Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Jul 2009
    • Posts: 164

    Default [DENIED] Unvouch Request : -

    Κατηγορούμενος User: Όλοι

    Το όνομα σας: jad0.

    Παράπτωμα του κατηγορουμένου: noobplay + εγώ leave

    Αποδεικτικά στοιχεία: replay
    http://www.mediafire.com/?5r5j6523ewd0y2c
    Last edited by paliosgrcitis; 03-06-2011 at 02:36 PM.

  2. #2
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 1,241

    Default

    den to lew gia dikaiologia alla isoun team mou kai blepes...pes ligo poses fores patisa !checkme mesa sto game??panw apo 10?
    to kserw oti den epeksa katholou kala giati den farmara kala kai meta sta battles eixa spikes + delay kai den eblepa tipota...
    afou to lega kiolas mexri kai whisp stous observers(pause_gia_wc pio sygekrimena)ekana gia ta spikes...
    ti na kana traxxex eixa stin arxi kai eixa 1-2 sec delay....kai tosa last hits pou ekana(mazi me ta denies ennow) sto lane pou imoun thayma einai
    meta itan omws to korifaio...se battle na min borw na baresw...eikones...na exw omni kai na min borw na xwthw....sou lew den eblepa brosta mou(3,4 sec kathysterisi pes to opws thes) kai sto chat apo to replay an deis to pa 2,3 fores
    to mono lathos pou kana kai an einai na dextw warn einai oti den eixa patisei -gameinfo apo tin arxi...simera egina gia 2eri fora vouch nihl(egina unvouch an deite to post mou giati den ebena deite to 2ero req mou ta eksigei yperanalytika)kai eipa na dw pws paizoun nihl...den eida !hcl soz...nomizeis oti an to iksera apo tin arxi oti itan dm tha kana wrath??an me thewreis gia toso asxeto as me kanoun unvouch...aplws eixa na dw dm se game kana 6mino kai ligo lew..pou na fantastw oti se league mesa tha mou baze o allos dm...to gamename apo oti thymamai itan nihldm,to skeftika yposinidita lew den yparxei periptwsi kai meta to ksexasa kai to diapistwsa otan kapoios paithane kai egrapse oti pernei new hero....alla tote itan arga ta eixa bgalei ta 2 wraths...ti na kana??
    kai pali soz gia to game aplws merikes fores tyxainei na min exw kali taxytita kai den to ksera apo poio prin giati tote ksypnisa bika nihl na paiksw to prwto game me oreksi kai oxi kourasmenos kai tote to katalaba....

  3. #3
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Jul 2009
    • Posts: 164

    Default

    ok

  4. #4
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Θα θεωρήσω το όλο συμβάν ως ένα άσχημο παιχνίδι που δεν βγήκε.
    Ελπίζω πως στο μέλλον θα είστε πιο προσεκτικοί, έτσι ώστε να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις.


    Denied.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •