Results 1 to 20 of 81

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2011
    • Posts: 312

    Default Γενικα για το καναλι!

    Αρχικα, ειμαι vouched στο καναλι λιγο καιρο (πανω κατω μια εβδομαδα νομιζω) και εχω δυσαρεστηθει απο το γεγονος οτι στα 12-13 games που εχω παιξει παιζουμε παντα οι ιδιοι. Δηλαδη απο τα 560 ατομα που ειναι vouched παιζουμε μονο 50-60 ατομα max.Οι υπολοιποι δηλαδη που ειναι? Κυριως απο τα αυτοματα vouch οπου εγιναν καποιοι vouch, ενω πιθανων δεν τους ενδιεφερε καν να παιξουν εδω,αλλα και για ατομα που εκαναν vr αλλα ειναι σχεδον εντελως inactive.Δεν θα επρεπε να δεχθουν κυρωσεις? λογικο ειναι νομιζω.

    Δευτερον, πολλες φορες δημιουργουνται προβληματα in-game αλλα και στο channel,και δεν υπαρχει κανενας αλλος εκτος απο τον Ninjazz για να τα λυσει.Ξερω πως βοηθαει απειρα το channel σε ολα, αλλα μονος του δεν γινεται να τα οργανωνει ολα. Μηπως θα επρεπε να βρεθουν καποια ατομα υπευθυνα για να βοηθησουν? π.χ. καποιο staff member ή παιχτης του nihl ή απλα ενα υπευθυνο ατομο που να γνωριζει

  2. #2
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Δεν τα έγραψες όμως στο thread μου απο κάτω...Για να δώ τι θα σου απαντήσουν.

  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: Feb 2011
    • Posts: 312

    Default

    γιατι να τα γραψω στο thread σου?

  4. #4
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 1,423

    Default

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Αρχικα, ειμαι vouched στο καναλι λιγο καιρο (πανω κατω μια εβδομαδα νομιζω) και εχω δυσαρεστηθει απο το γεγονος οτι στα 12-13 games που εχω παιξει παιζουμε παντα οι ιδιοι. Δηλαδη απο τα 560 ατομα που ειναι vouched παιζουμε μονο 50-60 ατομα max.Οι υπολοιποι δηλαδη που ειναι? Κυριως απο τα αυτοματα vouch οπου εγιναν καποιοι vouch, ενω πιθανων δεν τους ενδιεφερε καν να παιξουν εδω,αλλα και για ατομα που εκαναν vr αλλα ειναι σχεδον εντελως inactive.Δεν θα επρεπε να δεχθουν κυρωσεις? λογικο ειναι νομιζω.
    Όλα τα inactive άτομα έχουν γίνει ήδη delete από τις λίστες μας.Αν πας να τσεκάρεις υπάρχουν στα vouch members υπάρχουν μόνο άτομα στο league αυτήν την στιγμή που έχουν παίξει τουλάχιστον 1 game αυτόν τον μήνα.

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Δευτερον, πολλες φορες δημιουργουνται προβληματα in-game αλλα και στο channel,και δεν υπαρχει κανενας αλλος εκτος απο τον Ninjazz για να τα λυσει.Ξερω πως βοηθαει απειρα το channel σε ολα, αλλα μονος του δεν γινεται να τα οργανωνει ολα.
    Και παρόλαυτα είδες πόσα άτομα τον κατηγορούνε?

    Quote Originally Posted by Niaou- View Post
    Μηπως θα επρεπε να βρεθουν καποια ατομα υπευθυνα για να βοηθησουν? π.χ. καποιο staff member ή παιχτης του nihl ή απλα ενα υπευθυνο ατομο που να γνωριζει
    Έχουμε δημιουργήσει το κανάλι #Clan.Nihl στο irc για οποιαδήποτε άμεση επικοινωνία επιθυμείτε με το staff team.Δεν είναι ανάγκη να μας ψάχνετε στο bnet μόνο πλέον.

    Σκεφτείτε ότι το league δεν λειτουργεί ούτε 2 μήνες.Στις επόμενες μέρες θα ανακοινωθούν αρκετές μεγάλες αλλαγές που πρόκειται να γίνουν.Κάντε λίγο υπομονή να τις δείτε!!!
    Το οτι παιζεις στην NOL ειναι προνομιο και οχι δικαιωμα


    kai an den saresei...se grafw ston kakto mou...

    < vanilia > o chuck norris einai o monos pou den tha faei ban


    Battle.Net® Channel “Clan NoL” Rules and Terms

  5. #5
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    Quote Originally Posted by L3stat View Post
    Όλα τα inactive άτομα έχουν γίνει ήδη delete από τις λίστες μας.Αν πας να τσεκάρεις υπάρχουν στα vouch members υπάρχουν μόνο άτομα στο league αυτήν την στιγμή που έχουν παίξει τουλάχιστον 1 game αυτόν τον μήνα.

    Ε ναι ομως αυτο ειναι ψιλοfail δηλαδη τι παει να πει οτι επειδη παιζεις 1 game τον μηνα εισαι active? Καλυτερα να ανεβασετε τον minimum αριθμων games που πρεπει να παιξει το μηνα για να εχει πιο πολυ κοσμο για games το channel


    Και παρόλαυτα είδες πόσα άτομα τον κατηγορούνε?




    Ε ναι ομως αυτο ειναι ψιλοfail δηλαδη τι παει να πει οτι επειδη παιζεις 1 game τον μηνα εισαι active? Καλυτερα να ανεβασετε τον minimum αριθμων games που πρεπει να παιξει το μηνα για να εχει πιο πολυ κοσμο για games το channel


    Μονο ο otinanaibans βλεπω να τον κατηγορει που δεν εχει ιδεα για το πως λειτουργουν οι admins σε αλλα private leagues . Και τι δηλαδη αμα τον κατηγορουνε καποιοι σημαινει οτι ειναι κακος admin ?

  6. #6
    Rank: Banned User
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 1,007

    Post ;/

    Εγώ έχω ένα πρόβλημα με το pc μου σπίτι και DotA παίζω μόνο όταν πηγαίνω σε friends και σε net...Μέχρι να πάρω νέο pc δε θα πάιζω σπίτι...Πάει να πει πως θα γίνω unvouched για inactivity;Εγώ θα ήθελα να είμαι vouched,why not...

  7. #7
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    Quote Originally Posted by MaR_MeRiLyN_TiM View Post
    Εγώ έχω ένα πρόβλημα με το pc μου σπίτι και DotA παίζω μόνο όταν πηγαίνω σε friends και σε net...Μέχρι να πάρω νέο pc δε θα πάιζω σπίτι...Πάει να πει πως θα γίνω unvouched για inactivity;Εγώ θα ήθελα να είμαι vouched,why not...
    Ε οσοι εχουν προβλημα θα ενημερωνουν τους admins .

  8. #8
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Οπα Οπα...Πού ακριβώς έγραψα ότι ο ninjazz δεν είναι καλός manager ή ότι δεν είναι ο μόνος που ασχολείτε??

    Query του έκανα και του είπα πως μόνο εσύ είσαι active staff και ασχολείσαι θα αντέξει έτσι το league; και εδώ είναι και διαβάζει και ας το διαψεύσει αν θέλει...

    Καλό θα ήταν να καταλαβαίνετε τι ακριβώς γράφει ο άλλος,έτσι κύριε Στρατή ?

    @niaou- γιατί αυτό που έγραψες έχει σχέση με το part1 του thread μου ίσως ;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •