  4. #4
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 1,423

    Default

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Αρχικα, ειμαι vouched στο καναλι λιγο καιρο (πανω κατω μια εβδομαδα νομιζω) και εχω δυσαρεστηθει απο το γεγονος οτι στα 12-13 games που εχω παιξει παιζουμε παντα οι ιδιοι. Δηλαδη απο τα 560 ατομα που ειναι vouched παιζουμε μονο 50-60 ατομα max.Οι υπολοιποι δηλαδη που ειναι? Κυριως απο τα αυτοματα vouch οπου εγιναν καποιοι vouch, ενω πιθανων δεν τους ενδιεφερε καν να παιξουν εδω,αλλα και για ατομα που εκαναν vr αλλα ειναι σχεδον εντελως inactive.Δεν θα επρεπε να δεχθουν κυρωσεις? λογικο ειναι νομιζω.
    Όλα τα inactive άτομα έχουν γίνει ήδη delete από τις λίστες μας.Αν πας να τσεκάρεις υπάρχουν στα vouch members υπάρχουν μόνο άτομα στο league αυτήν την στιγμή που έχουν παίξει τουλάχιστον 1 game αυτόν τον μήνα.

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Δευτερον, πολλες φορες δημιουργουνται προβληματα in-game αλλα και στο channel,και δεν υπαρχει κανενας αλλος εκτος απο τον Ninjazz για να τα λυσει.Ξερω πως βοηθαει απειρα το channel σε ολα, αλλα μονος του δεν γινεται να τα οργανωνει ολα.
    Και παρόλαυτα είδες πόσα άτομα τον κατηγορούνε?

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Μηπως θα επρεπε να βρεθουν καποια ατομα υπευθυνα για να βοηθησουν? π.χ. καποιο staff member ή παιχτης του nihl ή απλα ενα υπευθυνο ατομο που να γνωριζει
    Έχουμε δημιουργήσει το κανάλι #Clan.Nihl στο irc για οποιαδήποτε άμεση επικοινωνία επιθυμείτε με το staff team.Δεν είναι ανάγκη να μας ψάχνετε στο bnet μόνο πλέον.

    Σκεφτείτε ότι το league δεν λειτουργεί ούτε 2 μήνες.Στις επόμενες μέρες θα ανακοινωθούν αρκετές μεγάλες αλλαγές που πρόκειται να γίνουν.Κάντε λίγο υπομονή να τις δείτε!!!
    Το οτι παιζεις στην NOL ειναι προνομιο και οχι δικαιωμα


    kai an den saresei...se grafw ston kakto mou...

    < vanilia > o chuck norris einai o monos pou den tha faei ban


    Battle.Net® Channel “Clan NoL” Rules and Terms

  5. #5
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    Quote Originally Posted by L3stat View Post
    Όλα τα inactive άτομα έχουν γίνει ήδη delete από τις λίστες μας.Αν πας να τσεκάρεις υπάρχουν στα vouch members υπάρχουν μόνο άτομα στο league αυτήν την στιγμή που έχουν παίξει τουλάχιστον 1 game αυτόν τον μήνα.

    Ε ναι ομως αυτο ειναι ψιλοfail δηλαδη τι παει να πει οτι επειδη παιζεις 1 game τον μηνα εισαι active? Καλυτερα να ανεβασετε τον minimum αριθμων games που πρεπει να παιξει το μηνα για να εχει πιο πολυ κοσμο για games το channel


    Και παρόλαυτα είδες πόσα άτομα τον κατηγορούνε?




    Ε ναι ομως αυτο ειναι ψιλοfail δηλαδη τι παει να πει οτι επειδη παιζεις 1 game τον μηνα εισαι active? Καλυτερα να ανεβασετε τον minimum αριθμων games που πρεπει να παιξει το μηνα για να εχει πιο πολυ κοσμο για games το channel


    Μονο ο otinanaibans βλεπω να τον κατηγορει που δεν εχει ιδεα για το πως λειτουργουν οι admins σε αλλα private leagues . Και τι δηλαδη αμα τον κατηγορουνε καποιοι σημαινει οτι ειναι κακος admin ?

  6. #6
    Rank: Banned User
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 1,007

    Post ;/

    Εγώ έχω ένα πρόβλημα με το pc μου σπίτι και DotA παίζω μόνο όταν πηγαίνω σε friends και σε net...Μέχρι να πάρω νέο pc δε θα πάιζω σπίτι...Πάει να πει πως θα γίνω unvouched για inactivity;Εγώ θα ήθελα να είμαι vouched,why not...

  7. #7
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    Quote Originally Posted by MaR_MeRiLyN_TiM View Post
    Εγώ έχω ένα πρόβλημα με το pc μου σπίτι και DotA παίζω μόνο όταν πηγαίνω σε friends και σε net...Μέχρι να πάρω νέο pc δε θα πάιζω σπίτι...Πάει να πει πως θα γίνω unvouched για inactivity;Εγώ θα ήθελα να είμαι vouched,why not...
    Ε οσοι εχουν προβλημα θα ενημερωνουν τους admins .

  8. #8
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Οπα Οπα...Πού ακριβώς έγραψα ότι ο ninjazz δεν είναι καλός manager ή ότι δεν είναι ο μόνος που ασχολείτε??

    Query του έκανα και του είπα πως μόνο εσύ είσαι active staff και ασχολείσαι θα αντέξει έτσι το league; και εδώ είναι και διαβάζει και ας το διαψεύσει αν θέλει...

    Καλό θα ήταν να καταλαβαίνετε τι ακριβώς γράφει ο άλλος,έτσι κύριε Στρατή ?

    @niaou- γιατί αυτό που έγραψες έχει σχέση με το part1 του thread μου ίσως ;

  9. #9
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 691

    Default

    Πιστεύω οτι η προώθηση ενός/δυό ατόμων που έχουν εμπειρία και όχι απλά να λένε οτι είναι vouchers στο nihl,θα ήταν ότι έπρεπε αυτή τη περιόδο για το κανάλι..

    Πολλοί δεν παίζουν dota 2 επειδή ακόμα δεν έχει βγει maphack!

  10. #10
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2011
    • Posts: 312

    Default

    Με βαση τα λεγομενα του L3stat activity σημαινει να παιζω 1 game τον μηνα και να λεω ΑΑ ΠΑΙΖΩ NIHL ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΑΜΑΤΟΣ? 560 ατομα vouched ολα εχουν παιξει απο 1 game αυτον τον μηνα? δεν νομιζω και πολυ απλα σιγα μην καθησετε να κανετε .ρανκ σε ολα αυτα τα ατομα. @Λ3στατ τι να το κανω εαν ειστε στο irc και να ειστε ολη μερα στο ελεος η στο νολ ? Χρησιμο (ΔΕΝ)

    Ολοι ξερουμε ποσο καλη δουλεια κανει ο ninjazz και οσοι τον κραζουν ειναι αχαριστοι απλα! Ομως ολοι καθομαστε και τρωμε απιστευτο flame/κραξιμο και αντι να αρχισουμε και εμεις το βουλωνουμε. Μηπως θα επρεπε καποιος να κανει κατι γι αυτο? Παραδειγμα lazlo-10 δεν εχω δει να κανει κατι (οχι πως εχω κατι μαζι του απλα λεω) Χρειαζομαστε ''εποπτες'' και αυτη την στιγμη εχω στο μυαλο μου αρκετους που ειναι ικανοι γι αυτο τον ρολο

    Π.Σ : @οτιναναιμπανς στο δικο σου ολο κραζεστε δεν υπαρχει λογος να γραψω εκει.

  11. #11
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Με βαση τα λεγομενα του L3stat activity σημαινει να παιζω 1 game τον μηνα και να λεω ΑΑ ΠΑΙΖΩ NIHL ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΑΜΑΤΟΣ? 560 ατομα vouched ολα εχουν παιξει απο 1 game αυτον τον μηνα? δεν νομιζω και πολυ απλα σιγα μην καθησετε να κανετε .ρανκ σε ολα αυτα τα ατομα. @Λ3στατ τι να το κανω εαν ειστε στο irc και να ειστε ολη μερα στο ελεος η στο νολ ? Χρησιμο (ΔΕΝ)

    Ολοι ξερουμε ποσο καλη δουλεια κανει ο ninjazz και οσοι τον κραζουν ειναι αχαριστοι απλα! Ομως ολοι καθομαστε και τρωμε απιστευτο flame/κραξιμο και αντι να αρχισουμε και εμεις το βουλωνουμε. Μηπως θα επρεπε καποιος να κανει κατι γι αυτο? Παραδειγμα lazlo-10 δεν εχω δει να κανει κατι (οχι πως εχω κατι μαζι του απλα λεω) Χρειαζομαστε ''εποπτες'' και αυτη την στιγμη εχω στο μυαλο μου αρκετους που ειναι ικανοι γι αυτο τον ρολο

    Π.Σ : @οτιναναιμπανς στο δικο σου ολο κραζεστε δεν υπαρχει λογος να γραψω εκει.
    Μη κρίνεις πάντα απο ότι βλέπεις παρα έξω...Πολλές δουλειές δε φαίνοντε...Αυτοί που φαίνονται χωρίς τους άλλους δε θα πηγαίναν πουθενά....

    Btw λογικό αν κράζαν οι αγαπημένοι μου fans...Πες τα ονόματα πάντως που είναι ικανά και active μη ντρέπεσαι.

  12. #12
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 804

    Default

    Ναι Νιαου- δεν μπορει ο L3stat Και ο καθενας να κανει τα παντα σιγουρα θα μπουνε και αλλα ατομα staff χθες ειχανε 3 ωρες και σβησανε 300 ατομα + οταν εσεις ειστε κουτσουρα κανετε vr για να λετε οτι ειστε nihl και μετα ο αλλος χανει το χρονο του για να σβησει τα ατομα που δεν παιζουνε μην ζητατε και τα ρεστα
    Its a piece of cake when you are fortyeight
    Legends Never Die.

  13. #13
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 1,423

    Default

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Με βαση τα λεγομενα του L3stat activity σημαινει να παιζω 1 game τον μηνα και να λεω ΑΑ ΠΑΙΖΩ NIHL ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΑΜΑΤΟΣ? 560 ατομα vouched ολα εχουν παιξει απο 1 game αυτον τον μηνα? δεν νομιζω και πολυ απλα σιγα μην καθησετε να κανετε .ρανκ σε ολα αυτα τα ατομα.
    Τις λίστες από τα vouched members σου είπα.
    Τι 560 άτομα μου λες?Σήμερα θα περαστούν στον server. 250 άτομα έμειναν.

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    @Λ3στατ τι να το κανω εαν ειστε στο irc και να ειστε ολη μερα στο ελεος η στο νολ ? Χρησιμο (ΔΕΝ)
    Μήπως πρέπει να είμαστε όλοι μέρα online?Και ο stealinspree και ο K[a]ne που settaroun τα bots δεν παίζουν αλλά δουλεύουν.

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Ολοι ξερουμε ποσο καλη δουλεια κανει ο ninjazz και οσοι τον κραζουν ειναι αχαριστοι απλα! Ομως ολοι καθομαστε και τρωμε απιστευτο flame/κραξιμο και αντι να αρχισουμε και εμεις το βουλωνουμε. Μηπως θα επρεπε καποιος να κανει κατι γι αυτο? Παραδειγμα lazlo-10 δεν εχω δει να κανει κατι (οχι πως εχω κατι μαζι του απλα λεω)
    Θα στα πω απλά και όμορφα.
    Εσύ είσαι ένας από τους πολλούς που δεν έχουν ιδέα πως λειτουργεί ένα league.
    Ούτε λογαριασμό θα σου δώσουμε ποιος δουλεύει και ποιος όχι εδώ.
    Αυτό άσε να το κρίνω εγώ που είμαι και ο αρμόδιος.

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Χρειαζομαστε ''εποπτες'' και αυτη την στιγμη εχω στο μυαλο μου αρκετους που ειναι ικανοι γι αυτο τον ρολο
    Επόπτες? Για ανέλυσε μου παραπάνω αυτόν τον ρόλο και πες μου ποιους έχεις στο μυαλό σου.

    Δεν έχω δει κανέναν όμως να λέει έστω κάτι καλό για όλα αυτά που πολλοί μοχθούμε για να τα έχετε εσείς δωρεάν.
    Αντίθετα σας πιάνει απληστία και ζητάτε όλο και περισσότερα.Πάντα κάτι θα φταίει και τίποτα δεν θα είναι αρκετό.
    Το οτι παιζεις στην NOL ειναι προνομιο και οχι δικαιωμα


    kai an den saresei...se grafw ston kakto mou...

    < vanilia > o chuck norris einai o monos pou den tha faei ban


    Battle.Net® Channel “Clan NoL” Rules and Terms

  14. #14
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Εγώ ένα θα σας πω, υπομονή και θα δείτε στην πορεία τις αλλαγές.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  15. #15
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2011
    • Posts: 312

    Default

    Λοιπον αρχικα εγινε μια παρεξηγηση και σε αυτο φταιει ο τροπος που εκφραστηκα. Οταν ειπα πως δεν βοηθαει το οτι βρισκεστε στο irc εννοουσα οτι ασχολειστε με αλλα πραγματα σχετικα με το καναλι ή με προσωπικα σας θεματα,αρα ειστε αρκετα απασχολειμενοι για να ασχολειθητε και με το nihl. Ποτε δεν ειπα πως δεν ειμαι ευχαριστημενος με τον τροπο λειτουργιας του καναλιου,απλα θελω να βοηθησω.

    @KoNaMi : Απο τοτε που εγινα vouch εχω παιξει αρκετα games και σιγουρα δεν ειμαι inactive,οποτε αυτο που λες δεν εχει σημασια καθως δεν φταιω για τους υπολοιπους

    @L3stat : Μεχρι χθες στης 9.30 που επαιξα το τελευταιο μου game τα ατομα ηταν 560 (ή 561 δεν θυμαμαι ακριβως) Τι εγινε μετα δεν το γνωριζω και σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα (απο της 9.30 μεχρι την ωρα που εκανα το 2ο ποστ) ειμαι δικαιολογημενος νομιζω να μην γνωριζω επακριβως τι συμβαινει. για τον k[a]ne και τον StealingSpree δεν εχω να πω κατι, η δουλεια που εχουν κανει φαινεται απο χιλιομετρα μακρια και ποτε δεν ειπα οτι δεν δουλευουν ή οτι δεν προσφερουν. Γνωριζω οτι οτι κανουν το κανουν σπαταλωντας τον ελευθερο τους χρονο και ειναι αξιεπαινοι γι αυτο.Δεν γινεται να ασχολουνται με ολα.Επειδη ολοι ξερουμε ποσο ωραια δουλεια κανουν,δεν το ανεφερα για να μην αρχισουν 2942958295385248247287 ατομα να λενε ''ο νιαου γλειφει το σταφφ κλπ κλπ''.
    Ειπες οτι ειμαι ενας απο τους πολλους ασχετους που δεν εχουν ιδεα πως λειτουργει ενα league και επισης οτι δεν θα μου δωσεις λογαριασμο,αφου εσυ εισαι ο αρμοδιος. Και ρωταω εγω τωρα, εαν δεν μου δωσεις λογαριασμο ΠΩς γινεται να εχω ιδεα? Υπαρχει καποιος αλλος τροπος ?

    Οσον αφορα τους εποπτες εννοω ατομα τα οποια ειναι active αρκετες ωρες , θα συντονιζουν τα games , θα συμμορφωνουν τους users οταν βριζονται, θα κανουν ban σε αυτους που spammaroun commands με αποτελεσμα να ριχνουν τα μποτ.
    Τα ατομα αυτα που νομιζω οτι μπορουν να τα καταφερουν ειναι : komborimon, alexic , blood_guilty , darkshiness , k0wn και τελος εγω. να ξεκαθαρισω κατι δεν ειμαι ψωνιο ουτε κατεβηκα απο τον αρη. Εχω παιξει και εγω σε leagues και δεν ειμαι τελειως ασχετος.

    Y.g : οτι λεω το λεω καλοπροαιρετα και το μονο που θελω ειναι να βοηθησω και οχι να κραξω. Εαν θες μπορουμε να το συζητησουμε μεσω pm ή πες μου και δεν θα ξαναμιλησω

  16. #16
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 1,423

    Default

    Quote Originally Posted by Niaou-;542616Y.g
    οτι λεω το λεω καλοπροαιρετα και το μονο που θελω ειναι να βοηθησω και οχι να κραξω. Εαν θες μπορουμε να το συζητησουμε μεσω pm ή πες μου και δεν θα ξαναμιλησω
    Τώρα μάλιστα.Μιλώντας με αυτόν τον τρόπο έχω όλη την καλή διάθεση να σου απαντήσω σε ότι θες.
    Σίγουρα χρειάζονται παραπάνω άτομα και είμαστε στις διαδικασίες "προσλήψεων".
    Θα σε έχω στα υπόψιν μου.

    Όσο για τα υπόλοιπα εντός ολίγων ημερών θα σας ανακοινώσουμε πολλές αλλαγές που αφορούν το league και πιστεύουμε ότι θα βοηθήσουν κατά πολύ στην εξέλιξη του.
    Επίσης σκεφτείτε πως είναι περίοδος πανελληνίων/εξεταστικών και πολλών ατόμων ο χρόνος είναι περιορισμένος.
    Last edited by L3stat; 29-05-2011 at 09:12 PM.
    Το οτι παιζεις στην NOL ειναι προνομιο και οχι δικαιωμα


    kai an den saresei...se grafw ston kakto mou...

    < vanilia > o chuck norris einai o monos pou den tha faei ban


    Battle.Net® Channel “Clan NoL” Rules and Terms

  17. #17
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Λοιπον αρχικα εγινε μια παρεξηγηση και σε αυτο φταιει ο τροπος που εκφραστηκα. Οταν ειπα πως δεν βοηθαει το οτι βρισκεστε στο irc εννοουσα οτι ασχολειστε με αλλα πραγματα σχετικα με το καναλι ή με προσωπικα σας θεματα,αρα ειστε αρκετα απασχολειμενοι για να ασχολειθητε και με το nihl. Ποτε δεν ειπα πως δεν ειμαι ευχαριστημενος με τον τροπο λειτουργιας του καναλιου,απλα θελω να βοηθησω.

    @KoNaMi : Απο τοτε που εγινα vouch εχω παιξει αρκετα games και σιγουρα δεν ειμαι inactive,οποτε αυτο που λες δεν εχει σημασια καθως δεν φταιω για τους υπολοιπους

    @L3stat : Μεχρι χθες στης 9.30 που επαιξα το τελευταιο μου game τα ατομα ηταν 560 (ή 561 δεν θυμαμαι ακριβως) Τι εγινε μετα δεν το γνωριζω και σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα (απο της 9.30 μεχρι την ωρα που εκανα το 2ο ποστ) ειμαι δικαιολογημενος νομιζω να μην γνωριζω επακριβως τι συμβαινει. για τον k[a]ne και τον StealingSpree δεν εχω να πω κατι, η δουλεια που εχουν κανει φαινεται απο χιλιομετρα μακρια και ποτε δεν ειπα οτι δεν δουλευουν ή οτι δεν προσφερουν. Γνωριζω οτι οτι κανουν το κανουν σπαταλωντας τον ελευθερο τους χρονο και ειναι αξιεπαινοι γι αυτο.Δεν γινεται να ασχολουνται με ολα.Επειδη ολοι ξερουμε ποσο ωραια δουλεια κανουν,δεν το ανεφερα για να μην αρχισουν 2942958295385248247287 ατομα να λενε ''ο νιαου γλειφει το σταφφ κλπ κλπ''.
    Ειπες οτι ειμαι ενας απο τους πολλους ασχετους που δεν εχουν ιδεα πως λειτουργει ενα league και επισης οτι δεν θα μου δωσεις λογαριασμο,αφου εσυ εισαι ο αρμοδιος. Και ρωταω εγω τωρα, εαν δεν μου δωσεις λογαριασμο ΠΩς γινεται να εχω ιδεα? Υπαρχει καποιος αλλος τροπος ?

    Οσον αφορα τους εποπτες εννοω ατομα τα οποια ειναι active αρκετες ωρες , θα συντονιζουν τα games , θα συμμορφωνουν τους users οταν βριζονται, θα κανουν ban σε αυτους που spammaroun commands με αποτελεσμα να ριχνουν τα μποτ.
    Τα ατομα αυτα που νομιζω οτι μπορουν να τα καταφερουν ειναι : komborimon, alexic , blood_guilty , darkshiness , k0wn και τελος εγω. να ξεκαθαρισω κατι δεν ειμαι ψωνιο ουτε κατεβηκα απο τον αρη. Εχω παιξει και εγω σε leagues και δεν ειμαι τελειως ασχετος.

    Y.g : οτι λεω το λεω καλοπροαιρετα και το μονο που θελω ειναι να βοηθησω και οχι να κραξω. Εαν θες μπορουμε να το συζητησουμε μεσω pm ή πες μου και δεν θα ξαναμιλησω

    Πότε ήταν on στο NIHL ο alexic o darkshiness και εγώ δε τους είδα??

    +1 για GUILDY <3 και komborimon

  18. #18
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2011
    • Posts: 312

    Default

    Και εγω πανελληνιες τελειωσα και ξερω (: χαιρομαι που λυθηκε η παρεξηγηση και ευχαριστως να βοηθησω σε οτι χρειαστει

  19. #19
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 691

    Default

    Thnx μάγκες και εγώ σας αγάπαω
    Ελπίζω τα κριτήρια να είναι οσό αντικειμενικά γίνετε,anyway,άτομα ικανά υπάρχουν πάντως..

    Πολλοί δεν παίζουν dota 2 επειδή ακόμα δεν έχει βγει maphack!

  20. #20
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by bLooD_GuiLty View Post
    Thnx μάγκες και εγώ σας αγάπαω
    Ελπίζω τα κριτήρια να είναι οσό αντικειμενικά γίνετε,anyway,άτομα ικανά υπάρχουν πάντως..

    Δεν αρκεί η γνώση απο leagues και η ικανότητα πάντως

Page 1 of 5 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •